Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Ano, měl jsem email na smlouvě stejný jako na předchozí smlouvě. Stačilo napsat na FB UPC, ze staré smlouvy smazali email a pak už registrace šla.
 3. Zdravím! Chtěl jsem se registrovat do Moje UPC (jsem po dvou letech znovu zákazníkem UPC). Po zadání údajů na mě ale vyskočí tahle hláška. Údaje zadány správně, vyzkoušeno ze dvou PC a z telefonu, na UPC síti i na mobilních datech. Pokaždé stejné. Setkal se někdo s podobným problémem? Díky
 4. Jakožto počítačový blb jsem to stejně moc nepochopil. HorizonGo jsem na Pc zprovoznil právě přes webový prohlížeč (www.horizon.tv) a mám ho propojený z "cihlou" ethernetovým kabelem, takže z PC v trucovně můžu naprogramovat nahrávání na HDD v cihle vedle v obýváku. Ale vůbec netuším, co je Store a jak nainstalovat do PC tuto aplikaci, případně jestli má nějaké výhody, než sledování přes prohlížeč? Jak se zdá, tak i díky ohlasům ostatních uživatelů, webové prohlížeče tuhle službu moc nezvládají...
 5. Tak mě to v prohlížeči za 3 vteřiny pustilo. Ale po 5-6s konec. V aplikaci na Win10 to jede (ať už v aktuální, tak i v beta verzi). Na Androidu také jede. Hodně divné. Zkusím zjistit, komu v UPC by se tohle dalo nahlásit.
 6. Na přístup musí mít člověk účet pro Vodafone TV přímo u Vodafone. Zkráceně - Vodafone Tv není vůbec v UPC systémech, ale kompletně ve VF systémech. Dokud VF se službou nevyjde ven, tak se nepřihlásíte. A nepůjde mít obojí najednou pod jednou smlouvou.
 7. Tak v Play Store pro Android je ke stazeni aplikace Vodafone TV (cz). Nevite nekdo, jestli pro zalogovani lze pouzit parametry jako pro Moje UPC _ Horizon Go (nedari se mi to), nebo se musi clovek registrovat ve Vodafonu?
 8. Ve Win10 se da nainstalovat ze Store aplikace HorizonGo. Druha moznost je slodovat HorizonGo ve webovem prohlizeci (www.horizon.tv). Tady jen dodam, ze cca od zacatku ledna v nekterych prohlizecich a na Linuxu nejdou videa prehravat.
 9. Tam je to stejné jako v předešlém případě, tedy na mobilu to jede a ve Windows 10 mě to běží pouze v aplikaci.
 10. Nebo také obráceně, pokud program vyřadíme a odebereme ho, může to způsobit problémy u SD STB a některých TV, které se automaticky přelaďují. Zákazníci následně volají, proč jsme to provedli ... Ale to už jsem tu několikrá psal, ale Pavel z Mostu stále trvá na odstranění
 11. slamb : právě, že o těch 40,- Kč jde. Podívej se na to z druhé strany, vynásob počtem zákazníků a je to doma 🤕
 12. Ty rezervy bych neodsuzoval, protože jejich opodstatnění je v tom, že když si někdo naladí TV, tak tam má volné pozice a při nějakém přidání programů nemusí ladit znovu, automaticky se mu tam nové programy objeví.
 13. už by konečně chtělo něco udělat seznamem programu na TV.Rezerva asi 14 krát pak HBO v SD verzi co skončilo a RT Ústecko už nevysílá 2 měsíce.Jenom doufám,že Vodafone v to udělá trošku pořádek .
 14. Tyto firmy mají vesměs trhy obsazené (a nezřídka i rozdělené nebo spolu spolupracují), takže nějaká šaškárna s fňukáním u soudu je úplně zbytečná. Navíc za situace, že to posvětila EK.
 15. Teď jsem zkoušel a O2 TV jede na linuxu vpohodě. Dokonce se o poznání rychleji načítá a přepíná, než celá "fungující" tv horizon..
 16. O to nejde, kto ma maslo na hlave, to je standardny sposob, ako osladit zivot konkurentovi 🙂 Vodafone robil to iste v UK (a podaval staznosti ako na beziacom pase), ked sa zlucovali siete Orange a Telekomu/T-Mobile..
