Přejít na obsah

Brouky2k

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Brouky2k

 • Hodnost
  Nováček
 1. Brouky2k

  propojeni 2 pc a funkcni internet

  Zkus v nastavení síťového připojení přidat protokol cosi jako nwlink/netbios. Nějak tak to tam je, mě to pomohlo a ty dvě moje pc už na sebe vidí a internet jede taky.
 2. Brouky2k

  MTV

  Sakra.. přeběhl mi mráz po zádech... Nostalgie.. Vzpomínky.. Šííílenej Ray Cokes s jeho stejně šííílenou maskou )) Chillout zone.. Sakra... To byly časy.. Ještě že to pamatuju..
 3. Brouky2k

  Zhoršení kvality služeb?

  No nevím jak je to s garancí, nejsem odborník, nicméně poslední dobou při hraní her s kamarádem proti sobě, oba jsme z Brna Židenic, nám odpoledne hra vždycky padá, protože ztratí spojení. To by se myslím u 5mbitu stávat nemuselo
 4. Čau, Kanreval používám už "pár let" ale poslední dobou, když s kámošem, kterej je taky z Brna Židenic jako já, hrajeme proti sobě po síti (C&C Generals Zero Hour), tak nám to pořád padá. Když hrajeme v noci, nebo dopoledne, je to v pohodě, nic se necuká, nevypadává. Ale když hrajeme odpoledne, cca kolem 16-18h, tak nám hra vždy spadne a napíše cosi a ztrátě dat a synchronizaci. Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo radu co s tím? Když hrajeme, máme všechny programy co sahají na net vypnutý. Jediný co máme spuštěný je ona hra a Skype. Podotýkám že ty výpadky jsou vážně jen v odpoledních hodinách. Čau a dík za případný rady.
 5. Brouky2k

  Lupa: Marcel Procházka: rozhovor

  No nevím jak Vám, ale mě na 5mbitu ten limit 20/20 vážně nestačí. O linku se dělím s otcem a věčně se hádáme, kdo z nás přenesl víc dat, kvůli komu z nás nám to zase sekli. Nehledě na to, že po nedávné úpravě rozhraní na home.karneval.cz už nepoznám stažená data rozdělená podle ip adres. Proto se fakt omezuju, abych limit nepřešvihl. Jestli to tak dělá víc lidí, tak se nedivím, že je jich údajně jen 9% Pokud Karneval dává v základu 2 ip adresy, tak asi počítají s tím, že si doma rodina připojí dva počítače. A pokud teda limit 20gb rozdělím mezi dva lidi, tak se na mě nezlobte, ale je to fakt směšný. Pak to vychází na cca 320MB na osobu/den. A to je teda vážně linka "vhodná pro stahování filmů" nebo jak to píší na webu Nejsem žádnej notorickej stahovač, ani palič, pokud sosnu nejakej film, tak proto že jsem do filmů fanda, podívám se na něj a smažu ho. Na nesmyslný pálení a převody z divx na dvd kašlu. Podívejte se na UPC. U 4mbitu maj limit 30gba u 6mbitu 50gb. To už je vážně o něčem jiném. Jinak jsem ale se službami dost spokojen. Z původní 600kb linky na 5mbit je to velmi slušnej pokrok. Jen holt ty limity no...
 6. Brouky2k

  Zkušenosti s veřejnou IP

  Mám veřejnou ip už přes rok, na ní nonstop běžící FTP (zaheslované uživ.účty), mám ofic. koupeny XP Profi a na nich povolenou Vzdálenou plochu (samozřejmě pod heslem). K tomu Win Firewall a Nod32, o Anti-Spy programech nemluvě. Myslel jsem si, že mi to jako běžná ochrana postačí. Ovšem lehce mi spadla čelist, ihned poté, co jsem nainstaloval program PeerGuardian (zdarma). Tento prográmek se chová v podstatě principálně opačně jako firewall. Během několika hodin, jsem potom v logu našel stovky pokusů o proniknutí na mé PC a to z velmi zajímavých ip adres, které mnohdy patří i státním (nejen CZ) organizacím. A není to Sci-fi pánové, protože "Big Brother is watching you" a to zcela vážně. Mám dokonce od známého, který ví o čem mluví, potvrzeno, že státní instituce (které se mnohdy šikovně schovávají za soukromé firmy, nebo neznámé názvy) z celého světa, mají prostě zapnuté mašiny a skenují porty náhodných PC a zkouší se do nich dostat, stáhnout si informace o provozu atd. Nedělám si legraci. Pro informaci pár firem (podle whois) které se ke mě pokoušejí dostat: U.S. Postal Service U.S. Department of Transportation Department of Social Security of UK British Columbia Provincial Government United States Information Service Sony Communication Network Corporation Ministry of Defence, GB Swedish Embassy State of Texas General Services Commission A aby toho nebylo málo: IBM Ceska Republika Czech Ministry of Environment, Prague Municipal Office of the City Prague BSP Praha, Ltd BONTONFILM a.s. BMG Ariola CR s.r.o Stredni policejni skola ministerstva vnitra Ministerstvo financi Podobné firmy a úřady nejsou zvláštností. Zajímavý článek a vysvětlení co vlastně program umí, najdete ZDE P.S.: Nejsem žádný odborník, ani doufám praranoik, ale je to přinejmenším zajímavý ne?
 7. Brouky2k

  Torrent

  No nevim, mám pevnou veřejnou ip, ale taky jsem používal Azureus a házelo mi to chyby, dokonce i BSOD s chybou na tcp/ip Od té doby co používám uTorrent je klid.
×