Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/22/2021 in all areas

 1. Cisco v UPC SK ma zablokovane webove rozhranie, takze na nom uzivatel nic nevidel.. iba Technicolor/Ubee maju pristupne webove rozhranie. Co sa tyka rozbocovacov - pri tvojej urovni signalu dat jeden dvojportovy (utlm 3,5 dB) na privod zo steny/ulice, na jeden port Compal, na druhy pripojit potom zvysok (cez dalsi rozbocovac).. ale idealne je to dat nejakemu technikovi, ktory da kvalitne rozbocovace, kable aj konektory. Jasne, ze sa to zlepsilo vymenou rozbocovaca - ten viacportovy ma na kazdy port utlm 7-8 dB (o tolko sa ti znizi uroven signalu), fyziku neobabres!
  1 point
 2. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
  1 point
 3. Za zásuvkou nic (to je už čistě tvoje věc), ale primárně tady byla přece řeč o rozbočení PŘED zásuvkou (kde naopak nemá user co pohledávat).
  0 points
 4. Já tady mám jeden CA modul který zrovna nepoužívám, tak jsem právě přemýšlel že bych to obnovení programové nabídky zkusil, schválně co to udělá, aby z toho uživatele zbytečně neměli strach, ale jenom za podmínky že mi to pak někdo opraví když se to posere 😀 Jinak jsem rád že se to konečně vyřešilo a na Vodafonu můžou začít hledat chybu v systému, protože je dost možné že takových odrovnaných CA modulů může být víc, akorát ti ostatní uživatele to neřešili a dostal jiný modul. A ještě jsem upravil název tohoto vlákna, aby bylo více zřejmé o jaký problém zde šlo.
  0 points
 5. Pokud je místo zásuvky pouze rozbočovač, tak se ještě na TV výstup většinou dává filtr zpětného směru, jinak potom hrozí že modem bude rušit tv vysílání. Tyhle rozbočovače v poslední době montoval UPC, protože mají větší frekvenční rozsah až do 1200 MHz. Takže jsou připravené na budoucnost. Jinak dávat ještě navíc na rozvod koncovou zásuvku do každé místnosti je podle mě zbytečnost, třeba ta uvedená zásuvkami útlum 4,5 dB a přitom tam v podstatě vůbec nemusí být, já mám doma za zásuvkou od hlavního rozbočovače natahané koaxiální kabely a ty jdou rovnou do televizorů, nebo setoboxů, bez ně
  0 points
 6. Ano, víme. Někdo z adminů horizonu asi nečte maily od autority 🙂 https://support.globalsign.com/ssl/general-ssl/ica-revocations-and-remediation-steps
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...