Přejít na obsah

Žebříček nejlepších uživatelů


Oblíbený obsah

Showing content with the highest reputation since 10.6.2020 v Příspěvky

 1. 3 body
  Evka

  Pochvala

  Dobrý den, Chci velice poděkovat operátorovi na technických službách u UPC. Mám nějak od konce dubna nově od UPC pevný internet i televizi a do dnes mi nefungovala většina programů a ani zpětné zhlédnutí! 😞 Už jsem se radila se známou z vodafone, co dělat, zkoušela jsem snad všechno, volala jsem i na techniky, ale to mi tenkrát operátor udělal jen nějákou obnovu či co, že už to určitě spravil, ať akorát počkám, než se to aktualizuje, ale že už to určitě pojede.. Hrozně spěchal, odbyl mě a samozřejmě výsledek bez úspěchu a telefonátu, co slíbil jsem se taky nedočkala.. Ale Včera večer mi z technické podpory jiný operátor KONEČNĚ problém vyřešil!!! 🤩 Byl VELICE příjemný a hlavně OCHOTNÝ! Při zjišťování a řešení problému mi pokaždé podrobně vysvětlil, co a jak mám zkusit udělat a zavolal vždy zpátky, jak slíbil, jestli už je vše v pořádku. Jeho přístup byl prostě SKVĚLÝ 😊. Byla moc ráda, kdyby pochvala k dotyčnému i jeho nadřízenému došla, protože je jedním z těch, kteří svou práci odvádí pořádně. Bohužel jsem zapomněla jméno, což mě opravdu moc mrzí 😞, ale snad tyto informace postačí k tomu, aby se našel. Mluvili jsme spolu 30.6.2020 v intervalech od 21:00 hod.-22:00 hod. Mluvil z čísla +420729929100 Ještě jednou dotyčnému moc děkuji a přeji UPC více takových spolehlivých zaměstnanců. Hezký den 😊, Eva, Ostrava.
 2. 3 body
  tomus

  Soukromé zprávy

  Já myslel že Frizl už to vzdal, nelam si s ním hlavu, jakmile na jeho příspěvky narazí admin nebo moderátor, tak jsou okamžitě smazány a účet zablokován a to je otázka maximálně několika desítek minut.
 3. 2 body
  tomus

  Nefunkcni EPG u JOJ Family

  Teď jsem to zkoušel a nefunguje to ani v DVB-C, tak jsem napsal na Facebook Vodafonu.
 4. 2 body
  namec

  Nové stanice

  Od 1.8 by jako náhrada mela být přidána stanice Sky News
 5. 1 bod
  Marek-26

  SIPO / technické důvody

  @Ivo MašekNe, neplést fakturu, která chodí na email, obsahuje informace za co se platí a předpis SIPO. Do SIPO to podruhé už nepřijde.
 6. 1 bod
  kotasek

  Nefunkcni EPG u JOJ Family

  uz jede...
 7. 1 bod
  josef.mezera

  Mediabox error E201/E106

  Zdravím vás, přátelé. Pokud by se vám někdy stalo, že se po pokusu o tovární nastavení Horizon HD Mediaboxu objeví na displeji hláška E106 a E201 a jste si jistí, že máte kabeláž v pořádku, pak postupujte podle tohoto návodu: https://marenkuv.blogspot.com/2017/09/chyba-e201-na-hd-mediabox-horizon-od-upc.html?showComment=1593866024300#c3059466408203780476 Mohu potvrdit, že je to řešení správné a HD Mediabox funguje už správně. Chce to ale trpělivost, jak sám autor píše v samém závěru článku.
 8. 1 bod
  Marek-26

  Pochvala

  Dobrý den, operátorovi byla Vaše milá slova přeposlána. V kopii zprávy byl i manažer technické podpory. Krásný den přeji Marek
 9. 1 bod
  Adolf.Shitler

  T-Mobile výpadek

  Tak alespoň jednu pozitivum na tom výpadku - mobilní data nejsou do doby jeho odstranění účtovány, a to ani u virtuálu Kaktus.
 10. 1 bod
  quadra2030

  Kostičkování obrazu

  @LiborHobby TV HD je v multiplexe na vysokej frekvencii (634 MHz).. a ostatne programy z toho multiplexu (m1 HD, m4 Sport HD, Park TV HD, Fine Living HD) ti nemrznu/nestvorcekuju?
 11. 1 bod
  Marek-26

