Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/07/2019 in all areas

 1. Zdravím, od jesene má stanicu ČT SPORT na Slovensku v ponuke prakticky celá podstatná konkurencia, no UPC, samozrejme ako vždy, reaguje svojím osvedčeným " NEPLÁNUJEME!!! ". Pýtam sa teda, dočkáme sa aj my tejto stanice niekedy?
  2 points
 2. Zdravím ty nové přidané programy jsou fajn a určitě chválím. Ale chtěl bych se zeptat jak to vypadá s tím avizovaným německým balíčkem. Mluví se o něm již minimálně rok a stále nic. Děkuji za odpověď.
  2 points
 3. S tím, jak Český rozhlas zprovozňuje HbbTV na rádiích v DVB-T, jsem náhodou zjistil při přelaďování, že na Radiožurnálu v DVB-C funguje HbbTV také. Ostatní stanice jsem nezkoušel.
  1 point
 4. HD programy Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explore, Mňau a C Music sa už objavili aj u nás na Slovensku v Horizon Go. Zatiaľ však bez údajov v EPG a okrem toho sa niektoré z nich vôbec nedajú otvoriť resp. ak sa ich podarí naštartovať, tak po chvíli sa zastavia a následne ukončia aplikáciu pre Horizon Go. V televíznom rasteri sa naďalej nič nezmenilo.
  1 point
 5. @c12345 Zdravím, zatím nemám o DE balíčku žádné zprávy 😞 Zkusím ještě zjistit u kolegů, jestli se něco nezměnilo. @smetanova Dobrý den, ne vše je určené pro SK trh, tedy změny plánujeme na další týden. Vše se zavčas dozvíte :) David
  1 point
 6. Modem vymenen za to Cisco a bez problemu 300/20. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  1 point
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...