Přejít na obsah

Žebříček nejlepších uživatelů


Oblíbený obsah

Showing content with the highest reputation since 6.6.2020 ve všech oblastech

 1. 3 body
  Evka

  Pochvala

  Dobrý den, Chci velice poděkovat operátorovi na technických službách u UPC. Mám nějak od konce dubna nově od UPC pevný internet i televizi a do dnes mi nefungovala většina programů a ani zpětné zhlédnutí! 😞 Už jsem se radila se známou z vodafone, co dělat, zkoušela jsem snad všechno, volala jsem i na techniky, ale to mi tenkrát operátor udělal jen nějákou obnovu či co, že už to určitě spravil, ať akorát počkám, než se to aktualizuje, ale že už to určitě pojede.. Hrozně spěchal, odbyl mě a samozřejmě výsledek bez úspěchu a telefonátu, co slíbil jsem se taky nedočkala.. Ale Včera večer mi z technické podpory jiný operátor KONEČNĚ problém vyřešil!!! 🤩 Byl VELICE příjemný a hlavně OCHOTNÝ! Při zjišťování a řešení problému mi pokaždé podrobně vysvětlil, co a jak mám zkusit udělat a zavolal vždy zpátky, jak slíbil, jestli už je vše v pořádku. Jeho přístup byl prostě SKVĚLÝ 😊. Byla moc ráda, kdyby pochvala k dotyčnému i jeho nadřízenému došla, protože je jedním z těch, kteří svou práci odvádí pořádně. Bohužel jsem zapomněla jméno, což mě opravdu moc mrzí 😞, ale snad tyto informace postačí k tomu, aby se našel. Mluvili jsme spolu 30.6.2020 v intervalech od 21:00 hod.-22:00 hod. Mluvil z čísla +420729929100 Ještě jednou dotyčnému moc děkuji a přeji UPC více takových spolehlivých zaměstnanců. Hezký den 😊, Eva, Ostrava.
 2. 3 body
  tomus

  Soukromé zprávy

  Já myslel že Frizl už to vzdal, nelam si s ním hlavu, jakmile na jeho příspěvky narazí admin nebo moderátor, tak jsou okamžitě smazány a účet zablokován a to je otázka maximálně několika desítek minut.
 3. 2 body
  namec

  Nové stanice

  Od 1.8 by jako náhrada mela být přidána stanice Sky News
 4. 2 body
  Jack_6428

  4K UHD

  Love Nature 4K, TravelXP 4K, FashionTV UHD, NASA UHD, Eurosport 4K, Museum 4K, LoungeTV 4K, LuxeTV 4K, Ambiance 4K, MyZenTV 4K... jsou všechno 4K programy (alespoň částečně dostupné a určené) pro ČR. Takže argument, že není lineární obsah, už moc neplatí. V kombinaci s VOD, od různých stanic z nabídky, vlastní knihovny a aplikacemi Netflix a YouTube, je 4K obsahu pro Vodafone potenciálně dost. A pokud by někdo krmil TV k tomu i 4K Blu-Ray filmy tak se o absenci 4K obsahu obecně už vážně mluvit nedá.
 5. 1 bod
  josef.mezera

  Mediabox error E201/E106

  Zdravím vás, přátelé. Pokud by se vám někdy stalo, že se po pokusu o tovární nastavení Horizon HD Mediaboxu objeví na displeji hláška E106 a E201 a jste si jistí, že máte kabeláž v pořádku, pak postupujte podle tohoto návodu: https://marenkuv.blogspot.com/2017/09/chyba-e201-na-hd-mediabox-horizon-od-upc.html?showComment=1593866024300#c3059466408203780476. Mohu potvrdit, že je to řešení správné a HD Mediabox funguje už správně. Chce to ale trpělivost, jak sám autor píše v samém závěru článku.
 6. 1 bod
  Marek-26

