Přejít na obsah

Žebříček nejlepších uživatelů


Oblíbený obsah

Showing content with the highest reputation on 28.5.2020 ve všech oblastech

 1. 1 bod
  Retiree

  Výpadek signálu

  @Blanka RiedelovaCož si pročíst tohle vlákno od začátku ? Vím, není oficiální, ale když jsi dokázala vybrat správné téma (vlákno) pro vložení svého příspěvku ...
 2. 1 bod
  Retiree

  Výpadek signálu

  To už je taková specifická vlastnost záložních zdrojů ... 🥶
 3. 0 bodů
  Man22555

  Výpadek signálu

  Líbí se mi jak tady lidi řeší ty jejich hovadske služby a snaží se pomoct jeden druhému a borci z hora to jen sleduji a mlčí!!!! Jen nějaké trapné prohlášení a mějte nás rádi. Prasata!! Štěstí ze sem aspoň ten tel nechal jinde!!!!
 4. 0 bodů
  namec

  Tragická rychlost připojení

  Jo,komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
 5. 0 bodů
  Marek-26

  Výpadek signálu

  Já bych vás zase rád uklidnil, že na toto neměla koupě UPC Vodafonem vliv (tedy výpadek sítě VF tomu moc nepomohl). Veškerá technologie na DTV je stále v budově UPC. Bohužel se po... více věcí najednou. Vyhořela část technologie, tím došlo k vyzkratování zbytku ... Prostě spousta drobností, které samy o sobě takový velký průšvih nezpůsobí, ale blbá konstelace, že se zrovna v takovém pořadí sešly a bylo to celé víte kde.
 6. 0 bodů
  Lada

  Výpadek signálu

  Mě taky vypadly některé programy ale ty co se koukám ani jeden nejde hlavně že platíme a to dost peněz co to je pod vodafon je to hrůza chci aby to zas bylo upc za 3 roky s upc jsem neměla ani jeden problém nikdo se nás neptal zda my lidé chceme spadat pod vodafon nebo zůstat pod upc to je ta demokracie tady v Česku žila jsem 18 let v cizině a co se tady děje vůbec se mi to nelíbí.
 7. 0 bodů
  beepee

  Výpadek signálu

  @tramin - A proč si kupuješ tak debilní TV? Já mám 2 s CAM a žádné programy se mi nerozházely.
 8. 0 bodů
  athlon1096

  Výpadek signálu

  vtip - Vodafone dnes prý aktivoval zákazníkům nový úžasný tarif "Face 2020„, odemyká připojení na internet pomocí rozpoznávání obličeje. Ale zapomněli, že většina z nás nosí roušky. :-)
 9. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  Mně zase není jasné, jak přepravní společnost UPS souvisí s tématem kabelové televize Vodafone...
 10. 0 bodů
  hpfunny

  Výpadek signálu

  V DVB-T teď jedou jen programy ČT HD Před 15ti minutami fungovalo všechno s výjimkou ČT SD a Barrandov.
 11. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  Už to jede.
 12. 0 bodů
  sodekcz

  Výpadek signálu

  @Pavel - VodafonePovedzte Kefalín, čo si predstavujete pod takým headend? Je to head nebo end? Podle poruchy tro vypadá spíš na END👎
 13. 0 bodů
  Dragokazov

  Výpadek signálu

  Nepadlo toho víc? Z TM se nemůžu dovolat na žádné Vodafone číslo 😄
 14. 0 bodů
  filip5710

  Výpadek signálu

  Ono už jim nestačí, že blbnou s emailem a jeho podporou starších adres, skoro všude musí teď člověk měnit adresy. A teď jim zase nejde televize, honem hledat jiného poskytovatele služeb! Za ty těžký prachy co od nás berou by měl mít člověk také dostávat stabilní a kvalitní službu. V tomto státě to začíná, ale pěkně smrdět. Co takhle sleva když v době výpadku nemůžeme službu využívat. Myslím, že by to bylo solidní jednání! Teplice!!!
 15. 0 bodů
  CableG

