Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. tato aplikace je dostupná pouze pro zákazníky Slovenského UPC. V Česku ne.
 3. zdravím,-poraďte,kde najdu appku Horizon GO pro TV android (Sony).Zatím se mi to nepodařilo.Děkuji.
 4. Zkusil bych přímo APP z windows store Horizon Go, již několikrát jsem zkusil i zpětné zhlédnutí a OK. Používám nouzově v práci teď více díky tmobilu a funguje téměř bez chyby...
 5. Yesterday
 6. Nakonec jsem IP dostal přidělenou dneska odpoledne, MAC mi přiřadili, ale router ne a ne ji z DHCP dostat, pořád má tu dynamickou, co měl předtím, i po dalších requestech na DHCP. L1 support neví, prý v pondělí se mi ozve L2. 😞 A v Moje UPC pořád vidím tarif pro koncáky, což mi úplně nesedí.
 7. Vodafone bol nuteny ustupit v mnohych poziadavkach, inak by to EU komisia neschvalila.. musel napr. dovolit v DE pristup O2/Telefonica do svojej kablovej siete, aj ked s obmedzenou rychlostou (O2/Telefonica moze ponukat svojim zakaznikom internet cez kabel, ale max. 300 MBit, Vodafone az 1 Gbit). Faktom je, ze v DE vznikne duopol (Telekom vs Vodafone), kedze Vodafone uz vlastni byvaleho kabloveho providera KDG (Kabel Deutschland), teraz mu pribudne Unitymedia.. cize sa vystavba dalsich FTTH sieti prudko spomali.. Spolkovy urad pre broadband zvazuje podanie protestu a ziadost o preskumanie fuzie na sud europskej unie.. este bude veselo.
 8. Ještě nebyla představená žádná nabídka a už to spousta lidí zatracuje 😋 Nechme se překvapit, rozhodně ne vyděsit 😎
 9. Myslel jsem na ostatní a že všichni nejsou tak zdatný jako vy. A skočit na to skočí, je ještě spousta lidi co na to skočí a nemají ponaučení. O co jako jde? 😎
 10. Jestli na to je nekdo schopen skocit, tak uz je to na povazenou.
 11. Upozorňovat emailem? Tobě nestačí zdravý rozum? Dokud budou existovat nesvéprávní klikači,tak jim to patří..........
 12. Jenže ti šťastlivci, kteří nemají FB by jsi zasloužili informaci dostat třeba do zpráv v moje UPC nebo na email 😉
 13. Podle mě to nebude tak hrozné, doufám že se za půl roku nebudu mýlit...
 14. Převod sice nepovím, ale mám zkušenost, že po zřízení smlouvy jim tvrá přidělení IP ještě tak týden
 15. Napadený router určitě ne. Je to obecný phishing, který se snaží zneužít dobrého jména UPC. Informoval jsem o tom i na FB viz. ❗ Upozornění pro zákazníky UPC ❗Vážení zákazníci, v těchto dnech se opět setkáváme s reakcemi na dotazník, který se spustí při otevření prohlížeče a který vás informuje o výhře, pokud vyplníte uvedený dotazník. Dotazník probíhá na různých webových stránkách, které však s UPC nijak nesouvisí. Společnost UPC s touto soutěží, která zneužívá jejího jména, nemá nic společného a zásadně se od ní distancuje. ⛔ V žádném případě vám nedoporučuji na tuto a podobně nedůvěryhodné soutěže podmíněné údaji z platební karty reagovat, ani se jich účastnit. ⛔Chovejme se na internetu obezřetně a bezpečně, chráníme tím sami sebe a své soukromí. David - UPC
 16. Dobry den, take jsme doma s manzelkou jiz meli cest s podvodnym dotaznikem jako od UPC a ze jsme vyhrali iphone, trochu me zarazi ze na nas vyskocil kdyz jsme sli na seznam.cz co to znamena? Mame napadeny router?
