Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/29/2017 in all areas

 1. 11 points
  namec

  UPC se mění na Vodafone

  Šmirovací služby.Co to je?Jestli se bojíte,že vás nějaká služba šmířuje,tak zahodte telefon(android,google,Apple),zrušte si kabelovou tv(i My prime je ve své podstatě šmirovací záležitost),internet(instagram,FB,atd.), účet v bance,nechoďte do obchodů(různé klubove karty) a nevychazejte radeji z domu.Trochu ubrat na tom paranoidnim myšlení.
 2. 11 points
  Jirka007

  Vánoce 2019

  Vsem zde na UPC ZONE chci poprat nadherne Vanoce, hodne zdravi a stesti a take super Silvestr 2019 a klidne a spokojene vkroceni do noveho roku 2020. Rad bych take alespon takto osobne podekoval Davidovi, Tomusovi a celemu zdejsimu kolektivu za informace, rady a pomoc, ktere nam vsem zde poskytovali.
 3. 10 points
  Evzen

  UPC se mění na Vodafone

  Jde o to, ze v Cechach panuje takovy dlouhodoby zvyk, ze firmy, fungujici jinde ferove, Cechy ojebavaji jak jen to jde (protoze sem firmy nechodi konat lidem dobro, ale vydelavat prachy)... Staci se podivat treba prave na ty na mobilni operatory - ta zhovadilost, kterou predvedl treba zrovna ted Vodafone s tou "neomezenou" nabidkou, budiz zářným prikladem... Takze holt Cesi jsou na zaklade svych dlouhodobych zkusenosti z realneho zivota jaksi logicky skepticti. Jak veci funguji jinde, je pro zdejsi trh bohuzel zcela irelevantni.
 4. 10 points
  Vážení uživatelé fóra, děkujeme za vaše zpětné vazby. Protože vám chceme poskytovat opravdu kvalitní služby, rádi bychom vás poprosili o pomoc při identifikaci konkrétních problémů funkce Zpětného zhlédnutí a videotéky MyPrime. Vnímáme vás jako technicky zdatnější uživatele, proto jsme pro vás připravili formulář, do něhož můžete zapisovat problémy, které při využívání registrujete. Pokud se do projektu zapojíte, snažte se prosím být co nejvíc konkrétní, tedy popisovat chybu do posledního detailu: - kdy se chyba stala, - na jaké platformě, - jaká vaše činnost mohla vést k zaseknutí nebo poruše, - název a čas konkrétní nahrávky nebo název titulu ve videotéce My Prime. Pokud nám po omezenou dobu tyto faktické informace poskytnete, pomůžete nám s rozklíčováním problémů a my budeme moci udělat konkrétní a účelné kroky pro jejich odstranění. Děkujeme za vaši pomoc, velmi si jí važíme. Formulář pro hlášení chyb naleznete ZDE David - UPC
 5. 9 points
  vpa

  HBO GO Smart TV LG

  Z mého pohledu je to katastrofa u všech výrobců. Podle mne by nejlepší byl obyčejný hloupý zobrazovač BEZ systému. K němu chytrá krabička se stejným ovladačem přes HDMI-CEC a po 1-2 roce vyměnit krabičku. Chytrá televize bez funkční podpory je ta nejhloupější a nefunkční věc.
 6. 9 points
  David R.

  Nové stanice

  Nestačím se divit, co za konspirační teorie se rozjelo o mě a ČT. Než abych tu do detailu vysvětloval zákony, vysílací práva a další, dávám za pravdu Technikovi. Já jsem, na základě vašich žádostí, zjišťoval aktuální situaci a bavil se o možnostech zařazení na Slovensku. Určitě jsem nepřišel a neřekl "hele vypněte ČT Sprot těm a těm SK společnostem, my to mít nemůžeme tak nikdo". Věc druhá - nejsem kompetentní pro vyjednávání s ČT, celou věc jsem konzultoval s kolegou zodpovědného za televizní stanice. Je čistě na ČT, jestli bude situaci řešit nebo ne. Znovu opakuji, že UPC bude nadále dodržovat zákony České republiky, podle kterých se také řídí.
 7. 9 points
  Marek-26

