Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/2019 in all areas

 1. 2 points
  notizia

  Nové stanice

  To přejmenováni je vlastně capina, důležitější je obsah stanice a ne to jak ji zařízení pojmenuje. Důležitější by bylo aby se UPC konečně vyjádřilo jestli už konečně zařadí ten Viasat Nature k Viasat History s Viasat Explore a nebude ta výměna všech těchto stanic za HD jak již pro únor na 100% potvrdil T-Mobile a Slovak Telekom. Doufám že to nebude se zařazení Viasat Nature na další pětiletky jako s Československem HD a předchůdcem Kino CS. Viasat Náture u všech operátorů kromě UPC s freeSATem. Hlavně že od začátku února bude Očko Black v HD a jeden kvalitní dokumentarní kanál chybil několik let až do teď. Dokumentární kanály od Viasatu jsou obsahově jedny z nekvalitnitnějšich a to ještě bez reklam oproti těm od Discovery. Jinak kanály Travel Channel HD s History jsou už delší dobu obsahově odpad a totální únik k jinému obsahu než měli v minulosti k danému názvu stanice. Na stanici History už nyní neni dle mého absolutně nic o historii zrovna tak jako u Travelu o cestování. Nebylo by lepší nahradit Travel Channel stanicí Travel XP HD tak jako v nedávné minulosti učinil Skylink? Pokud by provozovatel změnil úplně obsah stanice než by měl mít a navíc by byl úplně o ničem, tak bych již neprodloužil s majitelem smlouvu a danou stanici vyřadil.
 2. 1 point
  Fuchs Tomáš

  Nové stanice

  Dnes som dostal od UPC Slovensko mail, v ktorom je viacero oznámení a medzi nimi aj toto: UPC Televízia rozširuje svoju ponuku HD staníc. V priebehu februára spustíme HD verzie programov Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History a Mňam TV. Do mobilnej televízie Horizon GO pribudne aj HD verzia hudobnej stanice Stingray C Music. A ešte aj toto, čo už aj bolo zrealizované a funguje: Od 4. februára sa rozrastie aj ponuka televíznych staníc s TV Archívom. Po novom si obľúbenú detskú stanicu Rik TV HD budete môcť pozrieť až 7 dní spätne.
 3. 1 point
  vlado

  Nové stanice

  Myslim, ze je otazkou casu kedy dvojkanal Viasat HD vypne samotny vysielatel.
 4. 1 point
  Tommy Kindernay

  Nové stanice

  Slovenské UPC už potvrdilo, že ty Viasaty v HD přidá, takže si myslím, že u nás to bude taky - https://zive.azet.sk/clanok/137872/dokumentarne-stanice-viasat-v-hd-pridaju-mnohi-operatori-zoznam/ UPC: „Máme záujem o zaradenie uvedených staníc v HD kvalite, ich pridanie do TV ponuky plánujeme v nadchádzajúcich týždňoch,“ uviedol provider. Po ich pridaní vyradí z ponuky SD verzie.
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...