Jump to content

onak

Uživatel
 • Content Count

  1,127
 • Joined

 • Last visited

 1. Mám nově služby Horizon, a chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s videotékou My Prime na HD DVR mediaboxu? Jdou vám přehrát všechny filmy či seriály? Mně se někdy stane, že se při pokusu o přehrání filmu či seriálu zobrazí hláška, že v současné době není možné přehrát tento program a kód chyby 8200. Dále se občas stane, že se některé přehrávané filmy jakoby samy posunou (přeskočí v čase). Pozorujete stejné problémy? V čem by mohl být problém?
 2. V zakázkovém listu mám vedený také původní stav - tedy fiber power 25, ale dostal jsem ještě druhý papír (smlovu), a tam je uvedeno UPC Fiber 60M.
 3. Tak dnes tu byl technik, zapojil modem Cisco EPC3212 a říkal, že Internet možná nepojede až 5 hodin. Po dvou hodinách naběhl, rychlost je OK. Zatím spokojenost. Přikládám naměřené rychlosti:
 4. Ahoj, někde jsem tu četl, že zákazník dostane potvrzující zprávu po zadání objednávky. Přišla Vám tato SMS, pokud ano, kdy? Bylo to hned po zadání, nebo v den návštěvy technika? Díky za info
 5. Tak jsem neodolal, a taky objednal. V pátek by měl přijít technik vyměnit modem. Tak jsem zvědavý.
 6. Pokud si nyní pořídím nový Kombi balíček, zaplatím 650 Kč za výměnu modemu, bude možné si ho poté odkoupit se slevou 650 Kč? Popřípadě, není možné zaslat modem poštou, aby nemusel jezdit technik? Nebylo by na škodu udělat tzv. samoinstalační balíčky. Díky za info
 7. V Příbrami přes UPC to samé, pokud se připojím přes mobilní internet, vše je OK.
 8. Ahoj, chtěl bych se zeptat, nevíte, zda-li lze přes telefonní přípojku od UPC posílat SMS zprávy?
 9. Tak už jsme se dočkali DVB-T kanálů i v Příbrami.
 10. Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda-li máte také problém s Prima Cool a s programy, které jsou šířené společně s tímto kanálem v jednom muxu. Jedná se o to že vypadává signál. Dneska jsem si tohoto problému všiml v době, kdy vysílali The Big Bang Theory, nyní se kostičky stále objevují až vypadává obraz i zvuk a nakonec se zobrazí hláška "Není signál." Navíc, tady u nás v Příbrami, jsou hrozné problémy i s analogem, kde přes obraz lítají samé pruhy, obraz skáče. Toto již pozoruji několik dnů. Nedá se na to vůbec dívat. U digitálu tento problém není, akorát u výše zmíněných kanálů.
 11. Bohužel Panasonic uvolnil nový SW pouze pro nové modely, nikoliv pro starší jako byly TX-P42G15E apod.
 12. Jestli se jedná o Příbram, tak tam je výpadek od analogové televize přes digitální televizi a telefonii až po internet - prostě vypadlo úplně všechno. EDIT: ale už koukám, že to zase funguje
 13. A co třeba takhle Příbram? Počítá se s ní taky?
 14. V tomto bodu s Vámi mírně nesouhlasím. Řekl bych dokonce, že je to poměrně dobře vyřešené. Při stisknutí šipek můžete listovat seznamem kanálů vč. rychlého EPG, takže si můžete nejdříve ověřit jaký to vlastně pořad vysílají. Teprve poté, co mě v průvodci (v popiskách) nějaký ten pořad zaujme, na něj přepnu tlačítkem OK. Při tom se stále můžu dívat na původní pořad, a nemusím při tom přepínat přes všechny kanály. Podle mě je to dobře vymyšlené a velmi praktické. Navrhoval bych řešení, které jste uvedl jako první, tzn. bylo by dobré přidat rychlé EPG i k tlačítkům "CH", přičemž tlačitka šipek bych určitě nechal zachovány v původním stavu. Otázka: Chtěl bych se ještě zeptat, nevíte někdo, jestli se plánuje přidat možnost editace nahrávek do některého z dalších updatů SW (podobně jako tomu bylo u CV-6000). Tato funkce mi docela chybí, hlavně kvůli přesahům nahrávek apod.
×
×
 • Create New...