Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/15/2019 in all areas

 1. 5 points
  David - UPC

  Nové stanice

  Nestačím se divit, co za konspirační teorie se rozjelo o mě a ČT. Než abych tu do detailu vysvětloval zákony, vysílací práva a další, dávám za pravdu Technikovi. Já jsem, na základě vašich žádostí, zjišťoval aktuální situaci a bavil se o možnostech zařazení na Slovensku. Určitě jsem nepřišel a neřekl "hele vypněte ČT Sprot těm a těm SK společnostem, my to mít nemůžeme tak nikdo". Věc druhá - nejsem kompetentní pro vyjednávání s ČT, celou věc jsem konzultoval s kolegou zodpovědného za televizní stanice. Je čistě na ČT, jestli bude situaci řešit nebo ne. Znovu opakuji, že UPC bude nadále dodržovat zákony České republiky, podle kterých se také řídí.
 2. 2 points
  Katoda

  Nové stanice

  Ano, máme Jednotku i Dvojku, protože tu je souhlas ze strany RTVS. Podobně jako dala Česká televize souhlas k šíření ČT1, ČT2, ČT24, ČT ART/:-D na Slovensku. Nedala však souhlas k šíření programu ČT Sport. Co je na tom k nepochopení? Proč se s tímto neobrátíš na Českou televizi a nezeptáš se, proč nemůže být tento program LEGÁLNĚ šířen i na Slovensku? David ti vstříc vyšel, když jsi mu řekl, že někteří operátoři tento program šíří, v tom, že se ČT zeptal, jestli se něco změnilo a ten souhlas ti jiní operátoři získali. Odpověď byla NE, nic se nezměnilo a pokud je ČT sport na Slovensku šířen, tak nelegálně. Co s tím víc může UPC dělat?
 3. 1 point
  mkarek

  Tuty TV - ukončení vysílání

  nedá se než souhlasit s Jack_6428 Epic Drama, TravelXP, NasaTV i TopKids bych být UPC zvážil 🙂
 4. 1 point
  technik

  Nové stanice

  Ono to také mohlo být tak, že pro spuštění programu do nabídky v SK potřebujete písemný souhlas provozovatele (v tomto případě ČT). Pokud UPC šlo na ČT s tímto požadavkem, bylo mu sděleno, že žádný nedostane a zároveň si ČT ověří dostupnost svého programu v SK. A Skylink nyní neposkytuje program ČT sport na kartách aktivovaných pro SK a zároveň Skylink blokuje vybrané sportovní přenosy na CZ kartách u STV1/2. Obecně pokud se objeví někdo, kdo bude požadovat znepřístupnění nějakého pořadu z důvodu vlastnictví autorských práv pro danou oblast (CZ/SK) musí být tento pořad znepřístupněn na libovolném kanále (Nova si vyžádala znepřístupnění EL na ZDF, ORF a STV ...)
 5. 1 point
  Marek-26

  Nové stanice

  @dodo Počkat, kde jsem psal, že si někdo vymýšlí problémy? Nikde nerozporuji, že problémy s příjmem jsou ať už vinou UPC či třetí stranou. Jeden z častých problémů je, že lidé uzavírají ze svobodné vůle smlouvy, u kterých nečtou podmínky, nezajímají se o své povinnosti jen o svá práva (ale to dělají lidé obecně) a když není po jejich i když to není v souladu se smlouvou, kterou uzavřeli, tak se toho dožadují. Nic to nemění na tom, že ani druhá strana vždy neplní to, co bylo nasmlouváno. ad ČT Sport. To je přesně ono, dožadujete se něčeho, co není reálné a ještě tzv. kopete kolem sebe. Proč by měli koncesionáři v ČR sponzorovat diváky v SR? Proč by Česká televize měla kupovat práva i pro jiný trh, když na něm nechce působit? Nebylo by lepší, kdybyste svou energii věnovali buď založením vlastního sportovního kanálu ( a pro mě za mě si nakoupili exkluzivní práva pro celý svět) nebo přesvědčením RVR, aby STV nakoupilo práva na přenosy, které má ČT? @retron Jak jsem psal, email se týká věrnostního období, není lživý a netýká se ničeho jiného, než věrnostního období. To je ona zvýhodněná podmínka, o které se v emailu hovoří. O ničem jiném email nepojednává. To, že jste si ho vztáhnul na veškeré zvýhodněné podmínky, je Váš chybný výklad.
 6. 1 point
  Marek-26

  Nové stanice

  @retron A je snad něco špatně, že se David zeptal někoho, kdo o tom něco ví? Vždyť nikoho nenutil ten průzkum dělat. A když je stanovisko ČT jasné, že mimo ČR šířit nebude, tak jak si představujete, že UPC ČT přesvědčí? Třeba tím, že jim zaplatí rozdíl mezi cenou práv pro vysílání v SK? Aby si to na Slovensku pak kvůli ceně nikdo neobjednal a naopak by všichni brblali, že si to UPC může za tu cenu strčit někam? Jestli chceme mít CZ kanály v SK a naopak, pojďme se jako státy zase spojit. ad. email. V emailu se mluví o věrnostním období. To zůstává i s výší slevy atd. Email se nezaobírá dalšími individuálními slevami. Sdělení tedy není lživé, jen z Vaší strany chybně vyložené.
 7. 1 point
  Marek-26

  Nové stanice

  Takže dle Vás je v pořádku, že všichni kradou a UPC by mělo kvůli svým zákazníkům taky?
 8. 1 point
  Jack_6428

  Tuty TV - ukončení vysílání

  Epic Drama, TravelXP, NasaTV i TopKids bych být UPC zvážil :)
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...