 17. DT (T-Mobile) sám skupuje co se dá, takže má akorát máslo na hlavě...
 18. VDSL. Ale nějaké terno to nebude, spíš hora slibů a v reálu pak o ničem. UPC má sice nedostatky, ale vzhledem k ceně a rychlosti to zase není taková tragédie. Samozřejmě pokud člověk vyžaduje garanci 24/7, tak home varianta to nesplňuje, ale je pak otázkou, jestli to neřešit nějakým záložním připojením např. přes mobilní data, než vyloženě shánět jiného ISP (on to navíc stejně nikdo jako home nabízet nebude, akorát business a za úplně jiný prachy). A co bude nebo nebude od dubna 2020, o tom je zatím zbytečný spekulovat. Až se něco změní, tak se uvidí.
 19. Nic nove, to predsa Deutsche Telekom sluboval uz pred rokom - len si pockal na spravnu chvilu v europskej bruselskej masinerii 🙂 https://www.heise.de/newsticker/meldung/Netzbetreiber-klagen-gegen-Fusion-von-Vodafone-und-Unitymedia-4662764.html A pridali sa aj dalsi operatori (Netcologne a Telecolumbus), bude zase veselo..
 20. zkopírované z Facebooku Obecně do budoucna počítáme s přechodem zákazníků televize Horizon na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme zákazníky informovat. V tuto chvíli odhadujeme, že by mohlo jít o tento nebo příští rok. --- - UPC Deutsche Telekom súdnou cestou napadol spojenie Vodafone a Unitymedia https://zive.aktuality.sk/clanok/145389/deutsche-telekom-sudnou-cestou-napadol-spojenie-vodafone-a-unitymedia/
 21. Stačí 300/50. Ano vím že na Starém Brně to asi bude problém. 😢
 22. Tealc.EU@ Nepleť si pevné kabelové připojení (UPC/VF) s mobilním internetem (VF). U toho prvně jmenovaného není k FUP žádný důvod (resp. pokud by byl, tak se dá bavit o stovkách GB měsíčně), zatímco u toho druhého je to do jisté míry regulace kvůli kapacitě bezdrátové sítě. A pokud sháníš "neomezený internet s rychlosti alespoň 300 Mb/s", přičemž "Netbox tady bohužel není", tak bráno odzadu, tak Netbox má max. 100/100 (marketingově vydávaný za 200), přičemž ta nabídka na 300/300 (600) není dostupná ani na adrese jejich zákaznického centra na Svoboďáku :-) (natož v Brně někde v reálu) a aspoň 300 Mbps seženeš tak leda jako velkoobchodní nabídku pro ISP, kde reálně počítej s cenou kolem 15 000 Kč měsíčně bez DPH (např. Cetin).
 23. Zdar, už tak +- 14 dní si všímám v jakékoliv denní i noční době nepříjemného rozkostičkovávání obrazu při jakékoliv změně scény v obrazu. Kdysi to nedělalo a podle všeho to vypadá, že je to pouze na tomto kanálu. Nepozorujete to také?
 24. Potvrzuji, Krasy divokych Galapag tak 3 vteriny, dalsi porad taky nic. Ani pod W7, ani pod W10 ani v IE, ani v Edge.
 25. ty seš teda optimista 😄 uvidíme, jak moc velký... to sou 🙄 třeba po kabelu nebudou až tak moc rejžovat, tam ta konkurence celkem funguje, i když ne úplně na každý adrese... na mobilní síti budou dojit tak moc a tak dlouho, jak jenom to pude, to je jasný 👎 sem si vzpomněl, jak nám rok a půl dozadu vylepšili velkoobchodní smlouvu na mobilní služby - limit u nejnižšího tarifu zaokrouhlili z 1,5 na 2 GB, ale chtěli za to somrovat asi 40 korun navíc 😄 tak sem šel k o2, kde máme taky smlouvu... ne že by šlo o těch 40 korun, ale tvl že jim to neni blbý kvůli nějakýmu 0,5 GB navíc takhle žebrat o pár drobnejch... 🙄
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...