Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/18/2021 in all areas

 1. Mazat to nebudu, mám na to stejný názor jako Tube a je možné že se třeba klidně ještě ozve, někomu to trvá dýl..
  1 point
 2. Je to problém u Primy. Bohužel to musí opravit oni, ale to nechtejí ... update: Jen na obranu, stejné časy pořadů jsou i v DVB-T2 (od ČRa) i na webu iPrima.cz (kde tedy asi bude problém? 😇)
  1 point
 3. Když se na to koukáš takhle tak nemazat, dobrý, ale že se ten dotyčnej ani neozve a nedokáže ani poděkovat to mě sere..... myslím poděkovat FORU
  0 points
 4. Po laborování se slučováním signálu a jejich vzájemného rušení doporučuji nejjednodušší a nejspolehlivěší způsob "sloučení" uvedených signálů: Kabelovku ( např. UPC-Vodafone) připojit přes originál set top box poskytovatele (většinou s dalšími přidanými funkcemi) a odtud do HDMI vstupu TV. Signál z antény pozemního vysílání přivést na anténní vstup TV. Tím získám v jednom TV kabelový (přes HDMI) i pozemní signál bez vzájemného rušení. Jde to i naopak, tzn. pokud mám dekodér kabelovky v TV, použiju k propřipojení pozemního vysílání set top box a připojím jej na HDMI vstup TV.
  0 points
 5. jOJO ca MODUL - JA MAM TED TAKY SRANDY :d kOUPIL SEM NOVOU aNDROID tv sONY bRAVIA - DOCELA DRAHA, ALE FAKT SKVELE UKAZUJE - A PO KAZDEM ZAPNUTI ME PISE, ZE JE KANAL POSKOZEN, NEBO JE SPATNE ZASUNUT MODUL, PO 5 VTERINACH TO ZMIZO A VSE FUNGUJE V POHODE :d :d fAKT NEECHAPU....
  0 points
 6. Nic o dukazu jsem nepsal. Psal jsem, ze je to spolecny znak... a ten uz muze ukazat smer, kterym je vhodne patrat. Tento zpusob uvazovani se mi uz za tech 30+ let troubleshootingu nejruznejsich IT-related problemu hodnekrat vyplatil.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...