Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky     

 1. Poslední hodinu
 2. Dnes
 3. freekarol

  Výpadek signálu

  @Pajapaja Koukal jsem sem: https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/vypadky/ Pro mou ulici bylo oznámeno, že by vše mělo fungovat v 22:00. No, zatím nic, Uvidíme, jestli smska o opravě, bude spolehlivější. 😀 Sm. sady a nefunguje mi to. O "cihličku" si ale kvůli tomu žádat nebudu. 😀 Ale analogově vše jde. Pro mě je hlavní, že jde aspoň internet. Bez TV to přežiju klidně i pár dní. 😄
 4. Man22555

  Výpadek signálu

  Líbí se mi jak tady lidi řeší ty jejich hovadske služby a snaží se pomoct jeden druhému a borci z hora to jen sleduji a mlčí!!!! Jen nějaké trapné prohlášení a mějte nás rádi. Prasata!! Štěstí ze sem aspoň ten tel nechal jinde!!!!
 5. Toho Grimma jsem teď zkusil přehrát na tabletu a funguje to, ale na PC to může být jiné, možná to souvisí s tím dnešním výpadkem.
 6. Ivo Mašek

  Výpadek signálu

  V Jirkově (ulice K. Marxe) je již "cihlička" funkční. Objevují se i programy, které ještě před nějakou chvílí nešly. Co se týče Kaonu, tak ten mám zatím odpojený (koax jsem přehodil rovnou do TV) . Teď se v tom už vrtat nebudu.
 7. Pajapaja

  Výpadek signálu

  Freekarol - mám to samé, také SČ, dle mého je zahlcen systém, zpracovávajíci předplatné. Hodiny ukazují správně datum, čas o dvě hodiny méně, než je skutečnost. Udělala jsem tovarko, před ním jsem měla datum těsně před půlnoci o Silvestra 2018:)
 8. freekarol

  Výpadek signálu

  Funguje to někomu v severních Čechách? Vodafone sice hlásí, že je vše v pořádku, ale ani po restartu STB mi to nejde, naskočí TV průvodce/Všechny programy. A tím to končí...
 9. FreedomRat

  Výpadek signálu

  Už vyřešeno jak jsem psal na začátku příspěvku, ale i tak děkuji.
 10. peno

  Nové stanice

  Myslíte, že se někdy dočkáme anglické zvukové stopy u Nicktoons? U sesterských kanálů Nickelodeon a Nick Jr. je, tak proč tady ne? Je to drobnost, ale nějak mi to prostě hlava nebere.
 11. peno

  Výpadek signálu

  Vy máte ještě analog? 😲U nás v Hodoníně analog odpojili už někdy před pěti lety, jestli si dobře pamatuji. Pak tam ještě nějakou dobu jel nějaký monoskop, ale i ten už odpojili někdy předloni. Proto jsem na nové televizi už ani analog neladil, protože bych už stejně asi ani nic nenaladil. Jinak v Hodoníně už jede v kabelovce jak T tak i C, ale předpokládám, že teď už to snad jede všude, pokud jde o televizi. Mobil neposoudím, protože mám T-Mobile.
 12. Marek-26

  Výpadek signálu

  @Pavel m internet prý funguje. Kdy bude opraveno nevím, kdybyste chtěli vědět, jak je na Mácháči, tak to vím. @FreedomRat tak to vypadá, že box opravdu kartu nevidí. Na to by ten výpadek vliv mít neměl. Zkusil bych klasicky očistit čip na kartě, ověřit, že je tam dána správně. Kdyby karta byla vidět, stačilo by zaslat předplatné z moje UPC.
 13. FreedomRat

  Výpadek signálu

  @Marek-26OK. Vyřešeno. Nevím jestli jsem to tím vyřešil nebo to byla náhoda, ale postupoval jsem následovně: 1. Vytáhl box na 10min ze sítě 2. Přepl na kódovaný kanál 3. Vytáhl kartu 4. Přepl na nekódovaný kanál 5. Zastrčil kartu a najednou funguje... Z té kraksny mě jednou odvezou. Vytahovat a zastrčit zpět kartu jsem zkoušel asi 5x. Nepomohlo. Nevím jestli to bylo tím, že se karta ověřuje na serverech upc a ty byly offline nebo byl jiný problém... Vážně mi ale nejde do hlavy to, že i to jestli se zobrazí id karty v nastavení boxu závisí na dostupnosti služeb.
 14. Verča

