Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Poslední aktivita

This stream auto-updates     

 1. Poslední hodina
 2. Dnes
 3. UPCZONE v novém

  Nejaky problem s vkladanim príspevkov?V kategóriách je viditelny,ale v konkrétnom vlakne uz nie. Problem pretrvava.Uz treti príspevok vlozeny bez toho aby sa zobrazil vo vlakne HBO GO ve smart TV Samsung.
 4. UPCZONE v novém

  Opravdu už chodí, hurá Odesláno z mého MT pomocí Tapatalk
 5. UPCZONE v novém

  Chodí Tapatalk, super, konečně uvidím co se v Upc děje.
 6. Včera
 7. Nové stanice

  Souhlasím s tím, že Československo HD má jinou programovou náplň než CS Film a Kino svět a zařazením tohoto programu do nabídky UPC by toto "časové období" československých filmů a dokumentů vhodně zalepilo. Na druhou stranu není pravda, že filmy, které vysílá Film Festival nejsou, nikde jinde. Už byly, momentálně jsou nebo za nedlouho budou vysílány na program Film Europe. Důvod, proč se programová nabídka mezi CS Filmem a Československo HD liší, kdežto Film Festival se překrývá s Film Europe je nejspíš ten, že CS Film patří Československé filmové společnosti, s.r.o., takže má jiná vysílací práva než FILM EUROPE MEDIA COMPANY, které zase patří Československo HD/Film Festival a Film Europe.
 8. Horizon Go

  Mne dnes pomohlo odinstalovanie a nova instalacia aplikacie vo W10 a páni,slape ako ma...len take fukoty Vyzera to na aktualizaciu,ktora neprebehne automaticky.Pribudla polozka poskytovatelia,ktoru som tam pred tym nemal.
 9. UPCZONE v novém

  Dobrá zpráva, která potěší spíše neregistrované návštěvníky fóra. Přidali jsme možnost přihlášení do fóra přes Facebook nebo Google login. Nemusíte tedy procházet registrací k vytvoření účtu.
 10. Nové stanice

  CBS reality v nabídce zůstane. Původně UPC plánovala vyřadit z nabídky CBS reality a CBS drama, nakonec se na poslední chvíli dohodli na prodloužení smlouvy a programy v nabídce zachovati. Přesto se vysílatel rozhodl, že v evropě ukončí vysílání CBS drama.
 11. Nové stanice

  U nás v Bratislave je už program CBS Drama v digitále vypnutý (trailer WAR ho zatiaľ nenahradil), ale CBS Reality beží ďalej. V Horizon Go však bežia oba programy nezmenené ďalej a v analógu aj CBS Drama.
 12. UPCZONE v novém

  Zkontrolujte prosím RSS kanál, zda - li je už ok.
 13. EPG

  U DVR Mediaboxu (cihly) je v novém rozhraní navíc problém, že bez EPG nelze nastavit nahrávání - pokud tedy pořad v EPG není uveden, je posunutý čas vysílání apod., nelze program nahrát. Další problém s nahráváním v důsledku nekvalitního EPG je u seriálů - stačí, aby se lišil titul pořadu (např. je v něm název nebo číslo dílu) - a není rozpoznán jako součást série, takže se nahrají např. tři reprízy prvního dílu, ale žádný další (nebo třeba až pátý) .
 14. Nové stanice

  UPC i v minulosti odmítalo zařadit Kino CS a Doku CS s odůvodněním, že za tyto programy existuje "kvalitní náhrada". Už v době, kdy ještě Kino Svět - který zpočátku dokumenty z období socialismu zařazoval - nevysílal, zatímco tento kanál byl zařazen okamžitě. Něco podobného je vidět i nyní na rozdílném přístupu k WarZone (zařazen fakticky ještě dříve, než začal vysílat) a UP Network. Možná tak nejde - nebo alespoň pouze - o kvalitu, divácký zájem či překrývající se programová schémata, ale spíše o značnou vstřícnost k některým majitelům.
 15. Nové stanice

  Ano, zařadíme, ale až 24.10. A 213 půjde rovnou v HD.
 16. Nové stanice

  A polaky s oznacenim HD prevadeji do SD
 17. Kostičkování a výpadky obrazu

  SNR = MER
 18. Nové stanice

  Davide, když už se uvolní ta místa po SD verzích HBO a Cinemaxů, dojde už k zařazení 213? A počítá se s ní rovnou v HD? Jinak TV Praha předpokládám půjde asi na rezervu region, že jo?
 19. UPCZONE v novém

  Vyhovuje mi ta modrá čára oddělující nové příspěvky od mé poslední návštěvy. Funguje to ale jen na poslední stránce. Jeli místo od poslední návštěvy už na předchozí stránce, tak předěl mezi novými a starými příspěvky čárou oddělen není. Ale nevím jestli to nemám nějak špatně nastavené, nejsem odborník v těchto věcech.
 20. Nové stanice

  Cartoon budeme odbavovat zatím s logem bez HD Jakmile nám dodají HD, změni se i logo. U toho Disney nevím nevím, mluví se o tom cca dva roky a pořád je tak nějak ticho po pěšině. Co mám informace, v blízké budoucnosti se změna na Disney nechystá.
 21. Nové stanice

  Díky za potvrzení a rychlou reakci. Ty SD verze HBO/Cinemaxu uvolní aspoň nějaké místo pro další HD stanice. S tím dočasným upscalem do HD u Cartoonu to je zajímavé řešení, udělali jste to u některých stanic už dřív, ale nebude to trochu matoucí pokud bude pozice označena jako Cartoon Network HD a bude to do listopadu jen pseudo-HD? Přidal bych k tomu někam poznámku, aby se zase neozval nějaký mudrc, který si bude stěžovat. Jinak věřím tomu, že Turner dodrží slovo a za těch 6-8 týdnů to opravdu v HD bude. Na odbavení to v HD fakt je, ale bohužel to ještě neběží nativně na orbitě. Alespoň ale víme, že UPC bude opravdu jedna z prvních, co HD verzi následně přidá. Z toho mám radost. Snad to nakopne Disney ke stejnému kroku
 22. Nové stanice

  Všechno platí, až na HD verzi. Jak píšete, pořád říkají 6 - 8 týdnů Zatím tedy budeme SD upscalovat do HD a až přijde HD stream, jen to otočíme.
 23. Nové stanice

  Davide, když se blíží to úterý, kdy mají zmizet v SD HBO a Cinemaxy a má se objevit Cartoon Network, platí to stále? A bude již od úterý CN v HD nebo zpočátku v SD? Prý to HD bude opravdu až za těch 6-8 týdnů.
 24. Nové stanice

  WAR na Slovenku bude na frekvenci 506 MHz, nahradí CBS Drama
 25. Nové stanice

  Ahoj David, môžem poprosiť o info na akej frekvencii beži WAR promo v UPC Sk (resp. mám oslovit klegu Matúša z FB UPC SK)? Ďakujem
 26. Kostičkování a výpadky obrazu

  hodnota je to SNR.
 27. Kostičkování a výpadky obrazu

  A není to náhodou MER? Pokud by to byla hodnota úrovně, tak pravděpodobně v dBmV a to by byla slušná úroveň
 28. Nové stanice

  Ne, ponecháme 714 MHz, na současné pozici. CBS Drama bude označeno jako rezerva, takže diváci s TV / CAM nemusí znovu hýbat s nastavením TV.
 1. Načíst více
×