  Nové stanice

  Tv Noe má své diváky, zvláště na Moravě, kde je více věřících občanů (já mezi ně nepatřím, jsem tak velký ateista, že se bojím, aby mě bůh nepotrestal). Je svým způsobem na českém trhu unikátní. Stejně tak jako má i TV Mňau své diváky (párkrát jsem se na ni díval a pobavil jsem se). Výjimečně tedy musím souhlasit s obyvatelem Česka, hlásící se k neexistujícímu státnímu útvaru. Kdybychom to vzali do důsledku a vypnuly by se všechny kanály, které mají sledovanost pod 5%, nezůstalo by nám z více jak 150 kanálů skoro nic. Někoho nebaví sporty a nenapadne ho, proč by se na ně měl dívat, jiný nechápe, proč má UPC tolik dětských kanálů, další by vypnul Novu a Primu (které mají největší sledovanost). Někdo by rád TV WAR, jiný namítne, že tam budou válečné nesmysly, kterých je dost na ČT2 a na dokumentárních kanálech. A takhle bychom mohli pokračovat. Proto má kabelovka tolik kanálů, aby si tam mohl vybrat každý. Ale na druhou stranu bychom měli pochopit, že v rámci nějaké vyváženosti nebude programová nabídka vyhovovat úplně všem.
 8. 8 points
  David R.

  UPC se mění na Vodafone

  UPC Zone pojede i nadále a počítá se s ním i do boudcna
 9. 8 points
  Jirka007

  UPC se mění na Vodafone

  Vazeny Davide zeptal jste se a ja odpovim.Dopady to ma,tahle zbytecna zdrzovaci taktika.Nas klienty a zakazniky UPC Ceska republika,zpozduje v technickych novinkach.Kdyby jsme nemuseli cekat az jak to dopadne,davno by se tu tak jak na Slovensku,nebo v zemich kde UPC nemusi na nic cekat,resila Aple TV,1Giga net rychlost,novy setobox 4 K,Horizon TV v Android TV.Pochopte Davide me je jedno,jestli to koupi Vodafone,nebo to zustane UPC,ja si jen preju technicke novinky a stejnou nabidku vseho jak ma UPC ve svete.Ale to kvuli tomu,ze se prodluzuje nejake reseni,proste nemam a zbytecne na to cekam.Vy sice nemate pocit ze by tim zakaznici trpeli ale ja ano a rozhodne nejsem v tomto nazoru sam
 10. 8 points
  David R.

  Nové stanice

  @Evzen Opravdu Vám to za to stojí urážet ostatní? Vy jako zkušený profesionál, co má hodně za sebou (tak se tu prezentujete) byste se nad tím měl povznést a raději nekomentovat. Ostatní Vás taky neuráží za to, že máte rád počítače a programování.
 11. 7 points
  namec

  Trojka - nový kanál RTVS

  Možná zajímavější než Park tv,mnau tv atd.Myslím,že hodně starších lidí rádo zavzpomíná na slovenské pondělky.
 12. 7 points
  Adolf.Shitler

  Nové stanice

  Typické vyjádření PR oddělení - program nebude mít sledovanost, což víme z křišťálové koule, když ještě ani nevysílá a raději ho tedy nezařadíme. Ale blafy typu Mňau s prokazatelně nulovou sledovaností v nabídce ponecháme, co kdyby někdo projevil zájem...
 13. 7 points
  David R.

  Nové stanice

  Zjišťuji na toto téma víc informací, klienti se mě na to dnes ptají. Dám vědět.
 14. 7 points
  @MekliCZ to byla nadsázka 🙂 I nadále vám zde budu dávat novinky ohledně UPC, které můžete otestovat mezi prvními.
 15. 7 points
  black13

  Nové stanice

  No nie som si istý, či mi práve chýba čínska štátna spravodajská televízia. Ale možno sa poteší váš pán prezident... 😄
 16. 7 points
  David R.

