Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/06/2021 in Posts

 1. @Altinik Já právě měl na mysli L2 ONT - čili "hloupý" převodník, za který si zákazník připojí vlastní router přes RJ-45, z toho ethernetu už leze čisté IPoE a IP adresa z DHCP, takže do převodníku se dá strčit přímo PC bez další konfigurace. Integrované ONT s routerem je v podstatě to samé jako SFP + nějaký router s šachtou - jen tady lze to SFP měnit. Takže tam potom vidím tu výhodu snažší diagnostiky a jasně vymezeného rozhraní pro předání služby. Např. v síti Vodafone se používá Nokia G-010G-Q
  1 point
 2. Ahoj, přidám pár zkušeností s migrací do VF systému, která u mě proběhla minulý týden. Na jedné TV jsem měl HD DVR Mediabox a na druhé CA modul (z dob, kdy šel ještě koupit do osobního vlastnictví). Vše proběhlo úspěšně. Dostal jsem VTV Set-Top-Box Premium v kombinaci s modemem Compal 3.0 P. CA modul byl zachován stávající a naprosto funkční. V samoobsluze je CA modul uveden jako "Další TV zařízení vlastní". Narazil jsem až při požadavku převodu celé smlouvy na dceru. Převod byl zastaven z důvodu, že na účtě je zařízení, které nelze převést. Operátorka mi řekla, že CA modul převést na
  1 point
 3. Bohuzel generace tech, kteri si jeste pamatuji, jak driv veci fungovaly normalne, zacina vymirat... a svet zacinaji ovladat deti Youtube, Netflixu, Spotify a podobnych kravin. Mozna na to jednou, az prijdou k rozumu, prijdou. Ale to my uz tady zrejme nebudeme.
  1 point
 4. Veřejnoprávním stanicím se za umístění v sítích elektronických komunikací neplatí, takže po této stránce může být VF v klidu a RTVS 3 v pohodě zařadit :)
  0 points
 5. SK UPC má bohatší tv nabídku než české (UPC)vodafone. Hlavně ty jejich paskvily ABC a TV8! Co přidali opravdu stojí za to......Opravdu od spojení nepřidali kromě Love nature nic zajímavého. A s tou STV3 jsou fakt trapní když to jako jediní nechtějí zařadit,na rozdíl od ABC,TV8 a spol.
  0 points
 6. Slovenskou Trojku má v nabídce O2 TV, T-Mobile TV, Skylink, Telly, SledováníTV.cz, Kuki, Lepší.tv, Selfnet, Poda a další... Mají ji úplně všichni významní operátoři na českém trhu, jediný Vodafone Trojku přidat nechce. Vysílacími právy to určitě nebude, když ji kromě Vodafonu mají úplně všichni. Ten argument Vodafonu, že by ta stanice neměla takovou sledovanost je naprosto směšný ve světle toho, že na stanice typu ABC TV nebo TV Osem Vodafone místo má.
  0 points
 7. U té RTVS 3 bude zřejmě nějaký problém s vysílacími právy, nebo si nějak nemůžou dohodnout, nemyslím si že by to byl ze strany Vodafone nějaký záměr tuto stanici nevysílat.
  0 points
 8. @ namec RTVS 3 nezruší, protože na její provoz těch peněz zase tolik potřeba není, navíc retro stanice jsou teď v kurzu :) U sportů je situace samozřejmě úplně jiná, tam jde o peníze především.
  0 points
 9. něco na tom bude koukal jsem se na strákny upc.sk facht mají v nabídce všechny primy
  0 points
 10. Mě by celkem zajímalo, proč tu není nějaká reciprocita? https://www.horizon.tv/sk_sk/tv/zive-programy.html Vidím Primy, Barrandovy, CT3, u nás vidím akorát STV1, STV2 a TA3. Proč to tak je, chcte mi říct, že naše TV nakupují práva i pro SK diváky a naopak to není? Spíše se čím dál, tím více přikláním k variantě, že CZ kabelovky záměrně nechtějí uvádět SK kanály.
  0 points
 11. @Rebkos Možná mi něco uniklo, ale když vám to původně instaloval technik, proč řešíte výměnu na vlastní pěst? Není možné se s poskytovatelem připojení domluvit, aby vám prodal zesilovač nový a případně tam rovnou někoho poslal na přeměření?
