Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/08/2021 in Posts

 1. Pred prechodom na Arris som mal Technicolor 7200 v bridge mode.. a z nejakeho dovodu mi vtedy natiahli gigabitovy profil do modemu o den skor, ako prisiel technik s Arrisom 😀 vtedy som videl, ze Technicolor (tiez 8x4) dokazal po polnoci ci nad ranom (ked bola malo vytazena siet) 400-420 Mbit download.. S Compalom len ziskas, rozlozis stahovanie na viac kanalov (min. 16) a lepsie vyuzijes kapacitu siete.
  1 point
 2. Výpadek na straně distribuce.
  1 point
 3. přesně tak 720p se uvádělo jako HD a 1080 jako fullHD 1440x1080 je nějákej formát, no on si vlastně může každej vysílat co chce, určitě se to odvíjí od poplatků za vysílání
  1 point
 4. Tak dnes přidali Euronews DE v SD verzi a France24 HD, Podle mě úplně zbytečně.
  1 point
 5. Věřím, že časem nakonec ještě i na BBC World News HD, CNN HD, CNBC HD, France24 HD, Travel XP HD, Epic Drama HD, HGTV HD, Disney Channel HD, Nickelodeon HD, NickToons HD, AXN HD, MTV HD, Extreme Sports HD, TV Paprika HD, Spektrum Home HD, Minimax HD dojde snad také :)
  1 point
 6. Máš ty tv kanály naladěné přímo v televizoru, nebo se snažíš spustit HbbTV u kanálů které přijímáš přes set-top box?
  1 point
 7. Zatím žádný set-top box od Vodafone/UPC HbbTV neumí, pokud chceš používat HbbTV a umí ho tvůj televizor, tak propoj setobox s televizorem koaxiálním kabelem a na televizoru nalaď TV kanály v DVB-T vysílání (ladění anténa) a můžeš HbbTV používat.
  1 point
 8. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
  0 points
 9. To bych zcela sobecky skoro neradil a dal to na manuál. Pokud je ten kanál u tebe vyhovující, je pro tebe výhodnější to tam nastavit ručně a nechat sousedy, kteří budou mít pravděpodobně automatiku, aby jejich WiFi někam s jejich kanálem "uhnula".
  0 points
 10. Popis do Play Store psal asi nejakej inteligent: 'sem si az doted myslel, ze Internet je jenom jeden... ale vona asi mela pravdu ta pani, co chtela zakazat ty Internety vsechny...
  0 points
 11. Tak ten modem Cisco který máš, víc jak těch 330 Mbit nemůže utáhnout, technologicky to prostě nejde, protože používá pouze 8 spojených kanálů a z toho větší rychlost nedostaneš, takže buď to si musíš vzít ten nový Arris, nebo případně Compal, na kterém já osobně nevidím nic špatného.
  0 points
 12. Šikovnej, ale možná bych ještě věnoval trochu času nastavování wi-fi, například nastavit vhodný vysílací kanál který nebude rušen okolními wifinami a nenechávat to na automatice a ještě možná nastavit šířku kanálu na nižší hodnoty než jaké jsou výchozí, to znamená u 2,4 GHz na 20 MHz a u 5 GHz, 40 MHz, když to neuděláš možná se nic nestane, ale takhle máš větší pravděpodobnost že ti to nebude rušit nějaký soused.
  0 points
 13. Vím, že tomu nebudete věřit, ale dokázal jsem to, všechno funguje jak má a dokonce mám úplně po celém bytě plný signál, takže powerline můžu uklidit. Všem vám na stotisíckrát děkuju!!!
  0 points
 14. 0 points
 15. Ja už bych pomalu začal @pavel8zvonicek ignorovat.Ptá se svým způsobem na jedno a to samy a už mu bylo několikrát odpovězeno
  0 points
 16. No ono je to taky trochu o datovým toku........ a taky dřív TV třeba 65 palců to nikdo neměl..... ale jinak souhlasím 720p a řádný datový tok kvalita ok
  0 points
 17. Definice toho, že 1280 x 720 je HD (nebo třeba také 1366 x 768) pramení z dob, kdy v TV vysílání bylo sotva 720 x 576 a všechno s vyšším rozlišením se dalo brát jako HD. Ale s příchodem zobrazovačů 1920 x 1080 (a TV vysílání ve stejném rozlišení) už nebylo HD jako HD. 1440 x 1080 je pak paskvil, který se zavedl do formátu videokamer HDV z důvodu úspory, protože páskový kazetový systém vycházející z původního miniDV by při plném HD 1920 x1080 stačil sotva na pár minut záznamu.