  Nové stanice

  @fetko mohu potvrdit, že o ničem takovém neuvažujeme a není to naší strategií. Upřímně - ceny za práva na sportovní meetingy jsou přemrštěně drahé a návratnost těchto investic je nulová, až prodělečná. Myslím, že ani pro zákazníka to nemůže být komfortní - jeden sport u této společnosti, druhý u této a třetí u této. Doufám, že časem se situace změní a poskytovatelé začnou exkluzivní programy prodávat dál.
 17. 7 points
  David R.

  Nové stanice

  @sikorajiri25@gmail.com nebo příští týden :)
 18. 7 points
  David R.

  Ceskoslovensko HD

  Pojďme si to trochu zrekapitulovat. Poptávka po německých programech je tu neustále XY let, od doby, co jsme z analogu vyřadili RTL a RTL II. O zařazení ale zatím nebylo rozhodnuto. Stále dohadujeme podmínky pro Slovensko. Potřebujeme přístup HD k vysílání (HD není na satelitu volně), ale také právům pro Horizon Go, kde má německá strana relativně tvrdé podmínky, co se týče blackoutů. Německý balíček tedy nebude v nabídce dříve, než na konci léta. Odpad českých programů, jak říkáte, generuje 80% z celkové sledovanosti, docela zásadní číslo. Také proto připravujeme zařazení Primy krimi HD, ale také Šlágr 2.Věříme, že uvedené novinky diváci a klienti UPC ocení. Co se týče dalších programů: - RiK HD, není dostupný pro území České republiky. Nabídka dětských programů se loni rozrostla o české TUTY (brzy HD) a Cartoon Network (skutečné HD od 26. února), oba programy jsou také v Horizon Go, Cartoon už také finalizuje balíček pořadů do Videotéky. Ve Videotéce je více než 500 dětských titulů (epizod) mimo jiné z knihovny Země pohádek, Uranie a ZDF. - Československo HD, ještě nemáme termín zahájení vysílání, rádi bychom v květnu, ale nic bych v tuto chvíli nesliboval
 19. 6 points
  hrochada

  UPC se mění na Vodafone

  Na co bude pozdě? Unesou mě tvůrci South Parku, protože se dívám na Ricka a Mortyho? Taková paranoia mi přijde přehnaná, šmírovat se dá lépe a jinými způsoby. To můžete rovnou zahodit všechny moderní technologie a posílat dopisy. Ale pozor, co když je někdo čte!
 20. 6 points
  Marek-26

  UPC se mění na Vodafone

  Nový box nás čeká určitě. Už se testuje a relativně brzy, by konečně mohlo být zveřejněno, co to bude zač atd. Vodafone bude mít určitě alespoň prozatím jak DVB-C, tak i OTT (IPTV ne). Takže na pokrytí UPC má smysl jet DVB-C a mimo OTT.
 21. 6 points
  retron

  Set top box Horizon GO

  to jsou všechno kecy a výmluvy aby mohli opové tlačit ty svoje předražené uzavřené nekompatibilní a sw zmršené krabičky HBO GO má aplikaci napříč všemi platformami, Netflix víceméně to samé, sledovanitv jakbysmet portace appky z iOS na TVOS je pouze o certifikaci a pár změn ve specifikaci, to samé předpokládám Android vs AndroidTV opět jsme v tomto "specifický" trh řekl bych, že aktuálně je asi nejlepší kombinace CA modul + streaming Horizon GO buď přes Chromecast nebo AirPlay
 22. 6 points
  Adolf.Shitler

  Trojka - nový kanál RTVS

  Marek-26@ "A vysílá už ten kanál, aby ho mohlo UPC posoudit?" Nic ve zlém, ale fa UPC/VF není od toho, aby něco posuzovala, notabene program. To může posoudit jenom divák a ten samozřejmě jenom v případě, že ho bude mít v nabídce. A i kdyby ta sledovanost byla mizivá, tak není důvod tento SD program vyřazovat, obzvlášť když se v nabídce potuluje spousta SD programů, které jsou buď duplicitní s HD nebo mají sledovanost také někde na úrovni statistické chyby (Mňau).
 23. 6 points
  Honza333

  Nové mobilní tarify

  Dobrý super to mě nenapadlo .....tos mě pobavil ....👍
 24. 6 points
  Michal Pelikán

  Nové mobilní tarify

  HD bude asi zkratka Hodně Drahý. To chci teda taky bez HD 😂
 25. 6 points
  wwik

  Tuty TV - ukončení vysílání

  Já bych teda ocenil spíš třeba EPIC DRAMA😎
 26. 6 points
  David R.

