Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/2019 in all areas

 1. To přejmenováni je vlastně capina, důležitější je obsah stanice a ne to jak ji zařízení pojmenuje. Důležitější by bylo aby se UPC konečně vyjádřilo jestli už konečně zařadí ten Viasat Nature k Viasat History s Viasat Explore a nebude ta výměna všech těchto stanic za HD jak již pro únor na 100% potvrdil T-Mobile a Slovak Telekom. Doufám že to nebude se zařazení Viasat Nature na další pětiletky jako s Československem HD a předchůdcem Kino CS. Viasat Náture u všech operátorů kromě UPC s freeSATem. Hlavně že od začátku února bude Očko Black v HD a jeden kvalitní dokumentarní kanál c
  2 points
 2. Dnes som dostal od UPC Slovensko mail, v ktorom je viacero oznámení a medzi nimi aj toto: UPC Televízia rozširuje svoju ponuku HD staníc. V priebehu februára spustíme HD verzie programov Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History a Mňam TV. Do mobilnej televízie Horizon GO pribudne aj HD verzia hudobnej stanice Stingray C Music. A ešte aj toto, čo už aj bolo zrealizované a funguje:
  1 point
 3. Myslim, ze je otazkou casu kedy dvojkanal Viasat HD vypne samotny vysielatel.
  1 point
 4. Slovenské UPC už potvrdilo, že ty Viasaty v HD přidá, takže si myslím, že u nás to bude taky - https://zive.azet.sk/clanok/137872/dokumentarne-stanice-viasat-v-hd-pridaju-mnohi-operatori-zoznam/ UPC: „Máme záujem o zaradenie uvedených staníc v HD kvalite, ich pridanie do TV ponuky plánujeme v nadchádzajúcich týždňoch,“ uviedol provider. Po ich pridaní vyradí z ponuky SD verzie.
  1 point
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...