Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/15/2021 in Posts

 1. Pred prechodom na Arris som mal Technicolor 7200 v bridge mode.. a z nejakeho dovodu mi vtedy natiahli gigabitovy profil do modemu o den skor, ako prisiel technik s Arrisom 😀 vtedy som videl, ze Technicolor (tiez 8x4) dokazal po polnoci ci nad ranom (ked bola malo vytazena siet) 400-420 Mbit download.. S Compalom len ziskas, rozlozis stahovanie na viac kanalov (min. 16) a lepsie vyuzijes kapacitu siete.
  1 point
 2. To kdybys věděl co mně se stalo při aktivaci jednoho CA modulu, to bych nikomu nepřál zažít, tady to radši ani nebudu psát. takže by mě vůbec nepřekvapilo kdyby zase nějaký neschopný operátor udělal nějakou chybu.
  0 points
 3. Pokud tam nebude potřeba něco proměřovat, nebo nastavovat, tak si myslím že průměrně zdatný člověk by to měl bez problémů zvládnout, předpokládám že momentálně máš set-top box připojený do zásuvky do datového výstupu, tam se připojí koaxiálem po výměně modem, nový set-top box se připojí do zásuvky do televizního výstupu také koaxiálem a nakonec setobox s modemem propojíš ještě datovým kabelem, akorát je potřeba aby pasovaly koncovky do zásuvky a kabely byly dostatečně dlouhé.
  0 points
 4. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
  0 points
 5. To bych zcela sobecky skoro neradil a dal to na manuál. Pokud je ten kanál u tebe vyhovující, je pro tebe výhodnější to tam nastavit ručně a nechat sousedy, kteří budou mít pravděpodobně automatiku, aby jejich WiFi někam s jejich kanálem "uhnula".
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...