Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Poslední aktivita

This stream auto-updates     

 1. Poslední hodina
 2. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  @Speedy ano, mám ještě jeden balíček služby a to telefon, ale to jsem nepovažoval za potřebné tady zveřejňovat, protože mě zajímala jen ta bezplatná tv za 20,- Kč :-), takže to zřejmě splňuje ty náležitosti, o kterých hovoříte a dále už to nehodlám pitvat, mě šlo jen o vysvětlení toho pojmu bezplatná TV k internetu zdarma, za kterou se platí dle faktury 28,- Kč pro toho, kdo nemá žádnou slevu
 3. Dnes
 4. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Můj skromný názor je takový - Abyste mohl mít přiznanou balíčkovou slevu, musíte nějaký balíček služeb (dvě a více placených služeb) odebírat. Což při odběru pouze služby Internet 100+ za 429,- s TV Start zdarma by se nesplňovalo a zřejmě by ani nešla uplatnit. Bral bych to tak, že nějak to museli udělat, aby na vyjednanou balíčkovou slevu vznikl nárok. V konečném důsledku je výsledná cena nižší než ta ceníková (429+70) tak bych to dál nepitval. Pojem zdarma je pouze marketinkový blábol a vůbec nemusí znamenat nejvýhodnější nabídku. Ale je to pouze moje domněnka, jak by to mohlo být.
 5. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  @Marek-26 aha ? tak jen podle tohoto..já jsem citoval jen tu ceníkovou cenu, která je 429,- bez modemu. Jak vidíte ale z obrázku faktury, tak platím i modem a navíc mám už roky vyjednanou nějakou balíčkovou slevu, což je všechno vidět z toho obrázku.
 6. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Psal jste, že máte platit 429Kč bez zařízení.
 7. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  @Marek-26 možná je to tak záměrně, aby se v tom zákazník prostě nevyznal Jen mi ted trochu zaskočilo, když píšete, že vyučtování je špatně, že bych měl platit víc..to soudíte podle čeho ?
 8. Nové stanice

  Odpad nenahradis odpadom...mozno s výnimkou nova cinemy porovnatelnou s joj cinema a hlavne bez reklam.
 9. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Je třeba se podívat na ty balíčkove slevy. Část je u televize a druhá část u internetu. Proč to je takhle nevím. Ale asi za tím zase budou nějaké administrativní a byrokratické důvody. Jen mi přijde, že je vlastně vyúčtování špatně, protože platíte méně, než byste měl, dle toho, co jste psal.
 10. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  @Marek-26 děkuji za vysvětlení, takto nějak mi to bylo i vysvětlováno na jejich lince, jenže jsem to nějak prostě nechápal a popravdě nechápu to moc ani ted. Jak říkám, jde mi o to jen pochopit ten princip, jak to inzerují, když píší, že v ceně internetu za 429,- je i TV Start, jak sám říkáte, že tv je nedílnou součástí a je zdarma. Jenže těch 429,- je účtováno a k tomu ještě zvlášt TV Start v mém případě těch cca 20,- po slevě. takže já to prostě laicky chápu tak, že tu TV Start nemám zdarma, ale za těch v mém případě cca 20,- Kč..
 11. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Je to správně. Ta televize je nedílnou součástí a je zdarma. Musí to takto být kvůli daním, odvádění kinematografického poplatku atd. Navíc takto máte TV jako službu a můžete ji reklamovat.
 12. Nové stanice

  Buďte radi, že máte české stanice...ja by som namiesto slovenských radšej bral české, napr. Nova, Nova Cinema, Prima Max. Je smutné, že v dobe tzv. "demokracie" nemôžu mať Česi a Slováci rovnaké stanice. Napr. taká kooperatíva: Nemci, Švajčiari a Rakúšania majú niektoré vysielacie práva rovnaké.
 13. Včera
 14. Nové stanice

