Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/16/2018 in all areas

 1. 5 points
  marena

  Kvalita stb

  Neudělají. Stejně jako s nemožností řazení stanic na cihle nebo s nesmyslným EPG. To všechno tu po celé roky kritizuje spousta lidí a pořád marně. Nikdo už na tyhle požadavky ani neodpovídá, proto všichni ti, co už tu nějakou dobu jsou, postupně rezignovali a o podobných problémech píšou už jen nováčci, kteří nechápou, jak si může UPC něco takového dovolit. No, může, protože má pořád dost zákazníků, kteří si to nechají líbit. Uvidíme, jak to bude pod Vodafonem, ale osobně čekám, že spíš horší než lepší.
 2. 4 points
  Michal Pelikán

  Nové mobilní tarify

  "Neomezená data v HD kvalitě" 😂
 3. 4 points
  William_

  Nové stanice

  Já mám z hudby nejraději VH1. Je sice pouze v SD ale i tak je to podle mě to nejlepší z hudby co UPC nabízí.
 4. 3 points
  Adolf.Shitler

  Mobilní internet

  Nabídka Vodafone je tradičně o ničem, stejně jako tento celý "férový operátor", jak sám sebe takto kdysi nazýval. Nedávno u volání přechod z tarifikace 1+1 na 60+60 (asi už u VF zapomněli na svoje reklamy a slova: "Víme, že na každé vteřině záleží. Proto vám s férovými tarify jako jediní účtujeme všechny hovory po vteřinách.") a teď zase jakýsi paskvil za bezmála 3 tisíce. Tragédie ten Vodafone...
 5. 3 points
  becvys

  Nové stanice

  Nejbližší příležitost by mohla být pro UPC skrz olympijské hry v Tokiu 2020, kde budou přenosy v rozlišení dokonce v 8K. Možná to bude příležitost hodit do některé z těch X rezerv na nějakém muxu hodit Eurosport 4K, jelikož má koupená práva na přenosy. Tak se to třeba využije k otestování... 😉 Jestli nakonec proběhne prodej UPC Vodafonu tak to může taky ledacos změnit....
 6. 3 points
  Evzen

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Pokud se ukaze, ze uz je to fixnute, asi bych nejen ja ocenil nejaky popis, kde byla chyba a cim se to napravilo. Zadne hyper detaily, ale precijen je to tady spis technicky zamerene forum, takze se radi dozvime vic nez "zjistili jsme zavadu a opravili jsme ji" 😉
 7. 3 points
  Lukáš Polák

  Nové stanice

  UPC lze jedině pochválit za rychlost, s jakou nové Óčko přidalo do nabídky. Z velkých operátorů zareagovala firma v tomto směru jako jediná. Pokud si chcete o stanici přečíst a dozvědět něco víc, dávám k dispozici svůj článek. V plánu jsou i moderované bloky. https://digital.rozhlas.cz/odstartovalo-ocko-black-prvni-ocko-ktere-nenajdete-v-pozemnim-vysilani-7754911
 8. 3 points
  tomus

  Nové stanice

  Tak já se přidávám Také bych rád stanici NASA TV uvítal v nabídce UPC. Naštěstí se tato stanice dá sledovat i na internetu https://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html#public
 9. 3 points
  Pavel23

  Horizon Go

  Mno...asi si počkám na konec zvyhodneneho období a pak TV zrusim a přejdu k firmě která bude mít appku pro ATV...nechci,ale já už ten kram mediabox hd nechci. Asi se to mi to zda ale subjektivně je to prostředí cim dal tím víc pomalejší
 10. 3 points
  flacek

  Nové stanice

  On celej Barrandov je "kanal".
 11. 2 points
  Jack_6428

  Nové stanice

  Teď už by mohly ty zprávy v HD být snad konečně všechny... Myslím, že by UPC už mohlo mít přístup k DW HD, CNN HD, BBC HD, CNBC HD i France24 HD a překlopit to do konce roku konečně. https://www.parabola.cz/zpravicky/31181/cnbc-europe-hd-odstartoval-fta-na-19-2e-a-13e/
 12. 2 points
  David - UPC