  Pochvala

  Dobrý den, operátorovi byla Vaše milá slova přeposlána. V kopii zprávy byl i manažer technické podpory. Krásný den přeji Marek
 7. 1 bod
  Adolf.Shitler

  T-Mobile výpadek

  Tak alespoň jednu pozitivum na tom výpadku - mobilní data nejsou do doby jeho odstranění účtovány, a to ani u virtuálu Kaktus.
 8. 1 bod
  quadra2030

  Kostičkování obrazu

  @LiborHobby TV HD je v multiplexe na vysokej frekvencii (634 MHz).. a ostatne programy z toho multiplexu (m1 HD, m4 Sport HD, Park TV HD, Fine Living HD) ti nemrznu/nestvorcekuju?
 9. 1 bod
  Marek-26

  T-Mobile výpadek

  @RetireeJo takhle, nepřečetl jsem si řádně dotaz. Výpadek byl v pátek večer.
 10. 1 bod
  Adolf.Shitler

  T-Mobile výpadek

  T-Mobile má od včerejška výpadek celého webového rozhraní, takže teď se žádná odpověď konat nebude. Snad to už během dneška dají do pořádku.
 11. 1 bod
  technik

  EPG

  Bohužel problém je u Discovery, Omezily předěly a reklamu, ale v programingu to nezohlednili. Prý to není jednoduché opravit. Tolik z vyjádření zastoupení tohoto programu ...
 12. 1 bod
  Evzen

  Modem Compal CH7465LG

  Ja bych to formuloval takhle - normalni to neni, ale běžné to u Compalu je... z naprosto nepochopitelnych duvodu nabiha PRISERNE DLOUHO... a to i do bridge mode, natoz jestli ma nabehnout i cely router subsystem.
 13. 1 bod
  Marek-26

  Řazení programů

  Zdravím, Jestliže máte HD Mediabox (takový malý černý značky Kaon), můžete si vytvořit seznam se svými oblíbenými programy. Seznam oblíbených poradu si vytvoříte v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ - VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZARADIT MEZI OBLÍBENÉ. Výběr programu potvrdíte stisknutím tlačítka OK. Výběr oblíbených programu následně aktivujete volbou „PROCHÁZEJ POUZE OBLÍBENÉ“ v rychlé nabídce. Tato volba se vám zobrazí v případě, že máte program zařazený mezi oblíbené. Změnu provedete v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ - VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZMĚNA POŘADÍ OBLÍBENÝCH. Tlačítkem OK vyberete program, který chcete přesunout. Šipkami nahoru/dolu přesunete na požadovanou pozici a volbu potvrdíte tlačítkem OK. Zde přikládám návod na STB: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/digitalni-televize/UPC_podrobny_uzivatelsky_manual_HD_Mediabox.pdf
 14. 1 bod
  namec

  Řazení programů

  Záleží,jestli máš STB od Vf-nelze třídit (z logiky dotazu předpokládám,že tento STB nemáš) STB od UPC-lze tridit,tak jak si popsal CA Modul-lze tridit
 15. 1 bod
  tomus

  Nový WiFi ED3.0 modem

  Možná ti to ruší mobilní síť bývalého U:fona, nyní tuším Nordic telecom, ten mě kdysi rušil na těchto dvou frekvencích 418 a 426 MHz (nejsou to GHz jak se mylně domníváš) tv vysílání, když ještě na těchto frekvencích běžela digitální televize. Jakou tam máš úroveň signálu? v té tabulce to není vidět.
 16. 1 bod
  thaischumi

  1 Gb/s na podzim 2020

  https://www.lupa.cz/clanky/milan-zika-vodafone-na-podzim-nabidneme-v-siti-exupc-rychlosti-nad-1-gb-s/ A něco tam shorelo prej 🔥
 17. 1 bod
  tomus