  T-Mobile výpadek

  @RetireeJo takhle, nepřečetl jsem si řádně dotaz. Výpadek byl v pátek večer.
 12. 1 bod
  Adolf.Shitler

  T-Mobile výpadek

  T-Mobile má od včerejška výpadek celého webového rozhraní, takže teď se žádná odpověď konat nebude. Snad to už během dneška dají do pořádku.
 13. 1 bod
  technik

  EPG

  Bohužel problém je u Discovery, Omezily předěly a reklamu, ale v programingu to nezohlednili. Prý to není jednoduché opravit. Tolik z vyjádření zastoupení tohoto programu ...
 14. 1 bod
  Evzen

  Modem Compal CH7465LG

  Ja bych to formuloval takhle - normalni to neni, ale běžné to u Compalu je... z naprosto nepochopitelnych duvodu nabiha PRISERNE DLOUHO... a to i do bridge mode, natoz jestli ma nabehnout i cely router subsystem.
 15. 1 bod
  Marek-26

  Řazení programů

  Zdravím, Jestliže máte HD Mediabox (takový malý černý značky Kaon), můžete si vytvořit seznam se svými oblíbenými programy. Seznam oblíbených poradu si vytvoříte v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ - VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZARADIT MEZI OBLÍBENÉ. Výběr programu potvrdíte stisknutím tlačítka OK. Výběr oblíbených programu následně aktivujete volbou „PROCHÁZEJ POUZE OBLÍBENÉ“ v rychlé nabídce. Tato volba se vám zobrazí v případě, že máte program zařazený mezi oblíbené. Změnu provedete v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ - VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZMĚNA POŘADÍ OBLÍBENÝCH. Tlačítkem OK vyberete program, který chcete přesunout. Šipkami nahoru/dolu přesunete na požadovanou pozici a volbu potvrdíte tlačítkem OK. Zde přikládám návod na STB: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/digitalni-televize/UPC_podrobny_uzivatelsky_manual_HD_Mediabox.pdf
 16. 1 bod
  namec

  Řazení programů

  Záleží,jestli máš STB od Vf-nelze třídit (z logiky dotazu předpokládám,že tento STB nemáš) STB od UPC-lze tridit,tak jak si popsal CA Modul-lze tridit
 17. 1 bod
  tomus

  Nový WiFi ED3.0 modem

  Možná ti to ruší mobilní síť bývalého U:fona, nyní tuším Nordic telecom, ten mě kdysi rušil na těchto dvou frekvencích 418 a 426 MHz (nejsou to GHz jak se mylně domníváš) tv vysílání, když ještě na těchto frekvencích běžela digitální televize. Jakou tam máš úroveň signálu? v té tabulce to není vidět.
 18. 1 bod
  thaischumi

  1 Gb/s na podzim 2020

  https://www.lupa.cz/clanky/milan-zika-vodafone-na-podzim-nabidneme-v-siti-exupc-rychlosti-nad-1-gb-s/ A něco tam shorelo prej 🔥
 19. 1 bod
  tomus

  Péče o zařízení

  CA modul objednej telefonicky, platí se za něj poplatek 70kč měsíčně za pronájem, podobně jako za setobox. Jinak je to jak píšeš, dostaneš modul s dekódovací kartou, kterou zasuneš do modulu a modul zasuneš do televizoru.
 20. 1 bod
  Marek-26

  Péče o zařízení

  Přes anténu to ladí DVB-T co je v síti UPC. Jestliže chcete mít i na druhé TV všechny kanály, které si platíte, je třeba tak mít zase box nebo CA modul, aby kanály odkódoval. Pak by bylo třeba ladit přes Kabel.
 21. 1 bod
  quadra2030

  1 Gb/s na podzim 2020

  @zajdeenechce sa mi registrovat na Lupe ci Roote, ale LACP na Arrise TG3492 funguje, aj ked oficialne nie je podporovany (a teda asi aj na Vodafone Station.. system firmware je rovnaky, lisia sa v GUI moduloch, ktore su podla operatora).. UPC SK pri gigabite ma download profil 1100 Mbit, realnu rychlost dosahujem 1050 Mbit (pri LACP), cez single port je to 940 Mbit.
 22. 1 bod
  Marek-26