  Předčasná výpověď

  Osobně a to je opravdu jen můj soukromý pocit nechápu tuhle "paniku" a konspirační teorie, které dnes a denně čtu ohledně spojení UPC a VF. Proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko? Proč si raději všichni nepočkáme, co přijde, jaké balíčky budou a jakmile vše zjistím, pak se rozhodnu. Budu rád, pokud mi to někdo vysvětlí nebo vrátí "zpět na zem", ale přijde mi tohle opravdu jako předčasné.
 13. 2 points
  marena

  Nové stanice

  A tohle by právě mělo platit i obráceně. Pokud Vodafone nesmí mít exkluzivní kanál, zatímco ostatní operátoři můžou (a můžou tak vydírat zákazníky Vodafonu), tak je Vodafone v konkurenčním boji výrazně znevýhodněn. Třeba se Vodafone konečně odhodlá k tomu, co si Liberty netrouflo, dát tuto záležitost k soudu a domáhat se narovnání. Například v Anglii před lety podobná kauza skončila tak, že žádný operátor nesmí bránit ostatním v přístupu k jeho exkluzivním kanálům, musí všem poskytnout velkoobchodní nabídku. Šlo tenkrát právě taky o sportovní kanály.
 14. 2 points
  tomus

  Smart wifi

  Evzene přestaň už prudit.
 15. 2 points
  Ladik

  nový ceník služeb

  Cena UPC TV k internetu je naprosto fantastická. Kompletní nabídka za 530 Kč, plus pronájem zařízení, to nemá konkurenci. V čem aspoň já vidím problém, je to často špatně fungující zpětné zhlédnutí.
 16. 2 points
  Pripada ti zhlednuti filmu jako dostatecne uziti si tech stazenych dat? Mne teda jo. Navzdory nesmyslnym predstavam tech rychlosti nepolibenych, vysoka rychlost pripojeni neni uzitecna jen pro stahovani velkych objemu, ale predevsim pro prenos beznych objemu v rozumnem case! Kdyz mam chut si stahnout film nebo serial v HD a rozumne kvalite, nehodlam na to cekat tejden... a to je duvod, proc lidi chteji vysokorychlostni pripojeni.
 17. 2 points
  Tommy Kindernay

  Nové stanice

  Slovenské UPC už potvrdilo, že ty Viasaty v HD přidá, takže si myslím, že u nás to bude taky - https://zive.azet.sk/clanok/137872/dokumentarne-stanice-viasat-v-hd-pridaju-mnohi-operatori-zoznam/ UPC: „Máme záujem o zaradenie uvedených staníc v HD kvalite, ich pridanie do TV ponuky plánujeme v nadchádzajúcich týždňoch,“ uviedol provider. Po ich pridaní vyradí z ponuky SD verzie.
 18. 2 points
  Libor

  Nové stanice

  😉 😂😂😂. Máš pravdu .Neslo to lepšie napísať 👍
 19. 2 points
  notizia

  Nové stanice

  Dobre a v pohode, nechcel som Ti vôbec niečo vyčítať, iba som sa chcel povedať to, že Češi z Čiech asi uprednostňujú skôr ty nemecké stanice ako ty slovenské než opačne Moravania a Slezania z východnej časti Českej republiky teda z Moravy a Sliezska. Inak ta Jednotka a Dvojka v HD kvalite je v českom UPC iba niečo cez polroka nazad a to asi od konca februára nebo začiatku marca tohto roku. Osobne si myslím že máte v káblovke menej volného miesta ako v Českej republike lebo sa u vás používa k prenosu iné pásmo, navyše dost miesta zaberá nemecký a maďarský baliček kde naozaj veľa staníc. Inak máš pravdu v tom že je naozaj niekoľko somarin ako napr. české MTV s Mňau TV, ktoré by tam vôbec nechýbali. PS: Inak sa vopred ospravedlňujem za prípadne chyby u môjho pokusu Ti odpísať po slovensky.
 20. 2 points
  mkarek

