Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. hm to ujde ! dufam že daju i rychlejší internet nez 500 Mbit za ti peniaze
 3. už zas to nefunguje jak ma ? strašnéé to vieš mne tu napisali že všechny problemy piš adresuj podpore UPC , nech to daju dokupy !
 4. Už je zase nějaké špatné. Tenis Česko-Kanada bez zpětného zhlédnutí. Musel jsem přepnou na O2, (mam od nich Sport Pack), tam naprosto bez problému. Uvažuji, že UPC ponížím na Komfort a O2 povýším na L. Měl bych dvě střední nabídky, jedna se špičkovým obrazem, druhá se špičkově fungujícím zpětným zhlédnutím.
 5. Ale budes mat vyssie ceny o cca 20% (DPH) v porovnani s tym, co mas teraz ako fyzicka osoba 🙂
 6. https://business.upc.cz/zivnostnici-a-podnikatele/balicky-sluzeb/ 🙄
 7. možem ? i ked nie som podnikatel ? a daju mi k tomu i Komplet TV + mediabox ?
 8. Pořiď si podnikatelský tarif od UPC a budeš mít taky.
 9. upload až 50 Mbit ?? wau wow, ja mam len 30 Mbit
 10. prečo neni možne na jednu adresu ? technicky to nezvladne tie opticke kabely / rozvody atd ? no 500 Mbit je fajn ale ne dost ! a navyše tuto rychlost nemam vždy k dispozici , toto som čital na upc.cz --> " Maximální dostupná rychlost 500 Mb/s může být závislá na lokálním vytížení sítě a počtu připojených zákazníků. " takže je tady agregace jako u ADSL, VDSL ?
 11. Na jedno jméno možná ano, ale určitě ne na jednu adresu. K čemu to vlastně potřebuješ, to ti nestačí rychlost 500 Mbit ?
 12. Teraz zasa nejde archiv cez media box. Nic nezamrza,nenacitava ale obraz počas sledovania prepina z hd do nejakeho nepozeratelneho SD. A stále. Opäť nepoužiteľné ☹️
 13. technik.Může mě nikdo vysvětlit proč předvolba 379 Radio Samson hráje pouze na HD Mediaboxu nebo na TV .A proč nehraje na HD DVR Mediaboxu tam není tahle předvolba vůbec aktivní.
 14. Technik: nějaké ty regionální programy co předvádějí s obrazem ,při rychlích pohybech samá kostička například RTM + atd...
 15. Ne, Horizon DVR box nemá dostatečný počet kanálů, 500Mbit nezvládne. V ČR ho zvládne jen Compal, v SK pak měli ještě jeden, myslím Hitron.
 16. Yesterday
 17. Dnes je moc hezký příklad problému s umazáváním pevných mezer, vedoucí ke zkomoleným slovům, o kterém se tu před časem diskutovalo a o kterém technik tvrdil, že neexistuje. Dnešní Jsem božská na HBO, viz screenshot. Tohle se ukazuje na malém Kaonu a v Horizon Go na PC. Problém je jen tady, není ve "skutečném" EPG, které se ukazuje v televizi s CA modulem, tam ty chyby nejsou (ale tam taky je úplně jiný text). Cihlu nemám, tak nevím, co se ukazuje tam, může se někdo podívat?
 18. U mě byl problém, že klimatizace nepodporovala síť 5 GHc, přepnul jsem ji dle odkazu na 2,4 GHc. https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/poruchy-rady-a-tipy/internet/technicolor-tc7200/nastaveni-a-zabezpeceni/navod-na-aktivaci-5-ghz-wi-fi-pasma/ Při párování jsem postupoval podle dalšího odkazu. https://www.sinclair-solutions.com/files/xx-czech-cz/instalacni-manual-cz/sinclair-im-ewpe-smart-cz-v01.pdf Omlouvám se, že mě hned nenapadlo to sem napsat.
 19. takže 2 oddelene samostatne zmluvy na jedno meno sa dá ? hm tak by som mohol použiť druhe zariadenie - HD DVR MEDIABOX jako modem ? zvladne 500 Mb/s ?
 20. Je v ceníku a je to myslím 2020 Kč.
 21. Aka je cena modemu Compal ? Možem ho kupit od UPC ?
 22. Jako technicky provést by to šlo, Pokud by jeden model byl na smlouvu na ten byt a druhý třeba půjčený od někoho jiného. Ale mít dva modemy na smlouvu na jeden byt nejspíš nepůjde.
 23. Možem mat dve pripojky na internet 500+ i v jednom byte ? chapem to tak že rychlost bude 500Mb/s bude s jednym modemom compal ? a dalši modem 500Mb/s taky jo ?
 24. Jen by asi ostatni potencialni hledaci reseni uvitali, kdybys taky napsal, JAK jsi ten problem vyresil!
 25. A bohužel Dělá to stále i u toho nového testovacího softwaru, teď jsem se snažil asi dva týdny v tom vypozorovat nějaký systém, ale vypadá to že žádný není, prostě setobox se po kontrole aktualizace jednou vypne a podruhé zase ne.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...