  Péče o zařízení

  Wi-Free neřešte, ta nepůjde z Vašeho modemu. Minimálně od nového roku ji novým klientům již neaktivují, protože letos v létě končí. A i kdyby, tak měla vyhrazeno své pásmo, neměla tedy vliv na rychlost ani cokoliv jiného. STB Wi-Fi nemá, můžete využít nějakého PLC adaptéru (přenos probíhá poté po elektrické síti). UPC (VF) má ve výprodeji PLC bez Wi-Fi za 199kč, což je úplně super cena. Dají se zakoupit i PLC, které šíří WiFi, kdybyste potřeboval rozšířit signál. Navíc při samoinstalaci Vám ho technik přiveze zdarma. Nebo pak tedy natáhnout ten Ethernetový kabel.
 23. 1 bod
  tomus

  Péče o zařízení

  Modem nevypínej, maximálně kdybys jel třeba na dovolenou tak ho vypni, ať zbytečně nespotřebovává elektrický proud a nebo aby nedošlo k nějaké nenadálé události. Set-top box vypínej klasicky dálkovým ovladačem, případně pokud máš box nastavený do režimu rychlého spuštění, tak delším podržením vypínacího tlačítka na dálkovém ovladači dojde k úplnému vypnutí setoboxu, ten potom nespotřebovává téměř žádný proud, ale zase si počkáš než po zapnutí naběhne. Mediabox nutně nemusíš používat, můžeš zapojit kabel přímo do televizoru, ale budeš moct sledovat pouze nekódované kanály, pokud bys chtěl sledovat i tykódované kanály na televizoru musíš si pořídit CA modul, ale zase přijdeš o zpětné zhlédnutí a videotéku, případně můžeš nechat kabel zapojení přímo do setoboxu a z něj vyvést ještě další kabel do televizoru, například kvůli HbbTV. Modem přesunout do jiné místnosti teoreticky můžeš, pokud si seženeš delší koaxiální kabel od modemu k zásuvce. Jestli máš modem propojení se set-top boxem, tak je to kvůli zpětnému zhlédnutí a videotéce, pokud to nebudeš mít propojené tak ti tyto dvě služby nepojedou, ale klasická televize hrát bude,samozřejmě lze propojit i delším kabelem.
 24. 1 bod
  tomus

  1 Gb/s na podzim 2020

  Tak tady v Brně na upstreamu 6 kanálu máme, se starým modemem Ubee jsem měl jen 4, ale nový Compal jich umí 6.
 25. 1 bod
  zka

  EPG

  Dnes mě EPG také ukazovala, že nemá žádná data na Android HorizonGO - vypadalo to, že nová data měl až od půlnoci (23.6. 0:00) Nepomohlo vymazat mezipaměť (cache) v aplikacích pro HorinzonGO. Ale zafungovalo vymazání dat aplikace (což sice vyžaduje opětovně nastavení Země + přihlášení, ale diky SmartLocku je to ale rychlé). Po této operaci se guide completně načetl znova a ihned fungoval. Takže IMHO pokud je v EPG chyba - a aplikace si špatná data načte, tak dokud jsou ta data platná, tak i když je někdo opraví - zřejmě se jen taky samy od sebe znovu nenačtou. V Androidu je možnost smazat data aplikace a tím se nové načtení vynutí - předpokládám, že podobný mechanismus bude fungovat i jinde - jak si to vynutit v aplikaci samotné jsem zatím neobjevil.
 26. 1 bod
  sodekcz

  Soukromé zprávy

  @Libor netrap se, možná je to nějaký ubožák, který bez urážky druhého nedokáže usnout.
 27. 1 bod
  mojmax

  Vodafone a snížení uploadu

  😀
 28. 1 bod
  namec

  4K UHD

  Jako hlavni mam modul.Asi 8 let.Odkoupen.A ten samej STB mam asi 4 roky.Pouzivam ho spis kvuli ZZ.A za dobu,co mam UPC,jsem.moc výpadku nezažil.Kdyz nepočítám,co byla na přelomu května.A jelikož platím za služby o něco méně než je ofi cena,tak každy měsíc dostavam "nějakou potencionalni kompenzaci" za možně výpadky služeb A za mě,kdyby VF/UPC vyradili duplicitni Sd/HD programy a ponechali pouze Hdčka,tak by se vubec nic nestalo.A kdyby se domluvili s provozovateli různých stanic,které má pouze v Sd a presto vysílají i v Hd(Fishing and Hunting,Aréna sport)tak by se taky vůbec nic nestalo.Ja HD vysílání považuji za standart,Sd je uz přežitek.Za UHD bych byl jedině rad,ale opravdu smysluplné stanice
 29. 1 bod
  westik