  Výpadek signálu

  Generátory se nahazují hodinu? Nebo se ještě nevrátil technik od nejbližší pumpy s plným kanystrem?
 16. 0 bodů
  tomus

  Tragická rychlost připojení

  Nesmysl, všechny Docsis 3.0 modemy od UPC zvládají 300 Mbps v režimu router (kromě modemu Cisco 3925, který zvládne pouze 140 Mbps)
 17. 0 bodů
  Dragokazov

  Výpadek signálu

  Včera byl zase 11 hodin výpadek části zahraniční konektivity.. Není toho nějak moc? 🙂
 18. 0 bodů
  jarhol

  Výpadek signálu

  Asi měsíc mám časté výpadky internetu. Včera jsme dělali přes technickou podporu nové nastavení. Je to za takovou spoustu peněz opravdu drahé (platím měsíčně cca 2.000,- Kč) Nejspíš bude třeba změna TV taky nejde jako všude
 19. 0 bodů
  mipo

  Výpadek signálu

  Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř.
 20. 0 bodů
  Pavel - Vodafone

  Výpadek signálu

  Omlouváme se za výpadek způsobený výpadkem elektrického proudu na hlavním headendu zásobující celou ČR signálem DTV a datovým provozem pro celou Prahu a okolí. Bohužel záložní zdroj headendu nezafungoval dle očekávání. Za potíže se ještě jednou omlouváme. Technici intenzivně pracují na obnovení provozu.
 21. 0 bodů
  Ladik

  Nové stanice

  To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií.
 22. 0 bodů
  quadra2030

  IPv4

  Compal vytvara IPv4 tunel po IPv6 na AFTR (CGNAT) server v UPC, takze koncova adresa zo strany uzivatela je naozaj 192.168.x.x (ako je nastaveny rozsah lokalnych IPv4 adries, co prideluje Compal).. Compal ma aj 10.x.x.x adresu, ale ta je dostupna iba zo strany CMTS (to je management modemu).
 23. 0 bodů
  quadra2030

  IPv4

  Ma IPv4, ale privatnu (resp. DHCP ti prideluje privatny rozsah 192.168.x.x adries, ktore su NATovane v UPC).. a navonok zdielas jednu verejnu IPv4 adresu AFTR servera (ktory robi CGNAT) s dalsimi xxx ucastnikmi UPC, problemy pri IPv4 nastavaju, ak je AFTR server pretazeny (vela ucastnikov a vela spojeni).
 24. 0 bodů
  Ahoj, Chtěl bych se vás tu zeptat jestli nepozorujete poslední 2-3 dny sníženou maximální rychlost internetu? V poslední době nejsem schopný se dostat na 150 Mb/s dostanu se maximálně okolo 80 -90 Mb/s. Další věc je že když zvolím na speedtest.net connections single nedostanu se víc jak cca 32Mb/s dřív to 150Mb/s dosáhlo. Speedtest od google taky víc jak 32Mb/s nedám (možná měří také single connection?) Hodnoty v modemu (compal) jsou stejné tak jako dříve, zkusil jsem restart a měřil jsem to schválně přímo na kabelu, ale je to stejné jako na 5G wifi. Neproběhla nějaká změna přechodem pod Vodafone?
 25. 0 bodů
  Takže si naměřili, ze spojení v rámci Nixu funguje. Nebo co konkrétně si tím testem chtěl říci? Odrazi to reálnou rychlost internetu? Ne? Tak k čemu ten test je? x iPad x
 26. 0 bodů
  Pokud potřebujete garantovanou rychlost, kupte si garantovanou linku. Tyhle speedtesty jsou v reálném použití k ničemu, protoze odrazí ve většině případu rychlost k providerovi, ale ne skutečnou rychlost do internetu. x iPad x
Tento žebříček nejlepších uživatelů je nastaven na Praha/GMT+02:00
×
×
 • Vytvořit...