Přejít na obsah

Poslední aktivita

This stream auto-updates     

 1. Včera
 2. Jana P.

  Kabel mezi zásuvkou a modemem

  Instalaci máme zdárně za sebou. Dotaz na ten kabel jsem posílala přes facebook i přímo UPC a ozvali se nečekaně rychle s tím, že ten koaxiální kabel by měl být dvakrát stíněný, odpor 75 ohm. Shodou okolností přesně takový měl ten člověk, co mi to montoval k dispozici, používal jej k zapojení satelitu v rodinném domku, takže jen uřízl z klubka a nasadit F-konektory a všechno funguje. Včetně toho, že už konečně nemusíme mít kabel ve dveřích, když chci používat ZZ 🙂 Děkuji všem, kdo se ozvali.
 3. Fuchs Tomáš

  Horizon Go

  Hlášku, ktorú uviedol Retiree, dostávam pri otváraní aplikácie vo Windowse 10 niekedy aj ja. Ale opakovaným stlačení tlačidla "Skúsiť znovu" a niekedy aj tlačidla "Zavrieť" (!) sa potom aplikácia normálne spustí. Ale robí mi to len asi týždeň, pričom predtým som tú hlášku nikdy nevidel.
 4. Evzen

  Horizon Go

  Pro jistotu zkontroluj, jestli mas spravne nastavenou casovou zonu... ze je zobrazen spravne vysledny cas, to nestaci.
 5. Retiree

  Horizon Go

  Nevím zda zlobí, běžně nepoužívám. Nicméně věřím, že těch předdefinovaných chybových hlášek je daleko víc Stav 16:40
 6. Trabi

  Horizon Go

  Zdravim, taky vam zlobi appka Horizon ve Win10? Me to dela to, ze to porad po me chce nastavit cas ci co...pise, ze neni nastaven spravne - docela divny, ne? :)
 7. tomus

  Nejdou otevřít některé stránky

  Mě to funguje. Edit/ ale když dám traceroute, tak to skončí stejně jako u Bucky Kida.
 8. Retiree

  Nejdou otevřít některé stránky

  Ač jsou mi listy ukradené, jsem na tom podobně...
 9. Bucky Kid

  Nejdou otevřít některé stránky

  tracert nedokončí . . . 5 10 ms 11 ms 12 ms cz-prg01a-ri1-ae1-0.aorta.net [84.116.135.226] 6 131 ms 211 ms 231 ms nix2.to.cas.ip-anywhere.net [91.210.16.16] 7 11 ms 11 ms 11 ms MLC.vl96.cas.ip-anywhere.net [81.0.192.14] 8 12 ms 11 ms 26 ms swh2.cas.ip-anywhere.net [217.11.224.235] 9 * * * Request timed out. 10 * * * Request timed out. 11 * * * Request timed out. 12 * * * Request timed out. 13 * * * Request timed out. 14 * * * Request timed out. 15 * * * Request timed out. 16 * * * Request timed out. 17 * * * Request timed out. 18 * * * Request timed out. 19 * * * Request timed out. 20 * * * Request timed out. 21 * * * Request timed out. 22 * * * Request timed out. 23 * * * Request timed out. 24 * * * Request timed out. 25 * * * Request timed out. 26 * * * Request timed out. 27 * * * Request timed out. 28 * * * Request timed out. 29 * * * Request timed out. 30 * * * Request timed out. Trace complete.
 10. Marek-26

  Nejdou otevřít některé stránky

  Mě to normálně jde. Co říká tracert? https://support.microsoft.com/cs-cz/help/314868/how-to-use-tracert-to-troubleshoot-tcp-ip-problems-in-windows
 11. Bucky Kid

  Nejdou otevřít některé stránky

  Jde ale jenom přes WiFree. Z domácí IP to neotevřu. Ještě jsem myslel že by to mohlo být nefunkčností Cloudflare DNS, ale ani s automatickou DNS se web neotvírá.
 12. sodekcz

  Nejdou otevřít některé stránky

  Jednak to otevřít jde (bez toho zahraničního začátku) a druhak by takové stránky v principu měly být blokovány odevšad 😉
 13. Bucky Kid

  Nejdou otevřít některé stránky

  Už zase má UPC problém s otevíráním některých webů konkrétně parlamentnilisty.cz. Ale z venku to dostupný je - https://downforeveryoneorjustme.com/www.parlamentnilisty.cz
 14. Poslední týden
 15. Marek-26