  Nové stanice

  Dobry nevíte kdy bude program Epic Drama HD
 21. 1 point
  David - UPC

  Nové stanice

  @beepee Zdravím, důvodem je pouze to, že máme určité závazky vůči klientům, kteří mají SD boxy a také závazky vůči programovým společnostem, kteří nám nadále SD signál poskytují. Ale prioritou je tyto SD kanály postupně eliminovat a vytvářet tak prostor pro případné nové programy nebo úsporu místa v DVB - C.
 22. 1 point
  ApacheSK

  Vypadky UPC - Vrsovice, Praha

  Nie, nie som pracovníkom, a úprimne? V budúcnosti by som nemal vôbec problém, v našej lokalite má UPC fajn sieť, a eŠte sa ani nestalo, žeby bola zapríčinená samotnou firmou, ale okolitými vplyvmi, ako rekonštrukcie horúcovodov a novostavby. (Bohužial toto je zapríčinené používanie nevzdelaných robotníkov, bez školení na to, že v okolí je mnoho optických sieti, bagrom preseknúť ten istý optický kábel viac než jeden krát je holt umenie, bez dodržiavania ochrannej zóny optických káblov) Príde mi to celkom solídna firma, a prístup k zákaznikovi je v takýchto veľkých spoločnostiach rovnaký, veľkým spoločnostiam jeden zákazník ktorý odíde Škrt cez rozpočet nespraví. Sami ako vravíte, je to monopol čo sa týka rýchlosti vo vašej lokalite, a je samozrejme, že nemôźe zabezpečiť vždy, nonstop funkčnosť každému jednému zákaznikovi, s tým že UPC nemá svojich výjazdových technikov, ale ak sa nemýlim, využívajú sa externé firmy, čož je rozhodne pomalšie riešenie ako vlastí technici. Nikto vám nebráni, a čo sa týka pokuty pri odstúpení od zmluvy, najlepšie čo môžete spraviť je opýtať sa podpory, nikto vám lepšie neodpovie ako niekto z vnútra firmy kto s tým pracuje. Meniť poskytovateľa kvoli kvalitám je normálne, vybíjať si zlosť na celé UPC kvoli lokálnym problémom už nie. Žiadny poskytovateľ totiž nie je bezchybný, a čo sa týka UPC, ponúka asi najvhodnejšie ponuky, IPv4 pridelenie späť zdarma (v prípade niektorých slovenských ISP za to už žiadaju pekné poplatky, či mesačne alebo jednorázovo) , a i ceny za dané tarify su pekné, s tým že Net nemusí byť jediná služba.
 23. 1 point
  Honza333

  Nové mobilní tarify

  mě sel líbí ta tvoje poslední věta....... já bych je ještě u toho na kopal do p***** 👍
 24. 1 point
  Slamb

  Mobilní internet

  to to teda vylepšili, závratnejch 10 Mb/s v roce 2019 🙄 tak snad aspoň t-mobile nezklame
 25. 1 point
  Marek-26

  Nefunguje internet

  They will contact you today and plan service with you. Than two technicians will come to you. Looks like the coaxial cable is broken between our lock box and our socket in your apartment.
 26. 1 point
  TSY

  UPC se mění na Vodafone

  Jsem tu potom zapomněl odepsat, je fajn, že už je to schválené/hotové - UPC s Vodafonem, jak se říkalo, že se čekalo na to, jestli ta dohoda dopadne nebo nedopadne, tak teď, když už je, tak jsem docela zvědavý, jestli ještě letos bude v Praze k dispozici Gigabit.
 27. 1 point
  penkie

  Nové stanice

  Dobrý den,jednáte o zařazení stanice Premier sport?
 28. 1 point
  William_

  Nové stanice

  Na co LEO v HD? Na netu toho nemáte v HD dost? 😂 Mohu klidně poradit 😂
 29. 1 point
  William_

  UPC se mění na Vodafone

  Teď nevím jestli se mám radovat, a nebo se bát co přijde 😞
 30. 1 point
  Filip0000

  Kvalita stb

  naprosto souhlasím, spokojenost klientu není priorita, sám jsem se přesvědčil...
 31. 1 point
  Marek-26