 17. Last week
 18. Ivo Mašek - tohle téma je "širokospektrální". Mnohá lokální zastoupení moc dupat nemůžou. Nechci obhajovat chování ambiciozních jedinců "papežštější než Papež" tam je to vcelku jasné. Ale korporáty většinou urýpanou zemi nějakým způsobem upozadí, nebo v ní vymění lidi. Samozřejmě jako klient vnímám, jak nás třeba mobilní operátoři dokážou ojebat, když u sousedů můžeš mít coby soukromá osoba do určité míry neomezený tarif na data i hlas za cca 120 Kč, případně o kousek vedle 1000 minut a 30 GB dat za nějakých 180 Kč aniž bys musel na operátory nějak tlačit (platí vždy v zemi prodané služby, v roamingu se to účtuje jinak). Já bych ceny srovnatelné s těmito u nás bral. Co se tady děje je neskutečné.
 19. Ahoj, jak dlouho od doručení smlouvy UPC trvá, než člověka převede na business tarif a přiřadí mu pevnou IP? V mailu píšou do 48 hodin, ale tyhle lhůty jsou dost často přestřelené.
 20. Na mém PC jemné praskání na pozadí zvuku, odlišné pro každý kanál. Připomíná výboje statiky např. při průchodu pásku. Obraz se zdá OK. @technik Viz https://uloz.to/!n804DBmJNamt/test-audio-hobbytv-zip
 21. I mě to blbne, poruchy ve zvuku jsou prakticky stále.
 22. Nejde to zrátať je to možno aj 5-6 za sekundu. Aj na obrazouke je pozorovatelný šum - prskance -pixelou
 23. A je to v kelu!!! Bůh nás ochraňuj od sviňáren Vodafonu co nedávno provedl u předplacených karet a od 26. 8. 2019 zavedene i u paušálů i když ještě v polovině června tvrdil že tam to nehrozí a nebude!
 24. Ty nadnárodní společnosti mají mnoho svých zastoupení. Jak v klasických demokratických zemích, tak i v postkomunistických zemích. Ale je zvláštní, že brečí jenom češi ( ano, mnohdy oprávněně, viz např. tarify, a tak podobně). Opravdu je to chyba v těch "matkách", anebo je to chyba u českých zástupců těch "matek" u nás. Není to tím, že češi rádi poklonkují, a v ostatních zemí si prostě dupnou a vymůžou si své? Když v jiných zemích žádný problém není. Není to k zamyšlení? Zkuste o tom přemýšlet a zamyslet se nad tím.
 25. Televizní signál se šíří zcela jinou cestou, nežli signál pro Horizon. Pokud je problém v obo signálech, je zjevné, že poruchy zvuku pocházejí ze zdroje. Nikdy jsem Hobby TV nesledoval, zkusil jsem, práskání ve zvuku je znatelné. Vzhledem ke geografické vzdálenosti obou míst příjmu je zdroj poruchy zcela jednoznačný... (Jen pro zajímavost, praskání v levém a pravém kanálu není shodné v čase)
 26. Tady až tak úplně nesouhlasím. Noty jsou často napsány od matky. Takže Čech má jen dvě možnosti - na přání matky ojebávat Čecha, nebo jít někam jinam. Ne vždy se Čechovi podaří prosadit u matky, že takhle to nejde.
 27. Zdravým vás a chcem sa opýtať či len ja pozorujem posledný mesiac problém zo sledovaním Hobby TV . Posledný mesiac pozorujem konkrétne zamŕzanie obrazu / sekanie a posledný týždeň drobný šum obrazu sprevádzaný zvukovým efektom prskaním . Skontroloval som dokonca aj Horizon GO - cez app a tam je to tiež .AK má aj niekto iný v SR / ČR podobné skúsenosti ako ja dajte vedieť . Do inej sekcie som už dával príspevok bez odpovede . Ďakujem
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...