  Péče o zařízení

  CA modul objednej telefonicky, platí se za něj poplatek 70kč měsíčně za pronájem, podobně jako za setobox. Jinak je to jak píšeš, dostaneš modul s dekódovací kartou, kterou zasuneš do modulu a modul zasuneš do televizoru.
 18. 1 bod
  Marek-26

  Péče o zařízení

  Přes anténu to ladí DVB-T co je v síti UPC. Jestliže chcete mít i na druhé TV všechny kanály, které si platíte, je třeba tak mít zase box nebo CA modul, aby kanály odkódoval. Pak by bylo třeba ladit přes Kabel.
 19. 1 bod
  quadra2030

  1 Gb/s na podzim 2020

  @zajdeenechce sa mi registrovat na Lupe ci Roote, ale LACP na Arrise TG3492 funguje, aj ked oficialne nie je podporovany (a teda asi aj na Vodafone Station.. system firmware je rovnaky, lisia sa v GUI moduloch, ktore su podla operatora).. UPC SK pri gigabite ma download profil 1100 Mbit, realnu rychlost dosahujem 1050 Mbit (pri LACP), cez single port je to 940 Mbit.
 20. 1 bod
  Marek-26

  Péče o zařízení

  Wi-Free neřešte, ta nepůjde z Vašeho modemu. Minimálně od nového roku ji novým klientům již neaktivují, protože letos v létě končí. A i kdyby, tak měla vyhrazeno své pásmo, neměla tedy vliv na rychlost ani cokoliv jiného. STB Wi-Fi nemá, můžete využít nějakého PLC adaptéru (přenos probíhá poté po elektrické síti). UPC (VF) má ve výprodeji PLC bez Wi-Fi za 199kč, což je úplně super cena. Dají se zakoupit i PLC, které šíří WiFi, kdybyste potřeboval rozšířit signál. Navíc při samoinstalaci Vám ho technik přiveze zdarma. Nebo pak tedy natáhnout ten Ethernetový kabel.
 21. 1 bod
  tomus

  Péče o zařízení

  Modem nevypínej, maximálně kdybys jel třeba na dovolenou tak ho vypni, ať zbytečně nespotřebovává elektrický proud a nebo aby nedošlo k nějaké nenadálé události. Set-top box vypínej klasicky dálkovým ovladačem, případně pokud máš box nastavený do režimu rychlého spuštění, tak delším podržením vypínacího tlačítka na dálkovém ovladači dojde k úplnému vypnutí setoboxu, ten potom nespotřebovává téměř žádný proud, ale zase si počkáš než po zapnutí naběhne. Mediabox nutně nemusíš používat, můžeš zapojit kabel přímo do televizoru, ale budeš moct sledovat pouze nekódované kanály, pokud bys chtěl sledovat i tykódované kanály na televizoru musíš si pořídit CA modul, ale zase přijdeš o zpětné zhlédnutí a videotéku, případně můžeš nechat kabel zapojení přímo do setoboxu a z něj vyvést ještě další kabel do televizoru, například kvůli HbbTV. Modem přesunout do jiné místnosti teoreticky můžeš, pokud si seženeš delší koaxiální kabel od modemu k zásuvce. Jestli máš modem propojení se set-top boxem, tak je to kvůli zpětnému zhlédnutí a videotéce, pokud to nebudeš mít propojené tak ti tyto dvě služby nepojedou, ale klasická televize hrát bude,samozřejmě lze propojit i delším kabelem.
 22. 1 bod
  tomus

  1 Gb/s na podzim 2020

  Tak tady v Brně na upstreamu 6 kanálu máme, se starým modemem Ubee jsem měl jen 4, ale nový Compal jich umí 6.
 23. 1 bod
  zka

