Přejít na obsah

Poslední aktivita

This stream auto-updates     

 1. Poslední hodina
 2. sodekcz

  Vlastny modem

  Mají to zabezpečené dobře. Takže ani UPC modem z DE nepřipojíš v CZ.
 3. Dnes
 4. Dragokazov

  Vlastny modem

  Skutečně nemá, protože bez konfiguračních údajů, které si modemy automaticky od UPC stahují (nepodporovaný modem si nic nestáhne), nebude připojení fungovat.
 5. MarianK

  Vlastny modem

  Dakujem za odpoved. Predpokladam ze to ma UPC nejako technicky zabezpecene (custom firmware), takze nema zmysel to ani skusat pripojit 😞
 6. Dragokazov

  Vlastny modem

  Modemy, které UPC samo nedodává Vám nepřipojí.
 7. MarianK

  Vlastny modem

  Myslel som iny nez UPC modem...napr. netgear cm600
 8. Dragokazov

  Vlastny modem

  Pokud byl od UPC odkoupen (nejedná se o pronajaté a nevrácené zařízení), tak by to problém být neměl
 9. Retiree

  Obnovení programové nabídky

  Taky to tam opět mám, ale … jsem víc jak 15 let v důchodu, původním povoláním chemik-technolog, s počítači (nejen pc) jsem přesto přicházel do styku, zplodil jsem i pár pro firmu užitečných prográmků, nejen ve VBA. Za tenhle výplod bych se styděl...
 10. MarianK

  Vlastny modem

  Je mozne pouzit vlastny kablovy modem? Dakujem m.
 11. sodekcz

  Vodafone: tak se na zákazníky musí!

  jobro - a přesně tak je to i s internetem. Každý ma jiné potřeby. Zbytečné je posuzovat situaci a nutit druhému názor "k čemu je vysoká rychlost". Nakolik je to skutečná potřeba a nakolik jen tlak okolí a mediální masírka si musí každý vyřešit sám.
 12. sodekcz

  Automatické prodloužení

  Teď budu teoretizovat já - ideální období, kdy ukončit spolupráci s UPC je ke konci závazku. Takže i když budeš ve výpovědi, tak uprostřed roku se ti to třeba z finančních důvodů nevyplatí utnout. Resp. když už ti jedna výpověď běží, tak podávat druhou s dřívějším termínem je trotlovina. Za rok ti druhá firma optiku třeba z nějakého důvodu nenatáhne. Takže budeš podepisovat novou smlouvu, může (ale nemusí) být za horších podmínek než ta stávající a protože se budeš chtít jistit zase jen na rok, podáš znovu výpověď. Jak se říká, nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Nevím, jestli se zbytečně nestresuješ. Já bych koordinoval všechny termíny, výpovědi, smlouvy až v okamžiku, kdy by bylo jasné, že tě konkurence připojí. Pak bych začal řešit výpovědi s přihlédnutím ke konci závazku u UPC, finančním podmínkám atd. No nic, práci čest a rukám klid 😉
 13. Marek-26

  Liga majstrov na UPC?

  V DVB-T už ta možnost přes kanál O2 TV Free není viz např. http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/operator-o2-vypne-svuj-neplaceny-kanal-o2tv-free-urceny-pro-dvbt-multiplex-4--1793398 - nyní se dá k obsahu dostat přes HBBTV na kanálech FTV Prima.
 14. beepee

  Obnovení programové nabídky

  Potvrzuji, už se mi v MOJE UPC objevil kromě pronajatého i zakoupený CAM. 👍
 15. beepee

  Liga majstrov na UPC?

  O2 koupilo práva na Ligu mistrů proto, aby přetáhlo diváky od konkurence k vlastní O2Tv. Proč by tedy mělo poskytnout tohle vysílání té konkurenci? A pokud by to i nakrásně udělalo, bude za to od UPC chtít nehorázné poplatky. Jste ochotni si za to připlatit? BTW - pokud vím, v DVBT existuje možnost si tu O2Tv sport zaplatit třeba na 1 den.
 16. CableG

  Obnovení programové nabídky

  Povedlo se.
 17. jobro

  Vodafone: tak se na zákazníky musí!