  Zrovna JOJ Family mi připadá jako dobrý pokus o mezinárodní verzi. Jistě, není to zázrak, ale když ještě zapracují, můžou některým českým komerčním televizím způsobit solidní bolehlav Má to ovšem i negativum. Protože se snaží zavděčit českým divákům, tak tam přibývá pořadů v češtině, ať už původních, vytvořených přímo pro JOJ Family, tak i starých českých seriálů a hlavně zahraniční produkce s českými dabingy.
 15. Nové stanice

  To sice ano, ale pokud ta snaha uspěje tak více stanic dostupných i u nás bude mít slovenský dabing. Možná i kvůli tomu, pokud bude tlak velký, u některých stanic vzniknou česko-slovenské verze, díky čemuž by pak ten větší podíl slovenštiny dával větší smysl. Není to stejné, pravda, ale souvisí to. Slovenské stanice jako takové ale u nás už pochopitelně nebudou. Vracet se k původnímu stavu nemá pro provozovatele smysl, při nejmenším by vypadali za blbce a přišli o část zisku, který z těch regionálních verzí mají. Nezbývá, než se s tím smířit a upřímně já ani nevidím důvod, aby se ty slovenské stanice vraceli. Zaprvé bych je nechtěl zpátky už z principu. Chtěli odejít sami a taky odešli. Bylo by to trochu zahořklé, ne-li trapné. Zadruhé, není na nich prakticky žádný obsah - resp. ten obsah je buď horší, podobný anebo shodný s našimi verzemi stanic ze stejné skupiny. Hlavní rozdíl je v grafice, reklamách a jazyce. Jinak se ty stanice vykrádají navzájem a není moc o co stát, když i samotní Slováci na obsah Markízy a JOJ nadávají. A ty mezinárodní verze nestojí ani za řeč - jak na české tak slovenské straně. To je vyloženě už drahý odpad. Většina lidí se na to dívá emotivně, chtějí to mít pro dobrý pocit, a ne racionálně. V dnešní době je ale smysl slovenských stanic u nás a českých tam více méně nulový. Množství obsahu ve slovenském znění, resp. jeho absence, na sdílených mezinárodních verzích stanic, je určitě větší a smysluplnější problém - hlavně tedy na Slovensku. Jinak SeznamTV bude. To je potvrzené a jasné. Nejdříve ale musí začít vysílat. Co ale jasné ještě není, resp. nebylo tuším zmíněno, je, že bude v lepší kvalitě
 16. Nové stanice

  Jasně, ale tenhle článek se týkal spíš Slováků, kterým vadí, že mají skoro všechny placený kanály v češtině. Tady jde spíš o to, že u nás už je jen minimum programů ze Slovenska.
 17. Nové stanice

  Pokud někdo snad chce v TV více slovenštiny, může se vyjádřit zde...
 18. Nové stanice

  Podle posledních informací by měla zahájit vysílání začátkem roku Teď zatím jen testují. Tak jsem zvědavej, jestli to stihnou ještě před prezidentskýma volbama. V UPC bude Seznam.cz TV na 100 %, už je pro ni připravená i programová pozice, takže se jen čeká, až to Seznam spustí Souhlasím, ale Markíza, Doma, Dajto, Joj, Plus, Wau a Ťuki prostě přidat nemůžou Nicméně jsou tam některý volný programy, u kterých by to problém být neměl - např. TV Lux (ta by určitě potěšila dost lidí) nebo Senzi (možná by si taky diváky našla, i když mě teda určitě ne ). Nevím, jak je to s Rikem, ten bych si moc přál, ale nvm, jak to má s právy pro ČR - mám pocit, že v ČR ho nabízí jen Skylink. Jinak co mě mrzí je ta TV Raj - ta mi přijde opravdu hodně atraktivní, sice je to oficiálně regionální televize, ale ten její program je opravdu hodně, hodně atraktivní - české a slovenské filmy, dětské pořady, dokumenty, zprávy, hudba, diskuse, reality show... takhle zajímavou regionální televizi jsem už dlouho nikde neviděl, jestli opravdu nemají práva, tak je to škoda..tohle by mělo určitě mnohem vyšší sledovanost než spousta jiných kanálů a myslím, že by to ani moc nestálo...
 19. Nové stanice