  EPG

  Dnes mě EPG také ukazovala, že nemá žádná data na Android HorizonGO - vypadalo to, že nová data měl až od půlnoci (23.6. 0:00) Nepomohlo vymazat mezipaměť (cache) v aplikacích pro HorinzonGO. Ale zafungovalo vymazání dat aplikace (což sice vyžaduje opětovně nastavení Země + přihlášení, ale diky SmartLocku je to ale rychlé). Po této operaci se guide completně načetl znova a ihned fungoval. Takže IMHO pokud je v EPG chyba - a aplikace si špatná data načte, tak dokud jsou ta data platná, tak i když je někdo opraví - zřejmě se jen taky samy od sebe znovu nenačtou. V Androidu je možnost smazat data aplikace a tím se nové načtení vynutí - předpokládám, že podobný mechanismus bude fungovat i jinde - jak si to vynutit v aplikaci samotné jsem zatím neobjevil.
 24. 1 bod
  sodekcz

  Soukromé zprávy

  @Libor netrap se, možná je to nějaký ubožák, který bez urážky druhého nedokáže usnout.
 25. 1 bod
  mojmax

  Vodafone a snížení uploadu

  😀
 26. 1 bod
  namec

  4K UHD

  Jako hlavni mam modul.Asi 8 let.Odkoupen.A ten samej STB mam asi 4 roky.Pouzivam ho spis kvuli ZZ.A za dobu,co mam UPC,jsem.moc výpadku nezažil.Kdyz nepočítám,co byla na přelomu května.A jelikož platím za služby o něco méně než je ofi cena,tak každy měsíc dostavam "nějakou potencionalni kompenzaci" za možně výpadky služeb A za mě,kdyby VF/UPC vyradili duplicitni Sd/HD programy a ponechali pouze Hdčka,tak by se vubec nic nestalo.A kdyby se domluvili s provozovateli různých stanic,které má pouze v Sd a presto vysílají i v Hd(Fishing and Hunting,Aréna sport)tak by se taky vůbec nic nestalo.Ja HD vysílání považuji za standart,Sd je uz přežitek.Za UHD bych byl jedině rad,ale opravdu smysluplné stanice
 27. 1 bod
  westik

  Horizon Go

  Verze Horizon_Go-2.3.17 funguje v projektoru AAXA...... Nalezeno zde: https://mobile.softpedia.com/apk/horizon-go/2.3.17/
 28. 1 bod
  Marek-26

  Kradený modem Compal CH7465LG

  @tomusuž vyřešeno. Zlaťák si zažádá o dodání karty na Vodafonu.
 29. 1 bod
  Marek-26

  Horizon Go

  @westikVětšinou je to způsobené ochranami autorských práv. Bohužel takovéto funkce se dají snadno zneužít k online streamování, nahrávání atp. Zkuste stáhnout verzi aplikace, kde to fungovalo.
 30. 1 bod
  namec

  4K UHD

  Ale on ten STB nebo modul bude potřeba v rámci kabelové sítě.Pochybuji,ze nějaky provider zařadi 4K stanici aniž by ji zakodoval.Tak jak je potřeba STB nebo modul na HBO,protože je zakódována,tak bude potřeba i na 4K stanici. @Jack_6428ten STB by mel přijít na podzim až konec roku,viz předchozí odpovědi od@Marek-26 na toto téma.Je určité zdržení z důvodu Covidu
 31. 1 bod
  marek-81

  4K UHD

  Já si také myslím, že by UHD měla odstartovat velká a sledovaná tv skupina, nejlépe ČT. Novu a Primu nezmiňuji, protože to by byla utopie, když nemá ani na to, pustit HD zadarmo. ČT 4K by se dostala k velkému počtu diváků, ať už díky T2 či satelitu a ti by samozřejmě měli dobrý důvod nejen více investovat do UHD televizorů, ale hlavně by na vlastní oči poznali přínos UHD. Pak by bylo i pro ně snazší si třeba zaplatit nějaký UHD balíček a rozšířit nabídku o další placené kanály. Ale dokud se nezačne u ČT, tak bude UHD stále doménou pár fajnšmekrů a bude se velmi těžko dostávat k běžným divákům, tedy k té většině. I proto si myslím, že Taliáni s RAI 4K udělali tah na branku a za deset let, až u nás bude 4K teprve v počátku, tam už to bude běžné a většina pořadů už se bude automaticky vysílat v UHD.
 32. 1 bod
  hrochada