  0 points
 12. Aby tu svoji RTVS 3 za chvíli nezrušily pro nedostatek financí,viz. to jejich trapný zahájení-nezahájení sportovního kanalu
  0 points
 13. S RTVS 3 je to neskutečná trapárna, notabene už proto, že jde o volně dostupnou veřejnoprávní stanici a v jazyce srozumitelném českým divákům :-(
  0 points
 14. Ehm, ktory (vacsi) operator si necha "sahat" do infrastruktury (jedno ci DOCSIS alebo GPON) a rucit za funkcnost cudzich zariadeni?
  0 points
 15. Tak po třech měsících testování už docela začínám být násrany. Zvuk je u každého programu jiný. Dokonce mi přijde,že tam proběhla aktualizace a je to horší. Na televizi 4K mám úplně vybledlé barvy pokud mám box na 4K a jak dám na jiné rozlišení, tak je to hned lepší ale pokud zapnu Netflix, tak zas nemám 4K. To je otřesné to pořád měnit. Jinak jsem si zvykl na prostředí a nic proti nemám.
  0 points
 16. U mě dobrý na stránce https://myexupc.vodafone.cz/ Přihlašovací údaje fungují stejně jako na dřívějším webu https://my.upc.cz/cz/StartPage.aspx
  0 points
 17. Modem bych zapojil přímo do zásuvky, k televizi by poté měl stačit jakýkoliv pasivní kvalitní rozbočovač. Před rozbočení bych dal ještě filtr na zpětný směr.
  0 points
 18. Informace pravdivé jsou, ale týkají se klientů kteří už byli migrování, nebo si založili novou smlouvu v systémech Vodafone TV.
  0 points
 19. Já přidám svou zkušenost s aktivací bazarového modulu-smlouvu mám ještě jako ExUPC. Nejdříve kontrola ID modulu u Vodafone a nákup bazarového modulu.Za 2 dny přišla přístupová karta,aktivace karty trvala cca.1 celý den. Tím pádem informace o současné situaci,kdy nelze přidal svůj modul,nejsou pravdivé.Aktivace proběhla před 2 dny.
  0 points
 20. Domácí internet neslouží na provozování serverů *facepalm*
  0 points
 21. No koukám na tvoji IP adresu ze které si jsem psal příspěvek a je to ipv6 adresa, u které modem Compal Port forwarding nepodporuje, to je možné pouze u ipv4 adresy o kterou si na technické podpoře můžeš požádat.
  0 points
 22. To co uvádí Adolf je exUPC linka. Tam bych tedy volal, když mám ještě smlouvu ve starých systémech.
  0 points
 23. Zdravím, dnes mi na Vodafone lince sdělil, že s CA moduly se v rámci migrace nepočítá - migrovat bude všechno na set-top-box Vodafone a že to lidi hrozně chtějí - na to byla moje reakce, že až začnou migrovat majitele s CA moduly, dá se předpokládat, že se jich ozve víc. Následně mě připojili na exUPC podporu, kde mi jiný člověk řekl, že je to pravda, ale že těch CA modulů je tolik, že je pravděpodobné, že by mohl vzejít podnět na jejich zachování, pokud se lidé ozvou. Tak jsemvznesl na Vodafone požadavek pro zachování CA modulů. Dovoluji si požádat všechny, kteří mají záj
  0 points
 24. Ono by hlavně chtělo, aby si zákazník mohl koupit CA modul s kartou, který pak lze použít ve vlastním set-top-boxu, který nemá s nahrávkami žádný problém (prakticky cokoliv s E2, např. kombo C/S2/T2 Formuler F4) a netrvat furt na nějakých křuskách typu Kaon apod. (přičemž CA modul lze jenom do pronájmu jako snad nějaké luxusní zboží, aby se od jeho používání zákazník co nejvíc odradil).
  0 points
 25. Když si někdo pustí film z NAS, tak se jedná o přenost dat ve vnitřní síti a pokud to má znaky záhulu, pak je ta vniřní síť nějaká na dvě věci...
  0 points
 26. Dnes mi volali... Chápu tedy dobře, že po letech používání vlastního modemu budu donucen k pronájmu jiného, STÁLE EURODOCSIS 3.0, modemu??? To je snad zlý sen. Doufám, že se toto bere jako změna smluvních podmínek v případě odstoupení od smlouvy...
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...