  Nebuď demagog. Někdo potřebuje náklaďák někomu stačí dodávka, někomu osobní auto, jinému jízdní kolo. A jsou lidi, co chodí pěšky a nepotřebují mobilní telefon...
 18. Evzen

  Automatické prodloužení

  A co je v dnesni dobe za problem si dat - zvlast ve firemnim prostredi - reminder do kalendare?
 19. Včera
 20. Dragokazov

  Automatické prodloužení

  Je to naprosto snadné, chci uzavřít smlouvu bez automatického prodlužování (zdá se, že to nejde), což je u business tarifů strašná prasárna, protože za předčasné ukončení pak zaplatíš 700 Kč za každý zbývající měsíc.Bez toho, abys na to musel rok myslet a hlídat si, že to o den nepřešvihneš, abys pak v krajním případě neplatil pokutu skoro 8k. A jak se mi zatím ze všeho jeví, tak je asi jediná cesta hned po uzavření smlouvy poslat výpověď datovanou ke konci závazku. Aneb, proč to dělat jednoduše (neprodlužovat automaticky). když to jde složitě.. Upřímně byl bych šťastný, kdybych s UPC nemusel mít už nikdy nic společného, ale skutečná optika konkurence končí momentálně 50m daleko a doufám, že to za ten rok dotáhnou.
 21. Evzen

  Vodafone: tak se na zákazníky musí!

  Asi tak jako jeste pred par lety "nikdo nepotreboval" mobilni telefony nebo i ten Internet v telefonu. Nebo teplou tekouci vodu... 😉
 22. jobro

  Vodafone: tak se na zákazníky musí!

  Kdo potřebuje "rychlé" připojení? Průměrnému člověku stačí pro surfování, poštu a shlédnutí nějakých videí bohatě těch zavrženíhodných 10Mbps, v lepším případě 20Mbps. Takže to není česká škudlivost, ale pragmatické zhodnocení poměru cena/výkon. K čemu je vysoká rychlost, když načítání stránek na webu brzdí vynucené kolečko reklamních a jiných (sledovacích webů), které absolvuje prohlížeč, než zobrazí žádaný obsah! Zde se vysoká rychlost připojení projeví jen málo. To nemluvím o webech, které záměrně omezují rychlost stahování dat.
 23. sodekcz

  Automatické prodloužení

  Dragokazov: co vlastně chceš? Uzavřít smlouvu, podat výpověď, nechceš automatické prodlouženíí, všechno v jednom, nebo jen teoretizuješ?
 24. Libor

  Nové stanice

  Posledné zmeny v UPC SK Na pozícii rezerva TV Lux HD a na pôvodnej SD verzia . Infokanál UPC - ukončenie vysielania .
 25. Marek-26

  Vodafone: tak se na zákazníky musí!

  A pak taky je spousta lidí, kterým to brzdí Hardware. Můžu mít gigový internet, ale když měřím rychlost přes WiFi s G normou, tak si měřák na DSL bude myslet, že mám max. 30Mbit internet.
 26. Evzen

  Vodafone: tak se na zákazníky musí!

  Je ovsem otazkou, zda dotycne domacnosti fyzicky NEMOHOU mit rychlejsi pripojeni, nebo jestli je to jen "ceska skudlivost" a dotycne domacnosti jsou ochotny platit jen nejnizsi mozny tarif (a jsou nasrane, ze neexistuje neco jeste levnejsiho)... I tady ve foru se to jen hemzi podobnymi pripady. Pokud by existovalo LTE pripojeni odstupnovane cenou podle rychlosti, takove domacnosti by okamzite sly po tom nejlevnejsim moznem. Takze to prvenstvi drzi LTE v rychlosti jen proto, ze to pomaleji proste nejde.
 27. Marek-26

  Automatické prodloužení

  Ve VOP je přímá adresa sídla, na webu je P.O. Box. Obě adresy se určitě sbíhají v jedněch rukách.
 28. Jack_6428

  Horizon Go

  Budou mít stanice Nick Jr. a Cartoon Network HD výhledově (letos) zpětné zhlédnutí? Trochu se divím, že ho ještě nemají. @David - UPC
 1. Načíst více
×