  4K UHD

  Sice po tom 4K nějak netoužím, ale věřím, že by si nějaký testovací 4K kanál našel víc diváků, jak ABC TV a podobné kraviny, na kterých běží jen prodej šperků a soutěže za 100Kč/min.
 33. 1 bod
  Honza333

  4K UHD

  Nejlepší by bylo přestat teoretizovat a mluvit o testování, radši něco pustit, myslím ze strany VF a hned by se vidělo jakej je zájem kolika lidí se to týká.... Jednou se stejně musí začít
 34. 1 bod
  namec

  4K UHD

  Optimálně nějakéj filmovej(HBO)pak doku(Love Nature)a nejakej ten sport(Eurosport).A u CT takovej mix,jako kdyz začínali s HD vysilanim
 35. 1 bod
  namec

  4K UHD

  Tak nejak se zacit musi.Kdyz se začínalo s HD vysilanim,tak UPC melo v nabidce snad jenom HBO v HD.A to bylo v době,kdyz televizory byli max HD Ready.A šlo to.Teď novou nekoupíte,aniž by byla UHD.A tech stanic,co vysílají v 4K a s ceskou zvukovou stopou uz taky par je.Druha věc je,že dokud nebudou 4K STB,tak není důvod zařazovat 4K stanice
 36. 1 bod
  marek-81

  4K UHD

  @Marek-26tady je debata o obsahu. A ten je dostupný i pro ČR, jen musí být zájem ze strany TV. Toto jsem dal jako příklad, že obsahu je dost když se chce.
 37. 1 bod
  Marek-26

  Limit stažených dat v roce 2020 (FUP)

  @Roman88Samozřejmě, když budete pernamentně přetěžovat linku a dojde k tím k omezování ostatních uživatelů, je možné, že budete nějaký způsobem omezen. Ale k tomu většinou běžných způsobů nemůže dojít a věřte, že to poznáte nebo Vás Vodafone (UPC) upozorní. Internet od UPC (Vodafone) používají třeba i firmy, které na tom mají kamerový systém ve Full HD a k tomu přijímají a odesílají spoustu dat. Ale není to kontinuální plné vytížní, takže se to rozloží a jak tu psali někteří výše, v celkovém provozu se to ztratí. Celkový datový provoz 1TB měsíčně je opravdu ještě normální. Samozřejmě z hlediska vytížení sítě je rozdíl, jestli 10TB za měsíc dosáhnu s internetem 150 nebo internetem 500. U internetu 500 můžu ve špičce vyčerpat kapacitu i pro ostatní krátkodobě. U 150 k tomu jen tak nedojde (pak záleží na dalších proměnných jako je typ modemu, jaký druh channel bondingu umí, kolik kanálů umí využít, kolik modemů je na stejných kanálech atd).
 38. 1 bod
  Marek-26

  Vodafone TV oficiálně spuštěna

  @cvancaraZatím ani jedno 😄 VF TV je zatím IPTV, kterou můžete sledovat přes STB. K účtu máte poté přístup do iOS a Android aplikace pro telefony a tablety.
 39. 1 bod
  tomus

  Vodafone TV oficiálně spuštěna

  Já našel na YouTube video o tomto boxu, sice tomu není absolutně rozumět, protože je to nejspíš řecky, ale orientačně to stačí.
 40. 1 bod
  Trabi

