Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/26/2021 in all areas

 1. Tak po týdnu testování můžu za sebe říct, že jsem hodně spokojen. Ale jako každý zákazník mám pár postřehů na změnu. Nejvíce mi vadí přepínání programů, jsou tam náhledy. Ty ale zdržují celý systém a musím klikat pomalu. Osobně bych náhled načítal až když na daném programu budu stát delší dobu. Případně mít možnost volby. První 2 dny jsem byl docela naštvaný. U programu je taková "lišta" která ukazuje kdy začal pořád a kdy končí ale je to tak malé, že to ani nejde rozeznat. Je to docela škoda protože tohle je super funkce. Mám 4K TV s úhlopříčkou 165cm a klidně bych zvětšil písmo. Tato možnost chybí. Názvy programu nebo pořadu jsou prostě malé. Super jsou aplikace jako Netflix. Jede 4K i HDR. Ocenil bych ještě Spotify a HBO GO a je to dokonalé. Aplikace v telefonu spolupracuje s TV. Opět rychlé přepnutí nebo nahrávání. Chybí ale podpora pro Chromecast. Mám TV v kuchyni a tam jsem to využíval a teďka nemůžu 😞 Pouze 1x se mi setobox zasekl u Netflix ale jinak reaguje rychle a bez opoždění. Hlasové ovládání je nejlepší. Řeknu název programu a mám přepnuto. Přesné a rychlé. Při vypnutí setoboxu se vypne TV a naopak. Samozřejmě může někomu chybět něco nebo má jiný názor ale to co obsahoval box UPC, tak nemůže konkurovat Vodafone TV. Sice nahrávky zůstávají 90 dní a u exUPC jsou uloženy v boxu ale tohle vůbec neřeším. Ale jinak má box Vodafone více funkcí a stabilnější provoz. Doufám, že budou prostředí vylepšovat nebo prodávat aplikace. Dnes je konkurence vysoká.
  3 points
 2. A je to vyřešené: https://www.lupa.cz/aktuality/sireni-cinske-stanice-cgtn-v-cesku-je-znovu-mozne-uznala-vysilaci-rada/
  1 point
 3. Gigabit (DOCSIS 3.1) je citlivejsi na kvalitu rozvodov/kabelaze, ak nie je stabilna rychlost (idealne merat v sieti VF), treba zavolat technika, nech premeria signal v kabli.
  0 points
 4. Ja mam teda v klidu par centimetru... 😄 A je fakt, ze jak to vic zatizim, tak jde taky rychle dolu... 😄 YouTube taky nic moc... ale na PornHubu to jde zase docela rychle nahoru... 😄
  0 points
 5. WiFi 6 ma sancu s prichodom 6 GHz pasma (WiFi 6E), kde je dostatok volnych kanalov aj pre 160 MHz sirku pasma (14 80 Mhz kanalov alebo 7 160 MHz kanalov).. a nebude treba riesit veci ako DFS.. tento mesiac to mala schvalovat ETSI, tak uvidime, co z toho bude u nas (podla navrhu to bude orezane v EU, iba spodna cast pasma UNII 5).
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...