  Nové stanice

  @notizia Zdravím, ano, některá ze společností pod Liberty může mít smlouvu. Nutně to ale neznamená, že UPC Česká republika dohaduje podmínky. Často nastává případ, kdy podmínky nejsou pro UPC vyrovnané. Ve hře bývá garance výše plateb bez ohledu na počet klientů apod. Často se satelitní platforma Freesat dostane k programům, o které má zájem je některá ze zemí. Druhá věc, satelit Thor je sdílen s platformou Digi, takže si program objedná Freesat nebo Digi, je pak relativně jednodušší doplnit do programové nabídky. A teď to vezmu ještě postupně. Viasat můžeme doplnit do HD a přidat (resp vyměnit) Viasat Nature. DOQ - program nemá smysl přidávat. Portfolio dokumentárních programů na UPC je zajímavé. Pokud něco nového, tak buď doplnění ke stávajícím programům nebo programy s lokálním obsahem. MTV Music a MTV Hits - znovu raději doplníme nabídku českého Óčka než další variaci hudby. Z portfolia Viacomu (MTV) je nejsledovanější MTV Dance a VH-1 ..a samozřejmě domestikovaný program Prima Comedy Central. Mooz Dance - ano je dokonce HD ..ale jste první, kdo si píše o rumunskou hudební stanici :) Boomerang - tady s Vámi souhlasím. Také bychom raději uvítali Boomerang místo Cartoonu, ale taková je politika programové společnosti. Nejdříve zaplaťte CNN a Cartoon a pak Boomerang. Cartoon máme na zkoušku, jestli se jim podaří získat si českého diváka, pak můžeme pokračovat dále..
 27. 6 points
  Patri.k

  Nové stanice

  Tak obecně tyhle stanice chybí i řadě jiným celostátním providerům. Zde je počet u kolika providerů z 6 vysílá E! Entertainment TV - 1 z 6 Travelxp HD - 1 z 6 Československo HD / Festival HD - 2 z 6 Epic Drama HD - 2 z 6 UP Network - 3 z 6 Na druhou stranu i UPC má své „exkluzivní“ stanice, které řada providerů v nabídce nemá. Crime & Investigation - 2 z 6 Viasat Nature HD / Viasat History HD - 2 z 6 Leo TV - 2 z 6 DTX - 2 z 6 Food Network - 3 z 6 AXN White - 3 z 6 AXN Black - 3 z 6 Pořád je na tom UPC jednoznačně nejlépe a to jsme nepočítal HD stanice, tam vede UPC ještě jasněji a přitom cenově UPC vychází často nejvýhodněji. Ten ukazatel kolik providerů má tu stanici v nabídce může být ukazatel predikce, jak velkou šanci má se objevit v nabídce a příliš optimisticky to podle toho nevypadá. Na druhou stranu jsou to celkem nové stanice na našem trhu a v minulosti též řadě stanic trvalo i několik let než se vůbec do nabídky dostaly a časem se jim to povedlo skoro u všech providerů.
 28. 6 points
  Ano, slýcháme o záměru TV NOVA a PRIMA neumožnit převíjení vpřed (fast forward) nebo přeskakování (skip) v průběhu reklam, u titulů dostupných ve Zpětném zhlédnutí. Chápeme, že příjem z reklamy je zásadní forma příjmů televizí. Celá věc je ale podle nás na začátku a nedomyšlená. Protože video samotné nenese příznak „nyní je reklama“, musela by být ukončena možnost převíjení vpřed u celého pořadu a de facto u celého programu. Z pohledu diváka, pokud dnes je mezi začátkem pořadu podle EPG a aktuálním začátkem i 5 minut a více, musel by se divák dívat na 5 minut pořadu, který ho nezajímá. Takže zásadní zpřesnění EPG je první podmínka. Za druhé, pokud omezit převíjení vpřed, proč to neomezit pouze u reklam? Divákovi pak ponecháme možnost přehrát si pasáže filmu bez omezení, pouze v čase reklam by bylo převíjení omezeno. Ale není to proklientský přístup. Možnou cestu naopak vidíme v uvedení titulů bez reklam. Za UPC můžeme říci, že posun nebo přeskakování reklam není tak zásadní, jak se to TV NOVA snaží prezentovat. Zpětné zhlédnutí využívá pouze část klientů UPC. A pouze malá skupina klientů aktivně využívá převíjení uvnitř pořadu. Převíjení před pořadem nemůžeme brát v úvahu ..protože proč sledovat 5 min. předchozího pořadu, že?
 29. 6 points
  Ivo Mašek

