Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Prima Cool, Hvezdna brana, kdyz si pustim vecer odpoledni dil, ma zpozdeny zvuk. Kdyz si ho pustim druhej den z dopoledniho opakovani, zvuk je OK. Co je to za haluz?
 4. Z facebooku UPC:Obecně do budoucna počítáme s přechodem zákazníků televize Horizon na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme zákazníky informovat. V tuto chvíli odhadujeme, že by mohlo jít o tento nebo příští rok. Ivan - UPC
 5. Na mě to zatím působí tak, že Vodafone TV bude ze začátku jen OTT a pro kabel ještě nějakou dobu zůstane Horizon... a sjednotí se to až časem... ale to jen tak tipuju z těch jednotlivých informací.
 6. ....no uvidíme s čím Vodafone přijde....mě docela překvapilo že 13.2. Vodafone(UPC?) ještě vydalo aktualizaci aplikace Horizon Go pro zařízení android...
 7. Moc všem děkuju za rady, mám staženo a nainstalováno. Ty zmiňované pořady, s kterými si prohlížeče nevědí rady, opravdu v té aplikaci jedou bez problémů. Ještě jednou díky! 🙂
 8. @marek-81 Nejdriv definuj svoji predstavu o "bezne domacnosti" a hlavne o zpusobu pouzivani Internetu... Jestli jsi sam, popr. s nejakou pritelkyni a jediny, co umite s Internetem, je prohlizet Facebook, tak ti mozna tech tvych 50 Mb/s staci. Ta moje domacnost čítá 4 lidi, kteri chteji pouzivat pripojeni k Internetu soucasne a zaroven necekat celej den na zobrazeni/stazeni kdeceho. A to nemluvim o faktu, ze jsem napr. nekolik let pracoval z domu a samozrejme jsem potreboval mit poradnou konektivitu pro prenos souboru nejruznejsich velikosti, treba i behem videohovoru, atd.
 9. Další novinky ke startu CNN Prima News: https://digital.rozhlas.cz/moderator-libor-boucek-laka-v-nove-upoutavce-na-start-zpravodajske-stanice-cnn-8150818
 10. marek-81 - těch 500 down není až tak důležitých (většinou), jako těch 30 up. Dovedu si představit, že si někdo objedná tenhle tarif ne kvůli stahování, ale kvůli odesílání dat.
 11. Já teda hlavně nechápu, na co potřebuje běžná domácnost rychlost 500/30. Nebo teda něco mě napadá...
 12. Ahoj, tak sice i po druhé jsem na lince musel operátorku přesvědčovat, že to zlobí, protože nic neviděla, ale objednala mi technika na kontrolu. Na základě výjezdu techniků objeveno rušení v celém domě, takže chyba není u nás v bytě, ale někde na přívodu - objednán velký servis. Díky moc za radu.
 13. Je možné, že podle nějakého zákona je nutno uchovávat údaje např. 10 let jako třeba u bank.
 14. Tu Nákupní tašku z hlavního panelu třeba už vyhodil.... Název aplikace je, kupodivu, Microsoft Store, stačí vyhledat (též vlevo dole na liště). Nebo lépe, v My UPC je přímo odkaz na stažení HG
 15. Jestli jedete na Windows 10, tak dole na liste vlevo mate ikonku nakupni tasky, coz je prave vstup do Microsoft Store. Otevre se Vam stranka s aplikacemi (placenymi i free), ktere muzete stahnout a instalovat do sveho PC. Zde ve vyhledavaci zadate "Horizon Go" a v zapeti muzete tuhle aplikaci instalovat (je free). Vyhody oproti webovym prohlizecum vidim prave v tom, ze neni zavisla na tom, ze nekdy funguje a nekdy ne.
 16. Nabízí se otázka, proč je nutné žádat o výmaz emailu u smlouvy několik let ukončené, proč už ty údaje nejsou dávno vymazané.
 17. Yesterday
 18. Ano, měl jsem email na smlouvě stejný jako na předchozí smlouvě. Stačilo napsat na FB UPC, ze staré smlouvy smazali email a pak už registrace šla.
 19. Zdravím! Chtěl jsem se registrovat do Moje UPC (jsem po dvou letech znovu zákazníkem UPC). Po zadání údajů na mě ale vyskočí tahle hláška. Údaje zadány správně, vyzkoušeno ze dvou PC a z telefonu, na UPC síti i na mobilních datech. Pokaždé stejné. Setkal se někdo s podobným problémem? Díky
 20. Jakožto počítačový blb jsem to stejně moc nepochopil. HorizonGo jsem na Pc zprovoznil právě přes webový prohlížeč (www.horizon.tv) a mám ho propojený z "cihlou" ethernetovým kabelem, takže z PC v trucovně můžu naprogramovat nahrávání na HDD v cihle vedle v obýváku. Ale vůbec netuším, co je Store a jak nainstalovat do PC tuto aplikaci, případně jestli má nějaké výhody, než sledování přes prohlížeč? Jak se zdá, tak i díky ohlasům ostatních uživatelů, webové prohlížeče tuhle službu moc nezvládají...
 21. Tak mě to v prohlížeči za 3 vteřiny pustilo. Ale po 5-6s konec. V aplikaci na Win10 to jede (ať už v aktuální, tak i v beta verzi). Na Androidu také jede. Hodně divné. Zkusím zjistit, komu v UPC by se tohle dalo nahlásit.
 22. Na přístup musí mít člověk účet pro Vodafone TV přímo u Vodafone. Zkráceně - Vodafone Tv není vůbec v UPC systémech, ale kompletně ve VF systémech. Dokud VF se službou nevyjde ven, tak se nepřihlásíte. A nepůjde mít obojí najednou pod jednou smlouvou.
 23. Tak v Play Store pro Android je ke stazeni aplikace Vodafone TV (cz). Nevite nekdo, jestli pro zalogovani lze pouzit parametry jako pro Moje UPC _ Horizon Go (nedari se mi to), nebo se musi clovek registrovat ve Vodafonu?
 24. Ve Win10 se da nainstalovat ze Store aplikace HorizonGo. Druha moznost je slodovat HorizonGo ve webovem prohlizeci (www.horizon.tv). Tady jen dodam, ze cca od zacatku ledna v nekterych prohlizecich a na Linuxu nejdou videa prehravat.
 25. Tam je to stejné jako v předešlém případě, tedy na mobilu to jede a ve Windows 10 mě to běží pouze v aplikaci.
 26. Nebo také obráceně, pokud program vyřadíme a odebereme ho, může to způsobit problémy u SD STB a některých TV, které se automaticky přelaďují. Zákazníci následně volají, proč jsme to provedli ... Ale to už jsem tu několikrá psal, ale Pavel z Mostu stále trvá na odstranění
 27. slamb : právě, že o těch 40,- Kč jde. Podívej se na to z druhé strany, vynásob počtem zákazníků a je to doma 🤕
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...