  Horizon Go

  Verze Horizon_Go-2.3.17 funguje v projektoru AAXA...... Nalezeno zde: https://mobile.softpedia.com/apk/horizon-go/2.3.17/
 30. 1 bod
  Marek-26

  Kradený modem Compal CH7465LG

  @tomusuž vyřešeno. Zlaťák si zažádá o dodání karty na Vodafonu.
 31. 1 bod
  Marek-26

  Horizon Go

  @westikVětšinou je to způsobené ochranami autorských práv. Bohužel takovéto funkce se dají snadno zneužít k online streamování, nahrávání atp. Zkuste stáhnout verzi aplikace, kde to fungovalo.
 32. 1 bod
  Marek-26

  Limit stažených dat v roce 2020 (FUP)

  @Roman88Samozřejmě, když budete pernamentně přetěžovat linku a dojde k tím k omezování ostatních uživatelů, je možné, že budete nějaký způsobem omezen. Ale k tomu většinou běžných způsobů nemůže dojít a věřte, že to poznáte nebo Vás Vodafone (UPC) upozorní. Internet od UPC (Vodafone) používají třeba i firmy, které na tom mají kamerový systém ve Full HD a k tomu přijímají a odesílají spoustu dat. Ale není to kontinuální plné vytížní, takže se to rozloží a jak tu psali někteří výše, v celkovém provozu se to ztratí. Celkový datový provoz 1TB měsíčně je opravdu ještě normální. Samozřejmě z hlediska vytížení sítě je rozdíl, jestli 10TB za měsíc dosáhnu s internetem 150 nebo internetem 500. U internetu 500 můžu ve špičce vyčerpat kapacitu i pro ostatní krátkodobě. U 150 k tomu jen tak nedojde (pak záleží na dalších proměnných jako je typ modemu, jaký druh channel bondingu umí, kolik kanálů umí využít, kolik modemů je na stejných kanálech atd).
 33. 0 bodů
  Tube

  Vysoký ping, pomalý internet (Ostrava Zábřeh)

  Chtelo by si to jen ujednoti spravnost psani jednotek MB a Mb. Kazdopadne M je vzdy velke a to co udava privider a meri se je bit s malym b. mB ve me evokuje mili Bajt tedy desetinu Bajtu. Vzhledem k namerene rychlosti tipuji ze je vse mereno na WiFi (54 Mb/s odpovida starsim standardum na 2,4 GHz WiFi, konktetne 802.11 g.
 34. 0 bodů
  Evzen

  Vodafone TV oficiálně spuštěna

  To je zase diskuse... 😄 Kdyz tady vidim nadsene vykriky, jak by to vsechno melo fungovat, tak samozrejme nemuzu zareagovat jinak, nez sarkasticky poradit, aby jim to tam dotycny sel ukazat... Samozrejme, ze vsichni vidime, ze je tam bordel. Ale ti rozumnejsi taky vedi, ze naprava proste brzy NEPRIJDE. Protoze korporat. Protoze Vodafone. Takze je naprosta ztrata casu tady vykrikovat, jak by to vsechno melo fungovat. A to je cely.
 35. 0 bodů
  Evzen

  Vodafone TV oficiálně spuštěna

  Ja nic neomlouvam. Ja jenom, jestli ses si vedom toho, jak korporaty funguji... abys pak, az jim to tam prijdes ukazat, jak se to ma delat, nezustal jenom cucet jak jojo...
 36. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Wifi router k Cisco EPC 3208

  Tendu nebrat, ať je modem jaký chce. Prodávat tento šunt by měl být trestný čin...
 37. 0 bodů
  jarda80

  Koupě bezdrátového telefonu

  Do UPC routeru lze připojit jakýkoli analogový telefon s koncovkou RJ11. Takže se nemusíte omezovat pouze na nabídku UPC.
 38. 0 bodů
  Lukáš Polák

  Vodafone TV oficiálně spuštěna

  Nechce se mi kvůli tomu zbytečně zakládat nové téma, tak nejlépe se to hodí asi sem: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-tv-vytahla-proti-internetovym-televizim-dalsi-zbran-8242245
 39. 0 bodů
  penkie