  Nové stanice

  Tak ono defacto všechno je na satelitu a nebo na DVB-T2. Takže se klidně můžeme vrátit do počátku 90-tých let, kdy na sídlištích přibývaly satelity jak houby po dešti, každý talíř jiný, rámy na uchycení v kvalitě zručnosti pána rodiny ( ), ..... no vypadalo to příšerně. To byla ještě doba analogová (i v těch satelitech). Mnozí to zajisté pamatujete. Těch talířů rapidně k dnešní době ubylo. Tady na sídlišti jich už je jenom pár, valná většina zde "ujíždí" na IPTV, o dost méně nás "ujíždí" na kabelovce UPC. Ty názory, které zde padly ve smyslu "je to na satelitu, tak proč to dávat na kabel - pořiďte se satelit" nejsou zrovna to pravé ořechové. Ale tak - každý na to hledíme svojí optikou.
 30. 6 points
  Katoda

  Nové stanice

  Ano, za přesun seriálů z jednoho programu Primy na jiný UPC samozřejmě nemůže. Ale to, že od spuštění vysílání a zařazení do nabídky není v Horizon Go - prý snad od 17.4. - a zpětné zhlédnutí bude k dispozici ještě později (pokud vůbec), jednoznačné velkým pochybením UPC je.
 31. 6 points
  Kdyby radši zvýšili upload místo downloadu u kterýho už nějaký zvyšovní při surfování ani není znát. Naopak zvýšení uploadu třeba při nahrávání na cloud by hned zvedlo náladu.
 32. 6 points
  LPolak2

  Tisková konference UPC, 5. září

  Zdravím místní osazenstvo! Podzim u UPC bude, zdá se, ve velkém stylu. Operátor na 5. září svolal tiskovou konferenci s účastí generálního ředitele a ta se nedělá jen tak. S mojí účastí tedy rozhodně můžete počítat, následně zde budu referovat. Lukáš Polák, Digitální rádio
 33. 5 points
  namec

  UPC se mění na Vodafone

  Tak třeba Spotify užívám,ale free verzi,takže nikomu nic neplatim.A přesto mě Spotify dává doporučení,co mám poslouchat.Takze presto,že nic neplatim,jsem sledován.A nevadi mě to.A jestli vás někdo neco nutí dělat nedobrovolně,nepoužívejte jejich sluzby.
 34. 5 points
  hrochada

  UPC se mění na Vodafone

  Za mě je DVB-C minimálně datovým tokem lepší jak IPTV. Zkušenosti s IPTV mám a kvalita obrazu je mnohem horší jak u kabelovky, takže já bych byl taky proti. Myslím a doufám, že Vodafone ponechá obě možnosti.
 35. 5 points
  Fuchs Tomáš

