Přejít na obsah

Žebříček nejlepších


Oblíbený obsah

Showing content with the highest reputation on 5.1.2018 ve všech oblastech

 1. 1 bod
  marena

  EPG

  Možná kdyby polovina pořadů neměla zbytečný popis "Rok: Režie: Hrají:" ale radši prázdno, ušetřilo by se dost kilobajtů. A s vaším názorem nesouhlasím, EPG bude nepřijatelné, dokud u seriálů nebudou správně čísla řady a dílu (nikdo nechce kilobajtový podrobný popis děje epizody, to už bych na to pak ani nemusel koukat, stačily by skutečně jen název, série, díl) a u filmů základní informace, přesně to "Rok: Režie: Hrají:", ale aby za těmi dvojtečkami nebylo prázdno, ale aby tam opravdu byl rok vzniku a jméno režiséra a aspoň několika herců. A taky by bylo fajn, kdyby STB (aspoň můj malý Kaon) ukazoval informace o pořadu stejně při stisku infotlačítka jak přímo při sledování pořadu, tak v EPG. Teď se třeba informace o hercích nebo roku (když už u pořadu zrovna jsou) totiž ukážou, jen když stisknu info v EPG. Když ho stisknu rovnou při sledování programu, zobrazí se jen popis děje, ale ne ty informace o hercích, horní část info okna je prázdná.
 2. 1 bod
  ludekfilm

  Nové stanice

  Napadlo Vás, propagátory satelitu, že mnozí nemají balkon, nebo jsou otočeni na nevhodný směr nebo že u paneláků nejde bez povolení správce nic montovat na vnější zdi (otázka pojištění atd). Nemluvím ani o finanční náročnosti pro seniory atd. Jinak bych třeba taky rád měl satelit nebo alespoň tu možnost ho mít.
 3. 1 bod
  Milan SK

  Nové stanice

  Zdravím bratov Čechov Som milo prekvapený, že požadujete viacej slovenských programov. Mňa osobne prekvapuje že zatiaľ čo my na SK máme vaše klasické programy ČT1,2,Prima atd. všetko v HD kvalite, naše programy Vám podsúvajú v nekvalitnej SD kvalite, čo sa mi zdá hodne nefér od UPC! V podstate drvivá väčšina dokumentárnych ale aj iných programov ktoré pozerávam je v češtine ale je to ani nevnímam ako nejaký iný jazyk.. Myslím že aj vďaka českým dabingom my na Slovensku s češtinou problém nemáme ale zistil som že mladá generácia v Čechách už takmer vôbec nerozumie slovenčine čo je smutné. Preto je super že apelujete na UPC aby Vám poskytlo viac programov v SK a HD kvalite. Týmto vyzývam UPC zástupcov v Čechách o zosúladenie tejto zjavnej disproporcie v kvalite a kvantite regionálnych českých a slovenských staníc na UPC! P.S. Tiež sa teším na Seznam.cz v HD a Discovery v HD :-)
 4. 1 bod
  Fuchs Tomáš

  Nové stanice

  Ak sa v Čechách tešíte na nemecký balíček, aký máme na Slovensku, tak musím upozorniť na to, že Das Erste, ZDF a 3Sat tam nie sú. Sú tam len komerčné televízie SAT1, RTL, RTL2, Super RTL, ProSieben, VOX, Kabel Eins a N24 v SD kvalite - verejnoprávne televízie tam nie sú. Čo však máme v základnom balíčku sú rakúske verejnoprávne televízie ORF1 a ORF2 v SD kvalite. ☺
 5. 1 bod
  Já nemám problém s cenou, klidně dám nějakému ISPčku stejné peníze a třeba i víc, ale příjde mi jako nehoráznost všem narvat závazek 12 měsíců, který se bude obnovovat a za výpověď sankci 700 Kč měsíčně.. Ta smlouva je defakto nevypověditelná bez toho, abys jim platil tisíce za nic.. Kdyby za to snížili cenu na půlku, tak dejme tomu.. Ale oni chcou platit víc, a ještě mít nevypověditelnou smlouvu, kde máš jistotu, že budeš platit pokudu prakticky vždy
 6. 1 bod
  Jak to tak čtu, tak toto upc docela přehnalo. V práci máme O2 (cca 60 čísel) a takovou změnu podmínek by si nedovolili (a je celkem jedno jestli se jedná o mobil či internet).
 7. 1 bod
  tak já třeba vidím problém v tom, že je to i na české poměry dost ubohé... ale jinak je mi to fuk.
 8. -1 bodů
  Tos asi nikdy neměl třeba O2...
Tento žebříček nejlepších je nastaven na Praha/GMT+02:00
×
×
 • Vytvořit...