Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/03/2020 in all areas

 1. Ahoj, tak jsem dnes dostal Vodafone STB a pripojil. Instalace behem minutky - uplne v pohode, probehla nejaka aktualizace a bylo hotovo. Je neskutecny, jak je system svizny - tohle se vůbec neda s Horizon srovnat, fakt pecka. I prepinani programu je mnohem rychlejsi, nez na O2TV naprikla, v pohode, da se to v pohode snest. Obraz se mi zda pekny, ale mam jen 4K TV Samsung 40 palcu. Zvuk taky OK, mam stereo. Da se spousty veci nastavit, klasika, rozliseni, tvuk, titulky...vse funguje. Zpetne zhlednuti zatim úplne v klidku, zkouseno 2x. Nahrav
  2 points
 2. Dovolím si mírně nesouhlasit, při SR 6900 je využitelná kapacita 50,870 Mbps (55,20Mbps je celková kapacita s ochraným Reed Solomon enkodováním, které se využívá) K tomu streamovanému videu z YT je potřeba si ještě uvědomit, že se ve většině případů nejedná o live vysílání a video se napřed stáhne a pak vysílá, což u IPTV ani DVBC není
  0 points
 3. Jedna věc je kvalita obrazu a druhá stabilita, když so vzpomenu kolikrát nefungoval Horizon go, nebo O2TV, tak to se s DVB-C asi nedá srovnat,ale třeba to Vodafone bude mít stabilnější.
  0 points
 4. @TrabiRádia tam myslím normálně byla. Ale jaká už si nepamatuji. Docela se mi líbila i možnost streamovat z mobilu obsah přes box do TV. Třeba mi někdo poslal video na YT, tak jsem si ho přes box pustil na hloupé Tv.
  0 points
 5. Ano.Taky jsem musel udělat novou registraci.Predpokladam,ze je to z toho důvodu,ze puvodni registrace na HBO GO byla na UPC,,ktera jakozto firma zanikla 31.3.Nová registrace je na Vodafon/UPC.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...