Přejít na obsah

Žebříček nejlepších


Oblíbený obsah

Showing content with the highest reputation on 1.10.2018 ve všech oblastech

 1. 1 bod
  William_

  Nové stanice

  No uvidíme co z toho vypadne... Musím předem říct že na UPC jsou už i horší kanály třeba Šlágr 2. Takže toto vítám a snad si to své fanoušky najde.
 2. 1 bod
  ambroz

  HBO GO zlevňuje

  Zkusím to HBO napřímo a když to bude Ok, tak napíšu.
 3. 1 bod
  Patri.k

  HBO GO zlevňuje

  Tak pak je otázkou, jestli při tak nízké televizní náročnosti člověk vůbec potřebuje nějakou kabelovku.
 4. 1 bod
  Vulva

  HBO GO zlevňuje

  U nás vlastně nikdo klasické televizní vysílání nesleduje. Na české stanice se nemá smysl koukat asi vůbec nikdy, snad kromě Primy a Simpsonů, ale to běží i zdarma, a sledovat Ordinaci či TV Nova / Barrandov zprávy? To tak 🙂 No a pokud je něco zajímavého na HBO, zase je to o tom, že nechceme čekat na přesný čas kdy to "jde v TV", takže pouštíme dle našich preferencí HBO GO. A protože není problém s angličtinou, tak si platíme Netflix. 90% času co běží TV je to Netflix. To co sledujeme, filmy a seriály, i v původním znění, najdeme na streamingu. Na hudbu je místo MTV či Óčka lepší pustit Youtube. A myslím, že toto použití bude častější a častější... Kabel a 130+ kanálů přestává hodně lidem dávat smysl. Ale někdo to má jinak, třeba sportovní přenosy v reálném čase, tam ano. To není opravdu myšleno pejorativně, ale streaming asi "není pro starý" 🙂 Ono najít něco na HBO GO či Netflixu zabere cca 3 sekundy, pohodlně ovladačem, či připojenou klávesnicí k televizi 😉 Rozhodně je to rychlejší, než sledovat program a čekat a čekat..
 5. 1 bod
  Vulva

  HBO GO zlevňuje

  Bohužel, s HBO GO přes UPC jsou jen problémy, aplikace se pravidelně týden co týden odhlašuje. Napřímo tento problém přitom není. Až mi skončí 12měsíční úvazek, ponechám si jen internet a HBO si zaplatím přímo u nich. Ono klasické vysílání je v roce 2018 skoro k ničemu a je zbytečné za ně platit, streaming ve formě HBO GO (a Netflix), oboje placené přímo těmto společnostem, nabídne vše co člověk potřebuje. Ani se nepamatuji, že bych někdy jen tak pustil televizi a díval se na ni, nebo čekal na přesný čas vysílání nějakého programu. To je pasé 🙂 A o společnou fakturu fakt nejde, Netflix se platí kartou, zbytek přes inkaso, člověk se o nic nestará.
 6. 1 bod
  beepee

  Nové stanice

  @notizia - To, co je pro tebe odpad, může být pro jiného zajímavý program. To, po čem ty tady voláš, může být pro jiné diváky odpad. Už si rozumíme? To, že by v nabídce měly být ty programy, po kterých toužíš, já nijak nezpochybňuji. Ale není žádný problém ty odpadní kanály vyhodit z ladění.
 7. 1 bod
  Maxe21

  HBO GO zlevňuje

  Neuvažuje se o aplikaci HBO Go na setoboxech, videotéka je za tu cenu hodně slabá oproti HBO Go. Raději bych ocenil novou aplikaci nebo aspoň balíček HBO Go, aspoň bych to měl vše v jedné faktuře než platit každému poskytovateli zvlášť.
Tento žebříček nejlepších je nastaven na Praha/GMT+02:00
×
×
 • Vytvořit...