Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/10/2020 in all areas

 1. Mám obavu, že nebudou
  1 point
 2. No v HEVC se to nevysílá, chvíli tam byl test, zda se to případně vejde ...
  1 point
 3. Docela příjemné překvapení, na jedné z rezerv začala vysílat Love Nature HD 🙂
  1 point
 4. Český rozhlas je služba kterou všichni povinně platíme z našich peněz, tak si myslím že by se měli snažit dostat jejich služby k co největšímu počtu posluchačů a zrovna a UPC jich má docela nezanedbatelné množství.
  1 point
 5. Love Nature HD , TV1000 Russian Kino a Arena Sport 2 v HD. To je příjemné, teď bych prosil RTVS Trojka. Děkuji, přeji pěkný den.
  0 points
 6. Zdravím a těch novinek máme dnes povícero: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-vyradil-z-kabelove-televize-nekolik-programu-v-sd-rozliseni-pridal-love-8358752
  0 points
 7. Stejně k tomu dřív nebo později dojde, že i kabelovka bude něco v T2 šířit. Obavam sa, ze presne opacne - vacsinu ludi nezaujima nejake DVB-T2 v kabli, ale naopak volaju po rychlejsich datach (upload i download).. a to sa neda inak dosiahnut, ako uvolnenim existujucich kanalov (FM, TV) pre data (a pripadne DVB-C bude "vyrobene" az na node0 pri poslednej last mile koaxialneho rozvodu z IP streamu).. ale uz som to tu x-krat pisal.
  0 points
 8. Popravdě řečeno, tak VF by asi udělal nejlíp, kdyby prostě z pozemáku převzal kompletní DVB-T2 mux ČT+ČRo a beze změny ho šoupnul do rozvodu. Kdo by chtěl rádia s HbbTV a má novější TV, ten by problém neměl. Kdo má TV starší a chtěl by rádia s HbbTV, tak by si holt musel koupit set-top-box, který to umí (Zircon, Humax, TechniSat). Stejně k tomu dřív nebo později dojde, že i kabelovka bude něco v T2 šířit. Jinak pochopitelně případné zařazení toho T2 muxu by nebylo potřeba nějak extra propagovat z taktických důvodů, tj. aby lidé neměli zbytečné obavy, že si budou muset něco přikupovat. Ale v ro
  0 points
 9. ...ted jeste kolik z toho nezanedbatelneho mnozstvi lidi posloucha radio, nota bene CRo, pres kabelovku...
  0 points
 10. To asi jo, naštěstí já to řešit nemusím, protože za ty desítky let u TV jsem nenašel ani jeden důvod se na něco dívat zpětně. Nanejvýš si nahraji co chci a podívám se až mám čas a náladu, rozhodně ne sledovat kalendář, že cosi po týdnu nenávratně zmizí :)
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...