  Nové stanice

  Tak ako bolo avizované, dnes pribudli v digitálnej TV na Slovensku nové programy: ORF III, TRT World, TVE Internacional a TVP Polonia, všetky v SD. V Horizon Go som zatiaľ nezaznamenal žiadne zmeny.
 36. 5 points
  namec

  Trojka - nový kanál RTVS

  Jaký mělo UPC data o sledovanosti tv stanice Park tv.Odpovim si sám.Žádne.A přesto jste ji zařadili.A jakou ma teď sledovanost?Predpokladam 0 0 nic.Tak proč tak striktne ne u STV3? Tady jde o princip.U nekterych stanic se budouci potencionalni sledovanost neresi(jiz zmineny Park tv)u STV3 ano
 37. 5 points
  William_

  Trojka - nový kanál RTVS

  Miluji řeči typu: "...program asi nebude tak zajímavý" Ta stanice ještě ani nezačala a už jí tady odepisujete, jakoby jste už předem věděl čísla sledovanosti. Koukám že máte opravdu přehled 👍
 38. 5 points
  Pro provozovatele TV, kterému se do rukou dostane vybudovaná DVB-C síť, je to velké terno a byl by hodně velkým bláznem, to rušit a přecházet na čisté IPTV. Apropó: proč myslíte, že za X let, co Vodafone vlastní Kabel Deutschland, nezrušil DVB-C, ale naopak ji rozšiřuje. Jenom zajímavost - vysílají tam některé programy v 4K, používají na to svůj STB.
 39. 5 points
  black13

  Nové stanice

  Tak to budeš asi jeden z nemnohých. Teda okrem Vladimíra Vladimíroviča 😂
 40. 5 points
  Marek-26

  UPC se mění na Vodafone

  @TSY Není to tak, že by se v ČR příprava na 1Gbps nedělala a netestovalo se. Liberty Global (současný vlastník UPC) samozřejmě pracoval na přechodu na ED3.1 patrně napříč všemi státy, kde vlastnil nějaké společnosti, jelikož je to do budoucna nezbytný krok a začalo se na tom pracovat ještě předtím, než nějaká dohoda s Vodafonem byla. Jak se tady už psalo, je třeba vyměnit strašně moc technologie a další věci. O takových akcích jako je nasazení nové technologie, aplikace pro Android TV atd. rozhoduje vlastník. A ten holt upřednostnil Slovensko, které zůstává jeho, před jinými státy včetně ČR. Jak už jsem tu zmiňoval, my jsme tu měli spoustu věcí dříve, než-li na Slovensku, tak holt nyní je to naopak. Třeba jestli mě paměť neklame, tak prvního internetu o rychlosti 500Mbps se dočkali ve Švýcarsku a tady jsme také museli čekat. Rozhodně to není tak, že když obchod nedopadne, nedočkáme se tu 1Gbps internetu nikdy a jestli obchod dopadne, pak to automaticky neznamená, že se tu hned 1Gbps spustí.
 41. 5 points
  Evzen

  Bezpečný internet - fantazie

  Co to je za nesmysly? Pan kolega hulil rano na lačno? 😉
 42. 5 points
  RichardHorcic

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  tomus napsal: "Nemůžeš přece čekat že to hned druhý den bude lepší, nejprve musí posbírat nějaká data aby věděli kde je problém a tak to budou řešit." Tenhle argument samozřejmě nelze za normálních okolností zpochybnit. Ovšem nabízí se otázka, co UPC řešilo od roku 2017, kdy se tohle vlákno začalo plnit stížnostmi uživatelů, i s detailně popsanými problémy 💀
 43. 5 points
  A přitom přes HbbTV by se dala klidně provozovat Horizon TV, která by fungovala na všech chytrých televizorech a ne pouze na těch s OS Android.
 44. 5 points
  Fuchs Tomáš

  Nové stanice

  Dnes som dostal od UPC Slovensko mail, v ktorom je viacero oznámení a medzi nimi aj toto: UPC Televízia rozširuje svoju ponuku HD staníc. V priebehu februára spustíme HD verzie programov Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History a Mňam TV. Do mobilnej televízie Horizon GO pribudne aj HD verzia hudobnej stanice Stingray C Music. A ešte aj toto, čo už aj bolo zrealizované a funguje: Od 4. februára sa rozrastie aj ponuka televíznych staníc s TV Archívom. Po novom si obľúbenú detskú stanicu Rik TV HD budete môcť pozrieť až 7 dní spätne.
 45. 5 points
  David R.