  0 points
 18. Kdesi nahoře byla debata o tom, že v terestriálním vysílání DVB-T2 je Prima v HD (resp. v 1440x1080), takže jenom upřesnění, že od dnešního dne došo ke změně na 1280x720. Kdyby to náhodou někoho zajímalo :)
  0 points
 19. Přestaňte se zbytečně navzájem urážet a montovat do toho internet, když tazatel Petr 001 jasně napsal že má připojení přes wi-fi, takže LAN kabel k ničemu nutně nepotřebuje, jediné co potřebuje je dopravit do televizoru informaci o tom že příslušný kanál vysílá HbbTV a to jak jíž bylo řečeno nelze provést přes HDMI, ale je nutné připojení koaxiálním kabelem.
  0 points
 20. Internet potřebuješ na obsah, samotný údaj o přítomnosti HbbTV je v RF signálu No tak to je zase diskuse 🙂 K cemu mi bude HbbTv bez obsahu? Proste kdo chce koukat na HbbTv, musi mit k pristroji pripojenej i ethernet kabel.
  0 points
 21. Ještě tam chybí CGNT HD, CGNT Documentary HD, CCTV 4 HD 😇
  0 points
 22. Tak neviem, sam som v cca 110 m2 byte (jedno poschodie), tehla (cinziak ma cca 100 rokov), a mam pokrytie vsetkych izieb/kuchyne/wc/kupelna jednym routerom (Asus RT-AC86U, podobne pokrytie maju aj vyssie modely Netgear), WiFI router je umiestneny cca v strede bytu, nie su pri nom ziadne vacsie kovove prekazky ci predmety.. vsade mam na 5 GHz WiFi AC (80 MHz) priepustnost 500 Mbit a viac, inak je tu v tomto momente 45 WIFi sieti, z toho 37 su 2,4 GHz, zvysok je 5 GHz.. ale je pravda, ze na mojich kanaloch (100-112, DFS) som sam (kedze ho mam pevne nastaveny, takze ostatne WiFi routery s default
  0 points
 23. Jestli si myslíš že router za 5000 bude mít silnější wi-fi než router za tisícovku, tak to asi moc nebude, protože na wi-fi jsou nastavené nějaké maximální limity vyzařování které výrobci nesmí překročit, taky musíš myslet na to že na router musí dosvítit také to koncové zařízení, takže tudy cesta určitě nevede.
  0 points
 24. Zakladni problem byva v naproste vetsine pripadu v umisteni routeru s WiFi - lidi to zastrci nekam do kouta pod stul (manzelka pindá kvuli kabelum, apod.) a pak se divi, ze WiFi signal stoji za prd. Pak samozrejme ani vymena za jine WiFi zarizeni nepomuze, kdyz ho strci zase do toho sameho kouta... Pristupovy bod musi byt umisteny viditelne a nejlepe samozrejme na vyvysenem miste, aby sireni signalu nebranily nejen obligatni zdi, ale ani skrine, stoly, zidle, apod. Plus, vzhledem ke všesměrovému sireni signalu, je idealni ho mit nekde uprostred bytu... rozhodne ne v tom nejzastrcenejs
  0 points
 25. Vláčet pluh za osobákem by jistě taky nějak šlo, ale bude to vždy drhnout a za traktorem naopak žádný problém neboli je potřeba používat věci k tomu, k čemu jsou určené - WiFi je na připojení koncových zařízení, ale nikoliv na budování sítí. Na to je kabel. Pokud toto nepochopíš, tak výsledkem bude ztracený čas, vyhozené peníze a efekt stejně nula. Ale to je pochopitelně tvoje věc, dobře míněné rady se ti dostalo :)
  0 points
 26. Já to chápu a nerozporuji. I chápu, proč si to VF napsal takhle. Ale prostě mi přijde, že tu kolikrát řešíme chujoviny a vidíme vše jen v těch nejčernějších barvách a máme pocit (ano, žijeme v ČR), že nás chce za každou cenu každý podělat, jakmile dostane možnost.
  0 points
 27. Taky tam mohlo být 10% nebo 20%, protože je to úplně šumák. Každý zákazník řeší skutečnou rychlost a ne pitomosti v papírech. A hlavně každý zákazník může dát kdykoliv výpověď a za 30 dnů je ze smluvního vztahu venku, což je rozhodující. Ani jsem ten post nemusel psát, již to Slamb napsal za mě :D
  0 points
 28. dyť je přece úplně jedno, co tam je jako minimální rychlost, i kdyby tam mohla bejt nula - snad každej, komu na kvalitě jeho připojení záleží, chce rychlost tu maximální 🙄 a kdyby byl na síti delší dobu problém a nikdo by to neřešil nebo by se zdálo, že problém bude trvat delší dobu, táhnu jinam a je to vyřešený 🙄
  0 points
 29. Tak ještě něco na pobavení, na tohle jsem shodou okolností dnes narazil na Facebooku, je to komunikace operátora O2 se zákazníky:
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...