  Modem kvůli Vodafone televizi

  Dobrý den,chci se zeptat,jaký modem dává k Vodafone tv?
 40. 0 bodů
  tramin

  Kostičkování obrazu

  Vše, včetně zásuvek patří UPC, protože mi to tady instalovali. A protože jim platím,tak si to přijdou i zkontrolovat :-)
 41. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Kostičkování obrazu

  Šroubovákem se nepochybně provede odborné změření signálů aneb další z řady hokus-pokusů k lejnu...
 42. 0 bodů
  jandik

  Jednání při ukončení smlouvy

  Nesolventni jednani. Diky za pobaveni. Na oplatku bych mel radu. Cizi termity nepouzivejte. A kdyz, tak na vlastni rizeto. x iPhone x Pro
 43. 0 bodů
  Viz např. i tady nebo dokonce tu na fóru ...
 44. 0 bodů
  mirij

  EPG

  @upc/vodafone Je zajímavé, že občas máte období kdy je EPG téměř bez chyb a 7 až 8 denní a pak najednou sklouznete do období s EPG s řadou chyb a jeho délka je pouze 6 až 7 denní. Nechápu co se u Vás na pozadí stále děje. Proč to téměř bezchybné EPG nevydrží třeba 1 celý rok. Jestli jste zase vyměnili firmu, která pro Vás to EPG dělá nebo co. Proč třeba nemáte (což nevím) Testovací A Produkční systém a až když to funguje bezchybně v testovacím subsystému (vyčlenit na to např. jednu osobu, která by to pečlivě kontrolovala) tak to nasadit na produkci. Přece po těch mnoha letech už musíte jasně chápat jak je kvalita EPG důležitá.
 45. 0 bodů
  Hory

  Nefunkční Hbbtv u kanálu Nova a Prima

  Já myslím, že TV je asi irelevantní, nějaký čas zpátky to fungovalo a teď ne. Jak píšu ČT i STV a různé další kanály HbbTV funguje a Prima, NOVA ne. Nevím jestli za to může VF nebo přímo TV stanice, ale nefunguje. Takže nějaká změna nastala. TV dodatečně napsat můžu až budu doma. Ale bude to argument ve smyslu "No jo starý nepodporovanáý model apod." :-(
 46. 0 bodů
  Jasně, tohle chápu. Ale když už něco nabízím, tak by to snad fungovat mělo. Jako platícího zákazníka mě to celkem netrápí, tohle je jejich boj.
 47. 0 bodů
  Satelit je daleko na východě, signál slabý,pak stačí jedna bouřka a je po zábavě.
 48. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  4K UHD

  @ Retiree Někdo si - naivně - myslí, že když má optiku až do bytu, tak má zázrak. Přitom mu z neznalosti věci nedochází, že kvalitu připojení rozhodně nedělá jenom tzv. poslední míle, ale spousta faktorů před. O Starnetu (nebo taky Strachnetu atd.) se raději nevyjadřovat, napsáno už bylo na jiných fórech dost :D
 49. 0 bodů
  beepee

  4K UHD

  Za prvé mě prosím neoslovuj kamaráde, podle způsobu tvého vyjadřování je mi jasné, že tvým kamarádem být nechci. Za druhé, buď jsi naprosto nepochopil smysl mého příspěvku, nebo ho překrucuješ úmyslně. Nemám vůbec v úmyslu komukoli, tedy ani tobě, bránit ve sledování TV v nejvyšší kvalitě, sám také mám 4k vybavení (a proto se na filmy a seriály z běžného Tv vysílání téměř nedívám). Pouze jsem protestoval proti názoru, že každý, kdo se dívá jen na DVB-T to dělá, aby ušetřil pár korun, které prochlastá a prokouří. A proti urážkám, které na ně Šitler směřoval. P.S. Pokud bys zase nemohl pochopit smysl mého textu, nestyď se a napiš mi SZ. Pokusím se ti to napsat v nějaké zjednodušené formě.
 50. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Kradený modem Compal CH7465LG

  Přes PČR by samozřejmě nic jít nemělo, protože dotyčný ten modem koupil tak za pětistovku, takže to je s bídou přestupek. A fa UPC/VF ať si nevrácená zařízení řeší sama ve své režii.
Tento žebříček nejlepších uživatelů je nastaven na Praha/GMT+02:00
×
×
 • Vytvořit...