Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Můžeš koupit třeba Chromecast a přehrávat to přes něj. https://www.czc.cz/google-chromecast-3-cerna/248058/produkt?gclid=Cj0KCQiAmZDxBRDIARIsABnkbYSFBpQipmwmlQtlP9ennjgK5nKvOxU-yQnsUFtCYnakUq0YLefl5voaAuUBEALw_wcB
 3. Jojo, tohle jsou prakticke dusledky tech uzasnych streamovacich platforem, posledni dobou tak nekriticky vyzdvihovanych a obdivovanych... Zlata klasicka kabelovka.
 4. Today
 5. Diky moc, odpoledne jsem domluvil technika na odpoledne zitra, tak snad to bude jen zdroj.....
 6. Dobrý den, vypadá to, že se na OS Netcast aplikace přestala vyvýjet a HBO ji odstřihlo. To se u starých zařízení a OS bohužel stává. Dle HBO je podporován jen WebOS u značky LG https://helpcenter.hbogo.eu/cs/zarizeni-a-hbo-go/na-kterych-lg-smart-tv-je-sluzba-hbo-go-podporovana S tím se pak nedá nic dělat a o možnost sledování přes aplikaci v TV s OS Netcast jste přišli.
 7. Dobrý den, cca týden se nám u aplikace HBO GO na chytré TV zobrazuje tato hláška "platforma LG Netcast není podporována". Do té doby byla aplikace naprosto funkční bez problémů. Setkal se někdo s tímto problémem a dá se a případně jak napravit? Díky V.
 8. @Trabi Od nového roku se neprodává, jen pronajímá. Počkal bych si na nový box od Vodafonu. Ještě můžete zkusit vzít zdroj z pronajatého a propojit ho s odkoupeným, zda to nebude jen tím. Pak byste vrátil pronajatý bez napájecího zdroje a zaplatil 200Kč. Popřípadě vidím, že jste z Nuslí, asi bych Vám mohl půjčit můj zdroj na vyzkoušení.
 9. Yesterday
 10. Tento box má pokud vím externí napájecí zdroj, zkus ho vyměnit a uvidíš.
 11. Taková porucha vypadá na mrtvý zdroj uvnitř boxu. Pronajal bych ho a čekal, s čím přijde VF.
 12. Ten kabel je opravdu prehistorický. Jinak je to v Šumperku, kabel je oproti klasickému koaxu tenký, skoro mi to připomíná takové ty hadrové nalisované "účastnické anténní kabely" 😄
 13. Zdravím. Dnes jsem si chtěl zapnout STB Kaon (malej) a koukám, že nesvítí ani hodiny, přitom je stále v zásuvce. Vypojím, mačkám, nic 😞 Myslíte, že je mrtvej a mám ho vyhodit (mám odkoupený mimo záruku), nebo to může být jíný - ale nevím jaký jiný problém? Prodává UPC ještě malé Kaony, nebo si ho mám spíš pronajmout a počkat na VF STB? Díky Petr
 14. Jestli je ten kabel stary 28 let, tak si myslim, ze by snad mohl mit narok na bezplatnou vymenu. 😕
 15. Prima Love vysila v jinem multiplexu nez Comedy, takze zmineny odkaz by se toho vaseho problemu tykat nemel.
 16. Něco podobného se řešilo zde: https://www.upczone.cz/topic/21625-prima-comedy-central-nejde/
 17. Děkuji, jo,jo , Simír běží na Nova Action, máte pravdu. Prima Love ale nejde.
 18. Kobra 11 běží na Nova Action. Jinak zkontrolovat kabely a pokud to nepomůže, tak zavolat na UPC.
 19. Dobrý večer, settopbox připojený na UPC dnes naladil pouze 13 programů, chybí Prima Love, žena přišla o Kobru 11, nevíte co se stalo? Centrum Prahy. Děkuji. Zdraví Zubásek
 20. Tak těch bylo jak šafránu a i nich vesměs platí, co jsem psal - neuměly DVB-C, takže na kabelovku se nehodily tak jako tak. Jinak se ale bavíme o křápech nad 10 let stáří, protože mladší TV už umí jak H262, tak H264 a T i C.
 21. Nektere starsi prijimace umely sice HD, ale neumely kodek MPEG4 H.264 , ale pouze MPEG2.
 22. Možná ty 20 let starý šunty nebyly tak velký šunty jako dnešní šunty 😀
 23. Každopádně pokud umí set-top-box vyřadit duplicity v SD, tak je to jenom plus, protože se user alespoň nemusí prohrabávat desítkami zbytečných programových pozic. SD si lze v kabelu představit tak v DVB-T, protože modelů televizorů v tomto formátu a bez HD bylo celkem dost. Ale jak měl televizor i DVB-C, tak jenom málokterý neuměl HD.
 24. Opravdu to myslíš vážně, co jsi napsal? Hodně lidí si vyměnilo televizory už za doby přechodu na DVB-T a ten zbytek to udělá teď, při přechodu na DVB-T2. Čímž samozřejmě nespojuji DVB-T a DVB-C. Vždyť ty 20 let starý šunty, co neumí HD už ani nemůžou být funkční! Pokrok se taky neptá, co máš doma, a jestli teda s tím laskavě budeš souhlasit. Prostě to nějak změní na vyšší level. Vláda oznámila, že tady máte DVB-T2 a konec! Lidi už neperou na valše, ale koupili si automatickou pračku!
 25. UPC může na Horizon DVR boxu ty SD kanály deaktivovat, tedy v kabelu se šířit stále budou, ale na boxu nebudou vidět v seznamu kanálů.
 26. Děkuji moc, zeptám se přímo při objednávce služeb a případně proberu s technikem až přiveze zařízení, popř. Vás kontaktuji 🙂
 27. @hrochada Tak jako dá se to udělat i tak, že si to objednáte a zaplatíte. Pak bych se řídil tímto ceníkem: Ceník partnerských servisních firem Jestli je stav takový, jaký říkáte a kabel bude špatný a signál na zásuvce nevyhovující, pak by výměna / oprava měla jít na náklady UPC. Jestliže bude vyhovující, ale mohlo by to být lepší resp. kabel už opravdu bude mít pomalu po životnosti, pak bych to viděl na nějakou spoluúčast z Vaší strany. Nepíšete ani město, někde se používali tzv. mikro kabely, ale když jste tak blízko LB, tak by snad neměl být problém s prostupem od LB do bytu. Asi nejlepší by bylo si objednat technika na průzkum, aby stav posoudil a proměřil rozvod. Kdyžtak dejte vědět soukromou zprávou, předal bych to, aby Vás kontaktovali.
 28. Hele s timhle si vubec nelam hlavu, to je vec UPC co s tim budeou delat, po zasuvku to patri jim a nikdo jiny se v tom nemuze vrtat, ani ty, protoze do jejich rozvadece se stejne nedostanes, kdyz to nevymeni a bude ti to pak blbnout, tak zavolas na UPC a oni poslou technika a ten to poresi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...