  Výpadek signálu

  Dobrý večer ,v poslední době pořád výpadek a nebo nejde přehrávání ,.. Proč alespoň není nějaká kompenzace ? Platí se pořád stejně ! Třeba O2 pustí HBO zdarma ,ale tady prostě nic . Bylo by dobré kdyby jste se nad tím zamysleli. Vy chcete plné platby a my zase dobré služby !! S pozdravem Věra B.
 15. Tube

  Výpadek signálu

  A to jsem si jí měl vyzkoušet v obchodě, jestli se programy nerozhází? To byla fakt hodnotná reakce k tématu 🙂 A aplikaci Chanshort (pro PC) jste nekdy zkousel? Mi osobne to setri kupu prace pri serazovani
 16. Jo,komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
 17. Olda

  Výpadek signálu

  Je to děs a hrůza. Neustále výpadky, stále něco padá. Po spojení s Vodafone to jde do kytek. Opět to celé spadlo.
 18. Mymak

  Výpadek signálu

  Brno asi jak kde, Kohoutovice mozna fungujou, ale Slatina stale hruza.
 19. FreedomRat

  Výpadek signálu

  @Marek-26 Těžko říct. Když kouknu do nastavení boxu tak je tam ID karty 0. Fungují jen nekódované kanály (pozice 201+). Na všech ostatních kanálech je napsáno chyba podmíněného přístupu... zkuste kartu vytáhnout atd. S tou kartou se v mediaboxu nehýbalo déle jak 5 let. Vytáhnout a zastrčit ji zpátky jsem zkoušel. I vytáhnout box ze sítě na několik mit. Situace je stále stejná. Před tím než se to stalo box ani nenaběhnul. Teď naběhne, ale zase karta nejde.
 20. Pavel m

  Výpadek signálu

  Jak to vypadá, kdy to opraví? Myslím TV, internet mám od jiného poskytovatele.
 21. Tak já jsem asi jeden z těch šťastnějších - V prohlížeči Opera i v samotné aplikaci ve Win10 mi vše funguje bez problémů, včetně zpětného přehrávání. Jediný problém (a to DOCELA ZÁSADNÍ) ale je, že kompletně celá filmotéka (filmy, seriály) vyžaduje to tisíckrát omílané předplatné 😤😟 přes web i v aplikaci.
 22. Marek-26

  Výpadek signálu

  @FreedomRat může a nemusí. Zařízení vůbec nevidí kartu? Nebo ji vidí a není tam předplatné?
 23. Olda

  Výpadek signálu

  Je to děs a hrůza. Neustále výpadky, stále něco padá. Po spojení s Vodafone to jde do kytek.
 24. FreedomRat

  Výpadek signálu

  Může mít tenhle výpadek něco společného s tím, že mediabox píše Chyba podmíněného přístupu - nepřečte kartu? Přestalo to fungovat v době kdy začal výpadek. 😄
 25. Marek-26

  Výpadek signálu

  Já bych vás zase rád uklidnil, že na toto neměla koupě UPC Vodafonem vliv (tedy výpadek sítě VF tomu moc nepomohl). Veškerá technologie na DTV je stále v budově UPC. Bohužel se po... více věcí najednou. Vyhořela část technologie, tím došlo k vyzkratování zbytku ... Prostě spousta drobností, které samy o sobě takový velký průšvih nezpůsobí, ale blbá konstelace, že se zrovna v takovém pořadí sešly a bylo to celé víte kde.
 26. Martina 29

  Výpadek signálu

  Také jsem měla výpadek televize skoro 2h jsem se snažila televizi zapnout.
 27. Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  Proč by se měly rozházet programy při výpadku signálu? To už musí být tedy echt krám model...
 1. Nahrát více aktivit
×
×
 • Vytvořit...