  Nové stanice

  Pro NASA TV nemáme ani my lokálně, ani Liberty žádnou smlouvu. To že je program volně neznamená, že si ho můžeme vzít a zařadit do nabídky. Zkusíme zjistit, co by se s tím dalo dělat a zda-li máme nějaké možnosti, ale dopředu říkám, že ta šance není moc velká.
 46. 5 points
  technik

  Odstoupeni od smlouvy

  Něco z historie fyziky i elektrotechniky vím, vím dokonce jak funguje přenos signálu v koaxech. Pokud budu měřit přenosovou rychlost linky, tak si ji vždy budu měřit na eth kabelu, nikoli na WIFi a tam těch 300/500 (dokonce jsem viděl reálný test DOCIS 3.1 s rychlostí 1,8 Gbps) změříte. Jo a neměřím to na nějakém stupidním měřáku, ale stahováním dostatečně velkého souboru z uložiště Proto je mi divné, jak je možné, že vlastně ta DVBC TV od UPC (nebo dokonce DVBT v klasických domácnostech) funguje. Podle vás nemůže koax přenášet více jak 150 Mbps dat - to jsou vlastně 3-4 DVBC muxy nebo 6-7 DVBT/T2 muxů. Jak k nám tedy ty ostatní programy dostanou? Mohl byste mi to prosím vysvětlit? Pro info v rozvodech UPC je nyní 31 DVBC muxů s celkovým BR 1,4 Gbps, 7 DVBT muxů s BR 210 Mbps a až 24 DOCIS kanálů s BR 1,2 Gbps
 47. 5 points
  David R.

  Nové stanice

  Novinky na Slovensku: m3 - do ponuky bol pridaný nový maďarský kanál m3 - kanál je zaradený na programovú pozíciu 453 a frekvenciu MUX 126, 586 MHz - je dostupný v ponuke Komplet a v Maďarskom balíčku UPC Show HD - do ponuky bol znovu pridaný kanál UPC Show HD - kanál je zaradený na programovú pozíciu 30 a frekvenciu MUX 129, 634 MHz - je dostupný pre všetkých zákazníkov s DTV službou Klasik, Komfort a Komplet Fine Living Network HD - kanál Fine Living Network SD bol nahradený kanálom Fine Living Network HD - programová pozícia - 158 - ostáva nezmenená, kanál je možné naladiť na frekvencii - MUX 129, 634 MHz; na pôvodnej frekvencii - MUX 106, 514 MHz - je zaradená rezerva - kanál je dostupný v ponukách Komfort, Komplet a v balíčku Relax vypnutie m4 Sport SD - v našej sieti sme ukončili vysielanie kanálu m4 Sport SD - zákazníkom je od 17.4.2018 k dispozícii program m4 Sport HD (pozícia 454, MUX 129, 634 MHz) New Model Rádio - do ponuky bola zaradená nová rozhlasová stanica New Model Rádio - je zaradená na programovú pozíciu 719 a frekvenciu MUX 102, 378 MHz Promo vysielanie golfových kanálov + zmena zoradenia kanálov: - na Horizon STB boli zmenené pozície kanálov Fishing & Hunting a Golf Channel HD - Fishing & Hunting bol presunutý na pozíciu 173 (z pôvodnej 208) - Golf Channel HD bol presunutý na pozíciu 208 (z pôvodnej 209) - na uvoľnenú pozíciu 209 bol pridaný nový kanál Golf Live Extra HD Golf Live Extra HD je dostupný všetkým zákazníkom s DTV službou Klasik, Komfort alebo Komplet, je ho možné naladiť v MUXe 108, 530 MHz; vysielať bude iba počas turnaja The Players v termíne od 10.5. do 13.5.2018 - zároveň je od dnes až do 13.5.2018 pre všetkých zákazníkov sprístupnený aj kanál Golf Channel HD Nové kanály v ponuke Horizon GO - maďarské m3, m4 Sport HD a RTL 2 - rakúsky ORF 2 - nemecké RTL 2 a Super RTL - golfový Golf Live Extra HD (vysielať bude 10.-13.5.2018) - tiež pridáme do živého vysielania prostredníctvom Horizon GO aj program Mezzo Live HD, ktorý nemáme v ponuke DTV. Cez Horizon GO bude dostupný pre zákazníkov, ktorí majú služby Komfort, Komplet alebo balíček Music.
 48. 5 points
  Retiree