  Frekvenční spektrum UPC

  Tak s archivy víme asi oba jak to je a proč se takové přílohy zakazují o tom nemusíme vést diskuzi. K tomu navíc v době, kdy je provozovatel přímo odpovědný, co sem nahraje uživatel, opravdu nechci, aby sem někdo nahrál nějaké autorsky chráněné dílo a buď rovnou od sám nebo někdo jiný to nahlásil. Šlo by to možná formou schvalování příloh či příspěvků s přílohou, ale kdo by to pravidelně dělal? Že by David ještě kromě své práce dělal kontrolora příloh? Nebo byste čekali až se k tomu třeba 1x za týden dostanu já? Nebo to můžeme otočit, zakážu veškeré přílohy a bude to vyřešené. Vytvořím návod jak sdílet přes nějakou free službu a jak sem vložit odkaz, pro ty, kteří by to neuměli.
 32. 1 point
  freekarol

  Mobilní internet

  Ono bude dost záležet na tom, jestli lidem, dokáže nabídnout datové tarify, které dnes mají jen firmy či státní úřady. Spíše se ale bude držet hlášky, že Češi mají drahé mobilní data, protože moc používají WiFi. [emoji16]
 33. 1 point
  zajdee

  Nefunkční IPv6 konektivita

  To jsem udelal uz ve ctvrtek. Prispevek tady je hlavne kvuli tomu, aby se i ostatni dozvedeli, ze nejaky takovy problem existuje, a pripadne se mohli prihlasit, ze jsou na tom stejne.
 34. 1 point
  Dragokazov

  Ping 13ms

  Možná to bude tím, že UPC obecně o parametrech služeb vědomně a účelově lže.. Ohledně modemu si jsem naprosto jistý, že běžný zákazník nejenom netuší jak optické vlákno vypadá, ale ani čím by mělo být zakončeno..
 35. 1 point
  @Tommy_cz zdravím, novinky nejsou. Jakmile nějaké budou, určitě si je nenechám pro sebe 😉
 36. 1 point
  nie som profesional v tejto oblasti ale - Blokovat fragmentované IP pakety - predvolene je tato možnost vypnuta, všimol som ked som robil reset modemu, a bolo to vždy vypnute ! inak vše ostatne zapnute
 37. 1 point
  Pavel m

  Nové stanice

  FilmBox nově v HD rozlišení a s českými a světovými hity https://www.parabola.cz/clanky/6601/filmbox-nove-v-hd-rozliseni-a-s-ceskymi-a-svetovymi-hity/
 38. 1 point
  Retiree

  Hra o truny na HBO3 HD

  Máš pravdu jen částečně. Právě proto jsem přiložil odkaz na nabídku UPC Cz…. Citace z nabídky UPC Sk: "Od pondelka 8. apríla do nedele 14. apríla vám bezplatne spustíme programy HBO3 a HBO3 HD, ktoré vám prinesú všetky predchádzajúce série seriálu Hra o tróny."
 39. 1 point
  RichardHorcic

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Třeba zrovna teď - už minimálně deset minut se snažím spustit Discovery, zkouším načítat znovu a znovu. Jen nekonečně se točící kolečko a hláška, že pořad začíná za chvíli... Jakou chvíli tím myslí? Za půl hoďky? Za dvě? Nebo snad zítra? Tohle znamená, že je vše OK? 😒
 40. 1 point
  Libor

  Nové stanice

  Marek - Máš Jednotku a Dvojku RTVS? Tiež je iba pre územie SR a všetci ju majú v ČR ! A nikto si hneď nepítal súhlas zo zaradením a tiež ju musíme platiť každý mesiac či už zapnem TV , alebo nie . Čo to má všetko s tým spoločné ? Nehovorím že sylou mocou chcem mať v SK UPC vašu ČT sport a zato viem aspoň pochopiť fanúšikou športu u nás . Neviem prečo sa tu predháňame jeden cez druhého. A k čomu je to dobré keď UPC dalo jasno najavo že nechce a nemôže zaradiť túto TV do ponuky a ryskovať ako všetká konkurencia na našom trhu. Viac sa neoplatí zbytočne sa hádať tu na fóre.
 41. 1 point
  Michal Pelikán