  Vodafone TV oficiálně spuštěna

  Ahoj, tak jsem dnes dostal Vodafone STB a pripojil. Instalace behem minutky - uplne v pohode, probehla nejaka aktualizace a bylo hotovo. Je neskutecny, jak je system svizny - tohle se vůbec neda s Horizon srovnat, fakt pecka. I prepinani programu je mnohem rychlejsi, nez na O2TV naprikla, v pohode, da se to v pohode snest. Obraz se mi zda pekny, ale mam jen 4K TV Samsung 40 palcu. Zvuk taky OK, mam stereo. Da se spousty veci nastavit, klasika, rozliseni, tvuk, titulky...vse funguje. Zpetne zhlednuti zatim úplne v klidku, zkouseno 2x. Nahravani je pekna, da se nahrat z vice kanalu najednou - zkousel sem dva, nevim, na kolika az to jde nejvice. EPG neni mozne pres DO - jen pres menu, ale je to prehledne a clovek si zzvykne. Appky jsem zuatim netestoval, nebyl cas. Radit kanaly se neda - uprimne, me to treba vůbec nevadi. Mam pamatovaka :-) Takze na prvni den je to slusna sluzba, uvidime, co dal. Jen ted nevim, jak se na UPC zbavit Horizon....nechat si jen VF TV, snad to s nima nejak domluvim. Jo a mam dotaz jdou tam i digiradia? Myslim, ze asi ne, ale me je to docela fuk, nikdy jsem si rpes TV radio nepustil :-)
 41. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Kostičkování obrazu

  A stejně tak všichni víme, že i silný signál může mít výpadek. Moje narážka byla na jednoho zdejšího diskutéra, co si hraje se slovíčky, takže proto jsem zmínil, že ono "kostičkování" je nesmysl a skutečně nevím, proč má X dalších lidí potřebu to nějak komentovat, když se jich to vůbec netýká...
 42. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Kostičkování obrazu

  Těmi hokus-pokusy tazatel nelokalizoval vůbec nic, protože u digitálu může vypadávat signál i při příliš silné úrovni nebo vysoké chybovosti, např. v důsledku rušení. A toto právě zjistí technik s měřákem a ne jouda se šroubovákem, který se tam může leda dloubat v nose a mudrovat, čím to asi bude. A jestli je měřící přístroj drahý nebo ne, je úplně jedno, protože tazatel si ho kupovat zcela jistě nebude.
 43. 0 bodů
  jandik

  Jednání při ukončení smlouvy

  Nesolventni jednani. Diky za pobaveni. Na oplatku bych mel radu. Cizi termity nepouzivejte. A kdyz, tak na vlastni rizeto. x iPhone x Pro
 44. 0 bodů
  tomus

  Zlepšení dosahu dálkového ovladače

  Typická česká vlastnost, na místo toho aby někteří zdejší uživatele zapojili mozek a vymysleli nějaké řešení problému, tak zde raději budou dva dny nadávat na technickou podporu. Myslím že někteří už zapomněli k čemu tohle diskuzní fórum vlastně slouží. @homberg nabídku zaměstnání ve Vodafonu najdeš zde: https://www.vodafone.cz/kariera/#
 45. 0 bodů
  Marek-26

