Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Poslední aktivita

This stream auto-updates     

 1. Dnes
 2. EPG

  Dávají pryč číslo série, číslo epizody bývá zachováno - ale ať je to jak chce, je to samo o sobě šílený... Nehledě na to, že uvést vědomě film pod jiným názvem je dost nekorektní.
 3. Nové stanice

  mě by zajímalo ,kde budou ty programy EUROSPORT 3 ,4 ,5??Dočasně nahradí jiný program ,nebo bude nová kapacita? PS : na Hot Bird 13 c (13,0 ° E) na 11.411 GH Eurosport 3 HD ,tam proběhne výměna programu dočasně .
 4. EPG

  Jestli si to ten jejich systém nevyhodnotil jako číslo epizody seriálu a tu 13 z názvu nesmazal.
 5. EPG

  Díky za uvedení filmu Apollo, byť tedy já ho původně znal pod názvem Apollo 13. Ne, vážně - kdy přestanete ničit EPG? Vaše problémy s Horizon boxy (které jsem před časem pochopil jako příčinu) nikoho (a zejména ne platícího zákazníka) nezajímají.
 6. HBO GO

  LG 49UJ7507 jak zprovoznit HBO GO ?LG ještě požívá starší verzi HBO GO ,která nezobrazuje aktivační kód.První přihlášení funguje ,ale po týdnu píše nemáte předplatné . Doplnění :co jsem vyzkoušel ,ta jediná možnost je odebrat zařízení na HBO GO .A počkat 24 hodin a znova aktivovat službu na televizi. LG používá ještě starou aplikaci ,kde se služba na televizi aktivuje písmeny .Nepoužívá tu novou s aktivačním kódem.
 7. Google Chromecast 2

  Autorská práva, ne? Horizon aplikace bohužel část programové nabídky nepovoluje stremovat. Je to velmi hloupé, ale je to tak. Třeba Netflix či Amazon Prime Video s tím problém nemají.
 8. Nové stanice

  Neplánuje UPC zaradiť pre Prešov lokálnu TV7? Určite by mala vecsiu sledovanosť ako Spartak TV. Podľa informácií TV7 s tým nemá problém. V ponuke mate viacero lokálnych TV preco Prešov 3. najväčšie mesto na Slovensku ju nemá zaradenu v ponuke.
 9. Včera
 10. Google Chromecast 2

  Já jsem to teď zkoušel a mě to běží bez problému. Koukl bych se, jestli máte Horizon GO aktualizovaný na nejnovější verzi. Pak bych zkusil ten chromecast spustit s jiným mobilem/tabletem... No a pokud by ani tohle nepomohlo, tak zkusit ten chromecast na jiné televizi... Pokud ani jedna z možností nebude fungovat, obrátil bych se na UPC, protože přeci nemůže být chyba u vás, když vám všechno ostatní jde a horizon go vám píše, že to nemá dovolené Pokud by to dělalo jen na vašem mobilu, tak bych dal reset telefonu, to bývá často univerzální řešení na všechny problémy
 11. Sdělování hesla operátorovi

  To je hluboky omyl! Admin samozrejme nevidi heslo, v lepsim pripade vidi akorat nejaky hash z toho hesla, ale samotne heslo pochopitelne ne. Tedy samozrejme pokud to neni platforma slepena na kolene nejakym (pred-)skolakem... Chtit po klientovi heslo je tezka amaterstina. Kdyz uz neni jina moznost, nez se prihlasit primo do klientova uctu, je nutne to udelat "vicefazove": klient si nejdriv sam zmeni heslo na nejake docasne pro ucely testovani a to da technikovi; ten si vyzkousi co potrebuje a po skonceni testovani si klient zase zmeni heslo z toho docasneho zpatky na svoje.
 12. Google Chromecast 2

  Pouzit starou (asi rok) verzi aplikace Horizon GO...zkuste tuhle verzi. Mam tuseni, ze s tou mi to fungovalo. https://uloz.to/!zFYYYePpc/horizongoandroid-apk
 13. Sdělování hesla operátorovi

  Působí to dost neseriózně, chtít po někom heslo Ale prakticky vzato, když je někdo správce webu, vidí úplně všechno, od soukromých zpráv až po heslo... Takže bych se zas tolik nepozastavoval nad tím. Buďme rádi, že to technici po někom chtějí, nebo by bylo lepší, kdyby to heslo viděli rovnou a nemuseli se ptát? I když kdo ví co všecho vidí
 14. Sdělování hesla operátorovi

  To je nějaký trolling nebo špatný vtip. Nechce se mi věřit, že by v dnešní době někdo chtěl po zákazníkovi jeho heslo.
 15. CA modul UPC

  Dobrý den, měl bych zájem o koupi CA modulu pro UPC. Děkuji za nabídky
 16. Sdělování hesla operátorovi

  Normalni to rozhodne neni, ani kdyby si UPC oficialne myslelo opak...
 17. Zakoupil jsem Google Chromecast 2 , který používám na starší Tv. Všechno funguje ( Youtube, weby, filmy, fotky, ČT živě i archiv ). Nefunguje však přenést Horizon Go, který mám v mobilu. Hlásí to : Bohužel není dovoleno streamovat videa na externí zařízení. Dá se s tím něco dělat?
 18. Poslední dobou pozoruji, že u některých konkrétních pořadů na českých kanálech nelze pustit zpětné zhlédnutí přes chromecast. Pořad, který běží před nebo po, lze přes chromecast pustit normálně. Skutečně selektivně blokujete chromecast na přání konkrétní TV (např. Prima)?
 19. Nové stanice

  @honegero zatím nám nebylo nic předloženo
 20. Sdělování hesla operátorovi

  @adapasa V tom případě, pokud to byla technická podpora, chtěl kolega ověřit chování aplikace přímo pod Vašimi údaji. Mám ho znovu oslovit, aby Vás kontaktoval? Pokud ano, potřebuji číslo smlouvy (do zprávy)
 21. Routing do siete Google

  Je to problém. Prosím Ťa, ak sa Ti chce, nahlás to aj ty do UPC. Nejestvuje žiaden rozumný dôvod, prečo by round-trip time mal byť takto vysoký. (U iných ISP ani nie je.)
 22. Sdělování hesla operátorovi

  Řešili jsme proč mi nejde zpětné zhlédnutí v Horizon Go
 23. Nové stanice

  http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/prima-pripravuje-neplacenou-televizi-zamerenou-na-krimi-odstartovat-by-mela-1-dubna--1781525 bude v UPC?
 24. Sdělování hesla operátorovi

  @adapasa řešil jste technický problém v MOJE UPC?
 25. Packet Loss

  Už to valí. 0% ztráta. Někde něco muselo být "rozbitýho" na trase, ale to se asi už nedozvím.
 26. Zdravím, operátor cal centra mi řekl že mu mám sdělit přihlašovací údaje do Moje UPC myslíte že to je normální?
 27. Nové stanice

  Nova International co je myslím Nova pre SK je v HD a taktiež aj Prima kanály a CTcka tak ani neviem co je v SD okrem tej Prima ZOOM v podstate SD ani nesledujem... Takže je tu vidieť značná disproporcia v HD lokálnych staníc medzi UPC CZ a SK v neprospech bohužiaľ Česka.
 1. Načíst více
×