  Nové stanice

  Ale oni vás za archiv a aplikácii nenutí platit, protože to dávají za 0,- Je to služba navíc zdarma, takže nejde reklamovat, ani tvrdit, že vás za ni nutí platit... Pristup UPC k zakaznikum v mnohem pripomina pristup kabelovky k zakaznikum v jedne epizode South Parku... Moc jsem se tenkrat nasmal, kdyz jsem ten dil videl :))
 42. 1 point
  Retiree

  Modem UPC COMPAL CH7465LG

  Jeden nebo dva identifikátory, to už závisí na potřebách (případně na IQ) příslušného uživatele...
 43. 1 point
  Libor

  Nové stanice

  Aktualizázia je práve teraz dostupná na Slovensku. Všetko funguje naparádu vrátane EPG . Spokojnosť na 100%😋 Ďakujem UPC
 44. 1 point
  becvys

  Nové stanice

  Za sebe mohu říct, že mě asi ani nic nechybí. Od všeho něco je k dispozici a je to stejně kvartální kolotoč + sem tam se přidá něco nového myslím do skladby programu. Chybí mi pouze kvalitnější hudební program. Kdysi, možná si někdo vzpomene na TMF ze kterého bylo spousta dance videoklipů včetně legendárních TMF Video Yearmixů. Mtv Dance je pouze hudební kolotoč alá E2. Kdysi i hudební VIVA z Německa byla špička. Škoda také české FUN 1, ale nebudu je kritik je samozřejmě na výběr .... 😏
 45. 1 point
  On má ale problém s ovládáním set-top boxu a ne televizoru. Příště si to pořádně přečti.
 46. 1 point
  kuko61

  Výměna modemu

  Predpokladám, že si to už poriešil 🙂 Mne sa síce nikto vypnutím nevyhrážal., ale volal mi technik, že na kedy sa môžeme dohodnúť na výmenu modemu. Tak som mu povedal, že Compal som už mal a že to bolo zariadenie od UPC, s ktorým som mal za celú dobu čo som u nich najviac problémov. A že som šťastný, že mi ho po pol roku trápenia vymenili za uBee a nad výmenou by som uvažoval, iba ak by mi mal prestať ísť internet. Po tomto technik povedal, že "potom teda nič" 😄
 47. 1 point
  tomus

  TV Start TC7200.U a LG smart tv

  Nevím jestli to televizor umožňuje ale zkus to ladit jako anténa, a ne jako kabel ale i v režimu kabel by to mělo nějaké kanály najít.
 48. 1 point
  David - UPC

  Horizon Go blokace

  @jiri.tyrolt omlouvám se, Vaší zprávu jsem přehlédl, registraci máte smazanou. Zkuste prosím nyní. Co se pirátství týče, já nejsem ten, kdo Vaše údaje dal někomu dalšímu :)))
 49. 1 point
  tomus

  Kostičkování obrazu

  Bohužel není k dispozici frekvenční přehled kanálu vysílaných v síti UPC SK, takže není možné určit jestli jsou ty zmíněné kanály v jednom multiplexu či více, každopádně pokud Jste si jistý že jste udělal vše co bylo ve vašich silách, tak zavolejte na infolinku UPC a objednejte si návštěvu technika, ale mějte na paměti že například nové kabely automaticky nemusí být vždy lepší než ty staré, záleží na jejich kvalitě.
 50. 1 point
  Chci pochvalit a predevsim podekovat panum v novem UPC kiosku v Brne OC Letmo. Mame doma od UPC modem CISCO EPC3208 a odesel nam u nej pri vypadku proudu zdroj. Dle technika na callcentru je to stary modem, ktery UPC zakaznikum uz nedava a tudiz pry uz k nemu nemaji ani zadne prislusenstvi... Panove na nove brnenske pobocce se k tomu postavili jinak. Nahledli do zakulisi kiosku a behem chvilky nasli stejny funkcni zdroj. Diky panove a cest Vasi praci! internet nam doma opet jede 🙂
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...