Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky     

 1. Poslední hodinu
 2. namec

  4K UHD

  Optimálně nějakéj filmovej(HBO)pak doku(Love Nature)a nejakej ten sport(Eurosport).A u CT takovej mix,jako kdyz začínali s HD vysilanim
 3. Adolf.Shitler

  4K UHD

  Začít se musí se stanicemi, které mají sledovanost větší, než je statistická chyba. Takže HBO 4K by jistě byla výzva. A ještě větší pak ČT 4K :-)
 4. namec

  4K UHD

  Tak nejak se zacit musi.Kdyz se začínalo s HD vysilanim,tak UPC melo v nabidce snad jenom HBO v HD.A to bylo v době,kdyz televizory byli max HD Ready.A šlo to.Teď novou nekoupíte,aniž by byla UHD.A tech stanic,co vysílají v 4K a s ceskou zvukovou stopou uz taky par je.Druha věc je,že dokud nebudou 4K STB,tak není důvod zařazovat 4K stanice
 5. Dnes
 6. Adolf.Shitler

  4K UHD

  @ marek-81 Kabelový operátor nekupuje zápasy ani jiný obsah, ale komplet TV stanice. Takže pokud bude mít nějaká stanice ve 4K licenci na území ČR a nabídne CZ jazykovou mutaci, tak se jistě najde i kabelový operátor, který takovou stanici do své programové nabídky zařadí. A pocit u televizoru, že jsem na stadiónu? To tak leda po LSD :D @ DanielV Odkdy se platí kabelová TV za nějaký dopředný vývoj? A k přechodu na DVB-T2 ve 4K a zadarmo!!! v ČR přeji hodně štěstí :P
 7. hpfunny

  4K UHD

  4K v DVB-T2 ? - Ano, ale musel bych se přestěhovat do Prahy nebo Jižních Čech. A to se mi kvůli jedné stanici, kdoví na jak dlouho, zrovna moc nechce.😕
 8. DanielV

  4K UHD

  Olympiada Tokyo 2020 už měla vysilat v rozlišeni 8K. A v ČR se nevysila přes kabel ani v 4K. Mě jde jenom o to že mužeme zrušit Kabel A přejit na DVB-T2 ma vysilani 4K a zadarmo!!! Platime si přece službu ktera ma napředovat ve vyvoji. Dival jsem se na Slovensky Antik A ten ma v ponuke 5 programu s rozlišenim 4K.
 9. marek-81

  4K UHD

  Já jsem to dal pouze jako příklad, že obsahu ve 4K je dost. Je mi jasné, že Rai 4K nemůže vysílat na území ČR. Ale ten zápas ano a bude i ve 4K, takže kdo chce, může zápas koupit i ve 4K a dokonce vyšším (teoreticky) i pro území ČR. Na italském webu to řekla přímo RAI a dokonce uvedla, že na přenos úplně poprvé použije nové kamery Sony s rozlišením 16K: 16.320x2.304 které zakoupila nedávno a které měla původně použít při šampionátu Eura. Diváci se prý dočkají pocitu jako by byli na stadionu.
 10. DanielV

  4K UHD

  Každa druha domacnost už vlastni 4K UHD televizor. Nevidim problém zařadit nejakej program v rozlišeni 4K. Pak nema zmysl nakupovat takove spotrebyče pokud neni rozvoj hned od začatku.
 11. Adolf.Shitler

  4K UHD

  Program pro ČR musí mít licenci a vypořádaná autorská práva, takže cosi "částečně" neexistuje. Buď to program má a může se zde šířit nebo nemá a pak ho ani nelze na trhu oficiálně sledovat. A další věc je, že pokud nemá program CZ nebo SK jazykovou mutaci, tak jakoby neexistoval, protože český divák nic jiného neakceptuje (vyjma hudebních a porno kanálů).
 12. Včera
 13. Jack_6428

  4K UHD

  Love Nature 4K, TravelXP 4K, FashionTV UHD, NASA UHD, Eurosport 4K, Museum 4K, LoungeTV 4K, LuxeTV 4K, Ambiance 4K, MyZenTV 4K... jsou všechno 4K programy (alespoň částečně dostupné a určené) pro ČR. Takže argument, že není lineární obsah, už moc neplatí. V kombinaci s VOD, od různých stanic z nabídky, vlastní knihovny a aplikacemi Netflix a YouTube, je 4K obsahu pro Vodafone potenciálně dost. A pokud by někdo krmil TV k tomu i 4K Blu-Ray filmy tak se o absenci 4K obsahu obecně už vážně mluvit nedá.
 14. namec

  4K UHD

  Love nature 4K se plánuje zařadit do nabídky dle vyjádření VF
 15. TwiST

  Nové stanice

  Mne by u ct stacilo kvalitnie odbaveny fullhd. 4k televize si ostry fhd upscaluje v pohode, fhd tv to nebude delat problem, lepsi nez to, co obcas vidam upscalovany za chodu, mizerne a mazle, co na 4k tv dopada tak, ze je to soro na bliti. V zasade mne netrapi to rozliseni, ale spis kvalita obrazu jako takovyho, to je obcas o oci skoro.
 16. Pavel m

  4K UHD

  Love Nature 4 K + český zvuk. Dokumentární pořady +příroda.
 17. marek-81

  4K UHD

  @Marek-26tady je debata o obsahu. A ten je dostupný i pro ČR, jen musí být zájem ze strany TV. Toto jsem dal jako příklad, že obsahu je dost když se chce.
 18. Marek-26

  4K UHD

  Ale bez už s tím :-) . Několikrát se tu psalo, že to není obsah pro ČR.
 19. marek-81

  4K UHD

  @Marek-26obsah by byl... například
 20. Jen se ujišťuju, že když do 10.6. nezavolám, že chci zachovat Telefon Start za tu 1 Kč, tak k 1.7. mi bude telefonní služba ukončena (tj. že mě nepřevedou na nějakej jinej tarif).
 21. DanielV

  4K UHD

  Nekde se začit musi. Terestialně se vysila NASA UHD. Ale jenom pro středni a jižni čechy.
 22. Marek-26

  4K UHD

  Až bude obsah a bude to mít smysl.
 23. Marek-26

  Horizon GO AndroidTV box

  Ona je ta aplikace vyvíjena mimo ČR pro více států, takže vývoj neustal.
 24. DanielV

  4K UHD

  Kdy začnete vysilat 4K UHD ?
 25. zka

  Horizon GO AndroidTV box

  Dokud to funguje - tak to moc neřeším - a zvlášť pokud je ta apka prakticky 'mrtvá' a bude se přecházet na Vodafone verzi - tak bych si tipnul, že už se to moc překonfigurovat nebude. Pozitivní mě přijde, že už zase funguje přehrávání v Chrome (84) na Linuxu.
 26. Marek-26

  Horizon GO AndroidTV box

  U těch starších verzí bych se bál, že je přestanou podporovat. Jinak platforma Horizon asi letos neskončí, ale obávám se, že celý další rok nevydrží. Doufám, že Vodafone u své online platformy letos zprovozní web verzi a třeba stihnout i verzi pro Android TV. Win10 aplikaci bych už neočekával, pro mobilní Windows už se nevyplatí nic dělat.
 27. Míval jsem 300/30, pak 400/40 a pak se z toho stalo 500/30. Rezidentní služba. Změna asymetrie u domácích přípojek z 1:10 na 1:>10 už je tak dva (?) roky stará. Business má 500/50 doteď. https://business.upc.cz/zivnostnici-a-podnikatele/internet/
 1. Nahrát více aktivit
×
×
 • Vytvořit...