  EPG

  V předchozích dvou příspěvcích jsem uvedl zcela náhodný příklad nedostatečného popisu programu ze strany UPC. Nemám příliš mnoho možností porovnávat EPG různých stanic z pozemního DVB-T vysílání s EPG produkovaným UPC, mé technické možnosti pozemního příjmu DVB jsou omezené a ani nemám větší přehled o vysílaných seriálech o více než jedné sérii. Pro případné zájemce (zoufalce, kteří ještě nerezignovali na aroganci UPC), kteří jsou ochotni vyhledat další příklady nedostatečně označených seriálů, přikládám EPG stanic různých poskytovatelů (České radiokomunikace, Digital Broadcasting, (Česká televize) a odpovídajícího EPG stanic v kabelu UPC . Nejlépe, kdyby se případný zájemce zaměřil pouze ne jeden-dva své seriály a porovnal EPG UPC s dalším providerem. Přiložený soubor Providers je ZIP archiv. Jelikož neumím připojit tiskárnu k televizoru a tisknout EPG přímo z TV, je EPG všech providerů staženo a vytvořeno programem DVB Viewer... Tážu se pracovníků UPC technika a Davida-UPC, PROČ ? Proč, jestliže vlastní text popisu programu je stejný u všech providerů, pochází tedy ze stejného zdroje, proč Digital Broadcasting a České radiokomunikace mohou u víceřadových seriálů uváděl jak pořadové číslo dílu, tak i číslo série a proč je to pro UPC problém ? Proč mohou někteří provideři uváděl u programu, zda se jedná o premiéru, či reprízu programu, případně i kolikátou reprízu. Proč mohou někteří jiní poskytovatelé uváděl jazykovou mutaci, titulky právě vysílaného pořadu, proč je to pro UPC problém ? To jsou v představenstvu UPC skutečně takoví ignoranti ? Omlouvám se řadovým zaměstnancům UPC... Providers.zip.pdf
 49. 5 points
  Ivo Mašek

  Ceskoslovensko HD

  My tady v pohraničí máme v kabelu UPC pár německých TV stanic. Rozhodně nemůžu říci, že je to odpad, jak zde výše píše kolega notizia. Ty stanice jistě nejsou pro všechny, to je pochopitelné. Dokonce si myslím, že někteří zde, co tak strašně touží po německém balíčku, asi budou nemile překvapeni. Ale odpad to rozhodně není. Např. pro mě je totálním odpadem český Barrandov. Ale holt někdo rád miluje Soukupa. Pro mě je to takový druhý Lažnovský.
 50. 5 points
  Evzen

  Sdělování hesla operátorovi

  To je hluboky omyl! Admin samozrejme nevidi heslo, v lepsim pripade vidi akorat nejaky hash z toho hesla, ale samotne heslo pochopitelne ne. Tedy samozrejme pokud to neni platforma slepena na kolene nejakym (pred-)skolakem... Chtit po klientovi heslo je tezka amaterstina. Kdyz uz neni jina moznost, nez se prihlasit primo do klientova uctu, je nutne to udelat "vicefazove": klient si nejdriv sam zmeni heslo na nejake docasne pro ucely testovani a to da technikovi; ten si vyzkousi co potrebuje a po skonceni testovani si klient zase zmeni heslo z toho docasneho zpatky na svoje.
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...