  Ono by to hlavně chtělo víc slovenských kanálů. Chápu, že je to problém, díky licencím nebo nehorázným poplatkům (a souhlasím, že je lepší, když tu Markíza International není, než aby jim UPC platilo nějaké nehorázné výpalné), ale i tak mi přijde poněkud smutné, že, pokud nepočítám kanály Discovery, kde se stále drží slovenština z jedné třetiny a doufám, že jim to vydrží i do budoucna, tu už máme ve slovenštině jen čtyři kanály. A to navíc na JOJ Family té slovenštiny stále ubúda a ubúda.
 20. Nové stanice

  U slovenských kanálů bych hlavně uvítal možnost zpětného zhlédnutí, které u nich chybí.
 21. Nové stanice

  Dneska odstartovala v Česku stanice Epic Drama, uvidíme jestli časem bude i v UPC. http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/video-prvni-zkusenosti-s-novou-placenou-televizi-epic-drama--1775297 https://www.parabola.cz/clanky/6271/epic-drama-hd-startuje-na-ceskem-a-slovenskem-trhu/ http://www.radiotv.cz/p_tv/startuje-novy-placeny-kanal-epic-drama-zatim-exkluzivne-u-t-mobile-tv/ Dle FB UPC... STV1/STV2 v HD budou v nabídce určitě, asi někdy začátkem příštího roku... TA3 HD zatím spíše ne... zřejmě kvůli ceně. https://www.facebook.com/UPCCeskarepublika/posts/1522857111166974?comment_id=1523364884449530&reply_comment_id=1523481574437861&comment_tracking={"tn"%3A"R"}
 22. Dobrý den, prosím, je tohle vyúčtování správné, jaký na to máte názor ? Součástí internetu 100+ jak plyne z obrázku je i základní TV Start, tudíž se domnívám, že v té ceně 429,- bez pronájmu modemu je i ta TV Start nebo se pletu ? Proč je tedy na vyúčtování zvláštní položka Televize, kde si účtují navíc cca 20,- Kč ? Ted mi nejde ani tak o tu čátku, ale o ten princip. Na lince UPC mi bylo řečeno, že je to správně, vysvětlovali proč, ale prostě jsem to nepochopil. Pokud je v částce 429,- za internet i TV Start, tak proč si za ní účtují zvlášt další peníze ?
 23. HBO GO

  Po dnesnej aktualizacii smart hub je stara aplikacia HBO GO uz minulostou.
 24. Poslední týden
 25. Rozbitý Facebook

 26. Jak propojit mediabox a dvd přehrávač?

  DVD byl připojen přímo do TV a vše už funguje jak má. TV má pro video HDMI a Y/Pb/Pr.
 27. Nové stanice

  Až bude tak bude, vždyť se to už xkrát psalo. Zatím nevysílá.
 28. Rozbitý Facebook

  @cvancara já to chápu, proto jsem tu psal, že jsem to nechal v různé dny testovat kolegy a všem to prošlo. Snad víte, že nejsem jen stroj...
 29. Rozbitý Facebook

  Nic ve zlem, ale jsem rad. Protoze tu i na FB byla standardni odpoved pro vsechny: UPC Česká republika Dobrý den, Karolíno. Chyba je pravděpodobně na Vaší straně. Vkládání příspěvků standardně funguje. David - UPC · Odpovědět · 11 prosinec v 7:40 Ti uzivatele si opravdu ty zavady nevymysleji, protoze je to bavi. Kdybych na sichte kazdemu uzivateli s problemem rekl, mi to tu funguje a bral to za vyrizene, tak uz tam nedelam. Sorry, musel jsem.
 1. Načíst více
×