  CA Modul

  CA modul do pronájmu stále nabízejí.
 16. alnagon

  CA Modul

  Mám CA modul a jsem se službami max. spokojený, ale teď jsem chtěl druhý CAM do televize v dětském pokoji a na infolince mi řekli, že už nejsou v nabídce. Koncem roku mi končí smlouva a jestli se něco nezmění, budu ji muset ukončit. Nepotřebuji zpětné shlédnutí, nahrávání a videotéku. Opravdu nechápu obchodní politiku UPC. To radši žádný zákazník, než normálně nabízet CAM? Vyřešit by to mohl budoucí nový majitel Vodafone, ale to je ještě otázka dlouhodobá.
 17. Fuchs Tomáš

  Liga majstrov na UPC?

  A práve preto môže niekto kúpiť Orange a UPC Slovensko spolu. Hovorilo sa v tejto súvislosti o Vodafone, ale to sa už asi v krátkej budúcnosti nestane.
 18. ritchi

  Liga majstrov na UPC?

  Ale bude mat...ved pocitaju s monopolom a polozenim na lopatky konkurencie masovym prílevom klientov prave cez LM 😀😀😀 Oringel je potapajuca sa lod,ktora pojde tymto do este vacsej straty.
 19. quadra2030

  Liga majstrov na UPC?

  Orange SK na to nema, aby kupili UPC SK od Liberty Global.. maju ine starosti.
 20. ritchi

  Liga majstrov na UPC?

  Páni,v tom pripade si zajtra vychutnajme zrejme posledny prenos LM.Skepsa v pripade pruznosti upc je na mieste,nakolko aj ked predpokladam,ze prebehnu nejake tie rokovania medzi operatormi,v konecnom dosledku je to stale len otazka prachov a oringel v tomto pripade nastavi latku poriadne vysoko.Pobavila ma poznamka "avšak hlavným cieľom je sprístupniť ligu šampiónov ešte väčšiemu počtu slovenských divákov, ako to bolo doteraz"😀 Zeby rtvs (kazda domacnost) bola co do poctu divakov na tom horsie ako novovznikajuca oringel blivajz stanica? Tak to hadam nie
 21. William_

  Liga majstrov na UPC?

  Pokud ano, tak to bude trvat dlouho a za chvíli tu Ligu Mistrů bude mít už někdo jiný 😂
 22. black13

  Liga majstrov na UPC?

  No myslim, ze to by bola privelka cena...
 23. Retiree

  Obnovení programové nabídky

  Omlouvám se, nevzpomínám si... 😁 A ty informace autorizovaných osob o vhodnosti toho kterého programu se také diametrálně liší... Osobně dávám přednost informacím od technika (s jistou rezervou ovšem) 😉
 24. technik

  Obnovení programové nabídky

  Na jakém programu jste zkoušel reautorizaci? Každý telefon, který se ušetří směrem na KC je uvolnění operátora. Neříkám, že nejsou situace kdy to pomůže, ale dle mého názoru je potřeba vytrvat na "správném" programu. (Nejideálnější je zakódovaný program ze skupiny Nova/Prima/Barrandov)
 25. Retiree

  Obnovení programové nabídky

  @technik Nemám důvod Tvou informaci zpochybňovat, naopak (tedy až na oněch 15 minut). Před časem jsem na několik měsíců uložil CAM do skříně. Po cca půl roce při pokusu o oživění jsem čekal několik hodin (!) na reautorizaci. Vydržel jsem a dorazila... Pravda, to bylo asi v roce 2012. Pak ovšem nechápu email od UPC citovaný v úvodním příspěvku a celou tuhle debatu.
 26. technik

  Obnovení programové nabídky

  Pokud necháte neaktualizovaný přístroj zapnutý na programu Prima ZOOM HD na 15 minut, předplatné určitě dorazí i bez zaslání reautorizace z WEB stránek. Na rozdíl od Skylinku, se nic zasláním reautorizace neurychlí. V UPC je "kolečko" pořád stejné.
 27. Fuchs Tomáš

  Liga majstrov na UPC?

  Je však je možné, že Orange kúpi UPC Slovensko, o čom sa už dlhší čas hovorí. Potom by sme asi dostali aj Orange sport.
 1. Načíst více
×