Jump to content

oskar

User
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About oskar

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Nemám
 • Vodafone television
  Nemám
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha
 1. No to je asi právě ten problém. Pana Kacafírka a některé další lidi z UPC (ne všechny, abych nekřivdil) moc nezajímá, co lidé chtějí, ale to, co se líbí hlavně jim. Příznačná je v tomhle směru jeho odpověď na otázku, zda registrují nějakou úroveň nespokojenosti se stávajícími set-top boxy. A odpovědí je, že z osobní zkušenosti (Petra Kacafírka) jde o skvělé řešení. Cihla je velmi dobrý stb, ale má své mouchy. Ať už jde o komplikaci s příjmem HbbTv, tak i jeho až přílišnou provázanost s internetem, kdy každý problém na síti se projeví v příjmu Tv. Pokud nejde internet, nejde ani TV, dokonce si
 2. No to jsem si naběhl, že jsem dal na doporučení a kliknul.... Přitom se nejedná o nic jiného než jen o trapný výstup jednoho exhibicionisty.
 3. Což je ale i tak docela zklamání. Já jsem si teda pod pojmem "sedmidenní archív televizních stanic" představoval něco jiného než jen pár dílů Ulice a Ordinace. IPTV operátoři sice mají jen 72 hodinový archív, resp. zpětné zhlédnutí, ale všech pořadů a všech stanic, které mají v nabídce. Tady opět UPC hodně pokulhává o několik délek zpět.
 4. Já už bych Jirku z Ústí nechal být, stal se sice populárním, ale myslím, že je to tak trochu nespravedlivé vůči Pavlovi ze Šumperka, který je taky oblíbenou postavičkou a pilným dopisovatelem/tazatelem na FB stránkách UPC.CZ. Ten si taky zaslouží svou chvilku slávy.
 5. Blbost. Nikdo z nás nemá uzavřenou smlouvu s Axocomem ani s Viacomem, ale s UPC. Navíc, pokud vím, má UPC uzavřenou smlouvu s jistým dodavatelem EPG dat pro všechny programy, aby to pasovalo do stb pro Horizon. A je otázkou, odkud ten dodavatel ta data pro EPG bere. Nějakou dobu se spekulovalo, že jsou přebírána od tv.sms.cz, protože některé chyby, které se vyskytovaly tam se pak objevovaly i v EPG od UPC. Jenže zrovna program pro Comedy Central Extra je na tv.sms.cz uváděn správně, tak jak je skutečně vysílán.
 6. Buď rád. Já jej koupil a je mi docela líto té padesátikačky, co jsem za to dal. Pouhých osm otázek a odpovědí, ze kterých se nedozvíš vůbec nic, respektive se nedozvíš nic nového, co bys ještě nevěděl. Jen to, že uzavřeli dohodu s CET 21 a že se to týká i toho, že můžou jejich programy vysílat i na Horizon GO, ale už se nedozvíš, proč tam třeba není Nova Sport. Že se mění chování diváků, kteří od lineárního vysílání čím dál tím víc přecházejí k pouštění si pořadů tehdy kdy chtějí a že to závisí i na jejich věku. A že by Horizon chtěli pustit příští rok, ale neví kdy, že by byli rádi, kdyby to
 7. Pravděpodobně v tomto případě bez balíčku Extra HD, protože ten je jako bonus jen pro ty, co mají internet 240.
 8. Pouze Komplet, bez internetu, je za 1099 Kč, s věrnostním obdobím za 899 Kč. Pokud máš svůj CA modul tak si ještě můžeš odečíst cenu za pronájem. V ceníku to není, protože jak už tady bylo psáno, jedná s o speciální marketingovou akci, která není nabízena aktivně.
 9. Ano, i v tomhle má momentálně O2 lepší lidi na svých místech než je tomu u UPC. Markeťáky, kteří umějí jejich produkty prodat a produktové manažéry, kteří se nenechají kdekým napálit a navíc dovedou i pružně na nastálou situaci zareagovat a jednat rychle.
 10. Zase tvá věštecká moudra cucaná z prstu. Termínů o spuštění ledasčehos už tady bylo spousta, ale jak psala facebooková UPC poradna, podle aktuální situace se pokaždé o pár dnů, týdnů či měsíců odloží. A stejně tak se dá polemizovat o tom, jestli Horizon Go bude lepší nebo horší než O2 Tv Go. Česká verze Horizon Go ještě prostě k mání není, aby to mohl někdo posoudit. Bohužel, po dosavadních zkušenostech se zaváděním technologických novinek v podání české UPC se nedivím skepsi, kterou mnozí mají a nedivil bych, kdyby řada funkcí, které jinde fungují u UPC chyběla, např. možnost vzdáleného nasta
 11. Nefunguje multiplex 10 - 714/6900 (hlásí u všech programů, že signál není k dispozici) s programy Euronews, TV Paprika, CBS Drama a Reality, AXN Black a White atd. Lokalita Kralupy n. Vlt.
 12. Neviem a ani nechcem vediet, ktore stanice oznacujes za NaziSport, ale zda sa mi, ze si to v tomto pripade dost prehnal. No on má Jack, bohužel, čas od času tendenci projevit se jako naprostý pitomec.
 13. radoslavcz: A proč bych to měl dělat já? Vy jste tu ten, kdo někoho obviňuje z krádeže? Mimochodem, ani redaktoři Digizone nemusí vědět, zda dal provozovatel serveru souhlas, protože majitelem zveřejněného článku už není autor nebo redakce, ale provozovatel, tedy společnost Internet Info s.r.o. Takže pokud se obáváte, že nebudete mít klidné spaní z toho, zda se tu náhodou neděje nekalá činnost, tak se obraťte na některého z pánů Antoš, Krause M., Krause T. a Simkanič, zda některý z nich nevyslovil souhlas. Já tyto obavy nemám, tudíž ani nemám zapotřebí se po tom pídit.
 14. To už vyloženě plácáte. To přece není žádný důkaz. Naopak, může jít o potvrzení toho, že došlo k dohodě, že obsah článku bude zveřejněn přesně v té podobě v jaké byl vydán, bez jakéhokoliv zásahu a úpravy a s jasnou identifikací vydavatele. O tom, že by zde měla být informace o povolení, o tom není v obchodních podmínkách ani zmínka, stejně jako tam není ani specifikováno, jakým způsobem je toto povolení udělováno. Klidně může jít i o souhlas ústní.
 15. Dobře radoslavecz, a je v souladu s vašimi zásadami slušného chování obvinit z krádeže někoho bez důkazu? Jste si jist, že to zde nebylo zveřejněno se souhlasem provozovatele, tedy společnosti Internet Info s.r.o.?
×
×
 • Create New...