Těmito pravidly se řídí každý uživatel fóra UPCzone:

1. Při nové registraci doporučujeme zadávat i lokalitu Vašeho bydliště (město), pro lepší přehlednost v případné pomoci s Vašimi problémy.

2. Je přísně zakázáno registrovat se, nebo vkládat příspěvky za účelem vlastní reklamy, či slovního napadání ostatních uživatelů, nebo podstaty tohoto fóra (flame), za podobné přestupky může uživatel dostat až trvalý zákaz přístupu na fórum !

3. Před tím než se na něco zeptáte použijte vyhledávaní, velká většina problémů se zde již řešila.

4. Nezakládejte zbytečně duplicitní témata - tzn. pokud je to možné použijte pro Váš dotaz již vytvořené téma jehož název nejblíže odpovídá Vašemu problému.

5. Při odpovídání na poslední příspěvek v tématu používejte tlačítko ODPOVĚDĚT, případně ještě na začátek vaší odpovědi můžete napsat jméno uživatele, na jehož příspěvek odpovídáte, tlačítko CITOVAT používejte jen na eventuální citaci některého staršího příspěvku v tématu, ale i tak citujte jen konkrétní větu a ne zbytečně celý příspěvek, protože se tím pak fórum stává nepřehledné. Upozorňujeme ty, že jejich příspěvky budou bez milosti mazány nebo dostanou zákaz přístupu na fórum.

6. Nepoužívejte krátké odpovědi, které nemají žádný informační charakter (např. Souhlasím), takovéto příspěvky budou smazány.

7. Pokud možno nepoužívejte vulgární slova (některá jsou zde automaticky cenzurována).

8. Vaše identita na fóru není pro UPC úplně inkognito, takže pokud budete chtít vložit do fóra "závadný" příspěvek, tak se předtím podle toho zařiďte !

9. Offtopic příspěvky v tématech, do kterých nepatří budou mazány. Pokud se na něco chcete zeptat a nesouvisí to s daným tématem, vytvořte nové téma.

10. Uřážet nebo vulgárně napadat ostatní uživatele. V případě dvou upozornění bude celý účet deaktivován.