  4K UHD

  To by nesmělo desetitisíce zákazníků odmítat výměnu boxů, které HD neumí. Už před cca 10 lety, když jsem ještě dělal pro UPC operátora, jsme tyto lidi obvolávali a přemlouvali. Ještě bych to trošku chápal u DVR boxů Handan CV6000, ale u nenahrávacích "pětitisícovek" jsem to moc nechápal už tenkrát. Ale pak se člověk dostane k datům, co lidé opravdu sledují nejvíce a je mu to jasné. Na Ulici, Ordinaci a zprávy opravdu HD není třeba. Tam jde o příběh, ne o obraz (a mezi top 10 nejsledovanějších pořadů se vždy dostane "Závěr vysílání"). Stejně u toho žehlení na obraz nikdo moc nekouká (dle výzkumů je většinou ženám rozdíl mezi SD a HD u toho rozkošného na čem sedávají), od jistého věku i mužům ten rozdíl smaže zhoršující se zrak a na to, aby si u derby pražských S zvedli tlak či usínali u detektivek jim stačí SD. Takže pak jsme tu my, ti šťastní "mladí" muži s ne až tak špatným zrakem, kteří obrazně řečeno slintají nad ostrým obrazem s vysokým rozlišením a plynulými scénami. Ano, jsou to ti, kteří za techniku utrácejí nejvíce a jsou cílovka pro různé technologické novinky. Ale bohužel nejsou ani náhodou většina. Pak je tu ještě další menšina, která na to má a kupuje si to z důvodu společenského statusu, aby mohli zamachrovat ve své sociální bublině atp. Já vím, že se opakuji a že můj pohled je možná dost ovlivněný mým názorem na věc, ale na UHD je v síti UPC ještě čas (ale už se snad pomalu krátí). Ano, NASA UHD by byla krásná, abychom si zaslintali, ale ... Ještě lepší by byl některý z dokumentárních kanálů, které vysílají v UHD, ale než mít zaplácaný MUX dvěma kanály v UHD se sledovaností dohromady pod 0,1%, raději 6 HD kanálů. A proč jsou stále SD duplicity? Viz začátek tohoto mého slintu + rušení HD muxů DVB-T a LTE ... No nic, přeji všem dobrou noc.
 46. 0 bodů
  Adolf.Shitler

  Vodafone a snížení uploadu

  Procyon lotor :D
 47. 0 bodů
  ApacheSK

  CH7465LG-LC z Německa

  Ak sa ti nepáči, tak nech sa páči, nikto ťa u UPC/Vodafone nedrží, sme v demokratickej dobe, ak si myslíš že to bude pre teba lepšie.. toť tvoja voľba. Nechápem ľudí čo sa sťažujú ako v okolí majú lepších providerov, ale i tak ostávajú u tých podľa nich "najhorších", resp. horších
 48. 0 bodů
  Marek-26

  CH7465LG-LC z Německa

  Mám Compal, nakopat zadek v CSku si občas nechám a jestli to je to, že jednou za hodinu se to trošku škubne (není to ani sekundový freeze), pak to opravdu nikdo moc nepozná. To se může stát kdykoliv spoustou jinou věcí, nejen vinou Compalu.
 49. 0 bodů
  Honza333

  4K UHD

  tak pro beepee ,hele kamaráde to není o těch penězích co píšeš, ale jak sám říkáš o nadšení ,jestli jsi četl moje předchozí příspěvky tak je mi uplně jedno na co kdo doma kouká a co doma má, mě ty vůbec nezajímáš, ale každýmu vyhovuje něco jinýho a někomu stačí DVB-T jak říkáš, ale tohle jestli jsi nevšiml je forum a příspěveky o UHD tak mě nepřesvědčuj jak někomu stačí SD je to jeho věc ale proč se cítíš uraženej když na foru o UHD mluvíve o UHD a né jak někomu stačí Sd vysílání a že je někomu moc peněz dát 100kč navíc když cigára stojej taky stovku. S podobným názorem bys jezdil na žebřináku, klidně si jezdi ale nebran ostatním že chtěj jít dál. V dnešní době není na filmy ve formátu UHD problém koukat, no a jsme u toho já na ně koukám a ty se dívej na co chceš, ale že bych třeba chtěl vidět Le Mans v UHD na Eurosportu to bych opravdu chtěl a ty se koukej třeba do kamen třeba tě to nebude urážet
 50. 0 bodů
  DanielV

  4K UHD

  Každa druha domacnost už vlastni 4K UHD televizor. Nevidim problém zařadit nejakej program v rozlišeni 4K. Pak nema zmysl nakupovat takove spotrebyče pokud neni rozvoj hned od začatku.
Tento žebříček nejlepších uživatelů je nastaven na Praha/GMT+02:00
×
×
 • Vytvořit...