Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/15/2021 in all areas

 1. Pred prechodom na Arris som mal Technicolor 7200 v bridge mode.. a z nejakeho dovodu mi vtedy natiahli gigabitovy profil do modemu o den skor, ako prisiel technik s Arrisom 😀 vtedy som videl, ze Technicolor (tiez 8x4) dokazal po polnoci ci nad ranom (ked bola malo vytazena siet) 400-420 Mbit download.. S Compalom len ziskas, rozlozis stahovanie na viac kanalov (min. 16) a lepsie vyuzijes kapacitu siete.
  1 point
 2. Tipnul bych si že to bude tím zesilovačem v rozvodu 😦
  0 points
 3. Jasnej Vodafonem zavinenej mrdnik... Takze podrobne, ale strucne - takze zadny dlouhy souveti, ale v odrazkach - popsat do reklamace, co se stalo... vcetne cisel karet/modulu/STB. Aby z toho bylo jasne videt, ze dokud do toho nezacali oni vrtat, byl modul/karta funkcni. A pozadovat, at zase zprovozni, co sami zkurvili. Hotové, vyřízené...
  0 points
 4. To kdybys věděl co mně se stalo při aktivaci jednoho CA modulu, to bych nikomu nepřál zažít, tady to radši ani nebudu psát. takže by mě vůbec nepřekvapilo kdyby zase nějaký neschopný operátor udělal nějakou chybu.
  0 points
 5. Ale nektete NTB, napriklad Acer kanaly 13 nevidi, nevim presne jakou mely WiFi. Stacilo manualne zvolit kanal z typyckeho neprekryvaneho 1, 6, 11 a bylo po problemu
  0 points
 6. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
  0 points
 7. To bych zcela sobecky skoro neradil a dal to na manuál. Pokud je ten kanál u tebe vyhovující, je pro tebe výhodnější to tam nastavit ručně a nechat sousedy, kteří budou mít pravděpodobně automatiku, aby jejich WiFi někam s jejich kanálem "uhnula".
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...