Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/02/2020 in all areas

 1. Nepozastavoval bych se nad tim a volil variantu 1.
  1 point
 2. Tak mi to přišlo taky. A hlavně jsem nepochopil,na co jsem jim posílal číslo účtu,když o tu dlužnou částku byla snížená záloha. Hlavně,že při telefonátu mi bylo sděleno,že to jinak nelze udělat. Jestli je tohle pouhý začátek nových majitelů,tak se asi máme na co těšit.....
  0 points
 3. To není o zmatku. SIPO například neumí pracovat s přeplatky a nedolatky (museli by všem ručně upravit předpis), lidé, kteří platí trvalým příkazem (pro UPC nerozeznatelné od manuálního zadávání platby každý měsíc) by vlastně ten přeplatek též zpět nedostali atd.
  0 points
 4. update: i když ve formuláři jsou jen dvě možnosti, vrátit na účet nebo složenkou, tak dneska přišlo vyúčtování za UPC služby a zálohy za vypůjčené zařízení byly odečtené tam ... docela pěknej zmatek v tom mají.
  0 points
 5. @tomusno žádná sláva. Nic originálního. My jsme prostě malý a ne příliš bohatý trh na to, abychom měli stejnou televizní nabídku jako v jiných bohatších zemích.
  0 points
 6. Na Facebooku Vodafonu jsem nedávno zahlédl pěkný seznam kanálů Vodafone TV, který vytvořil jeden uživatel této služby, v seznamu chybí ještě stanice ČT3.
  0 points
 7. Sport 5 skončil i v DVB T muxu ČRa. Takže asi nejenom ve Vodafonu. .... Sport 5 skončil i v DVB T muxu ČRa. Takže asi nejenom ve Vodafonu. .... Doplněk - v jiných platformách i v DVB T 1 i 2 jede...
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...