• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.
Index vyhledávání se aktuálně zpracovává. Výsledky streamu aktivit nemusí být dokončeny.

Poslední aktivita

This stream auto-updates     

 1. Včera
 2. Zpomalení internetu v určité hodině.

  Mám přes kabel a bydlím v Praze.
 3. Zpomalení internetu v určité hodině.

  Obojí :-/ Nepíšete jaký máte modem, zda jste připojen kabelem či přes WiFi, z jaké jste lokality ...
 4. Nové stanice

  Z těch dvou je 213 HD pravděpodobnější. Alespoň se teda o ní uvažovalo, pokud vím. Tak třeba na ten podzim se zbytkem. Uvidíme. Arena Sport 2 HD podle mě ale asi ne.
 5. Zdravím, nevíte proč v posledních 3-4 dnech se mi internet zpomalí nehorázným způsobem? Ráno a odpoledne jde v pohodě ale najednou od 7 hodin večer jde hrozně pomalu a jde zas rychle od půlnoci. Mám mít 100 mbps a místo toho mi to potom zpomalí např na 1 mbps. Nevíte jestli to může být chyba na straně UPC nebo na mojí?
 6. Nové stanice

  Zdravím, ptal jsem se už tu jednou....stanice sportovní 213 se neplánuje? A také Arena Sport 2 v HD? Díky.
 7. Nové stanice

  @Tommy Kindernay Teoreticky možné to je, ale podle mě to není na pořadu dne. Turner se teď u nás soustředí na Cartoon Network. Vzhledem k investicím spojeným s CN pro CZ trh je to momentálně nepravděpodobné. Muselo se toho pro CN dost nadabovat, musela se zabezpečit reklama, připravit nová grafika i přechod CN do 16:9 a HD - což je asi jediná věc, kterou nevíme. Jestli UPC přidá Cartoon Network v SD nebo rovnou v HD, jelikož HD signál by měl být brzy pro operátory k dispozici. To by opět mohl vědět @David - UPC, stejně jak časově vypadá přesně ten Disney. Ještě k tomu Boomerangu. On ho sice Turner nabízí většinou v balíčku s ostatními Turner kanály, a třeba ho UPC nakonec přidá taky i když pochybuji, ale Boomerang je v horší pozici. Není tak známý a zadruhé existence Boomerangu do budoucna není jistá. Alespoň v USA to vypadá, že ho nahradí brzy VOD stejného názvu. Evropský Boomerang tak bude možná svoji skladbu ještě dost měnit, podobně jako ji změnil před pár lety po změně grafiky, a nemusí být tak atraktivní. Co vím, stejně jako CN CEE plánuje taky přechod na 16:9 a HD. Na rozdíl od CN to ale nebude do konce roku, nýbrž v první půli toho příštího. Z čehož ti je asi jasné, že další část staršího obsahu z programu nejspíše zmizí. Boomerang je prostě trochu kočkopes. Jestli se Boomerangu česky někdy dočkáme, bude to podle mě za pár let - podobně jako to bylo se spuštěním Nicku Jr. po Nicku. Upřímně ale myslím, že Boomerang už je jako kanál zbytečný a s dabingy jeho pořadů, pokud by se vrátil k retru, by byla navíc práce. Já bych teď ze všech sil se snažil podpořit Cartoon Network a doufal, že si povede dobře. Snad lidem jeho lokalizace udělá radost. A i když dost lidí tomu nevěří, opravdu k ní dříve nebyl prostor.
 8. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Zítra řešte na podpoře přímo, tady asi těžko někdo pomůže..
 9. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Vypnuto, vytaženo ze zásuvky a ..... PŘEDPLATIT pořád!!! Tak já nevím.
 10. Nové stanice

  Jack_6428: Nevíš, jestli je reálný, že by se časem lokalizoval do češtiny i Boomerang? Já si vzpomínám, že před pár roky se o tom uvažovalo, ale pak z toho, nevím proč, sešlo. Sice teď už ta nabídka dětských programů bude hodně bohatá, ale Boomerang v češtině by se mi líbil, jsou tam hodně ty klasický pořady, jako Looney Tunes, Tom a Jerry atd.
 11. UPCZONE v novém

  Na upczone.sk je stále maintenance a prý ke zprovoznění dojde 29.6.2017. Že by někdo zapomněl přepsat DNS záznamy?
 12. Nové stanice

  Měl by být na podzim. Září-listopad. Vzhledem ale k premiérám spíše dříve než později. Technicky je vše již na odbavení ready. Nativní obsah je taky skoro plně zastoupen. Byla to spíš otázka toho, jak moc se jim to vyplatí. Proto to trvalo tak dlouho. Teď už tomu de facto nic nebrání. Nevím jak ostatní operátoři, ale UPC by mělo být jedním z prvních co ho zařadí. Možná i jako náhradu za SD. Kdybych byl velký optimista, řekl bych 1.9. společně s Cartoon Network. Ale osobně to vidím na přelom září/října. @David - UPC ale jistě upřesní
 13. Nové stanice

  dobrý nevíte někdo jak to vypadá s programam Disney Channel HD.
 14. Poslední týden
 15. Nové stanice

  Napište kolegům přes kontaktní formulář, ozvou se Vám https://app.upc.cz/klpoz/cz/ContactForm.aspx
 16. Nové stanice

  Na podpoře mi včera v noci borec nedokázal pomoct,tak prý to předá kolegovi a ráno už mi přišla sms, že je vyřešeno.Ale nevím co vyřešili,STB mi stále píše problém s připojením.
 17. Nové stanice

  Co Vám přesně na podpoře řekli? Ve Svitavách aktuálně nevidím žádný výpadek.
 18. Nové stanice

  Dobrý den,prosím o radu. Čtyři dny mi nejde kabelovka,ani jeden program.Kromě toho,že na centru podpory ze mě dělají debílka,tak ted´ještě se mi zobrazuje chyba e201. Kabel jsem měnil -nic,tovární nastavení -nic co může být špatně? Díky.
 19. Nové stanice

  O program Markíza Intrnational zájem nemáme, tedy do programové nabídky ho nebudeme zařazovat.
 20. Nové stanice

  @Kika: Kdy už pochopíš, že to je největší odpad a s nízkou sledovaností?
 21. Nové stanice

  Markíza Internacional: Dobrý den , kdy bude Markíza Internacional? Už je načase!!!!!
 22. Výměna modemu Compal za Technicolor

  Stejně z ipv6 DS - lite máte po bridge.
 23. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Já čučím už x hodin bez problémů zpětné shlédnutí i my prime. Vytáhněte ze zásuvky a zapojte. Pak by mělo fungovat.
 24. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Mně funguje
 25. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Zdravím, chci se zeptat jestli už někomu funguje Videotéka a archiv? Já tam mám stále "PŘEDPLATIT".
 26. UPCZONE v novém

  Už je opět dostupná možnost hodnocení příspěvků.
 27. CA Modul

  No vida a teďuž víme všichni jak to je ------ i když mne zaujalo slovíčko "zatím" ve vyjádření Davida. Neodpustím si ale ještě svůj zcela subjektivní komentář: UPC je nadnárodní firma působící v mnoha zemích Evropy. Ve všech těchto zemích se dá CA Modul koupit. V České republice NE. Trochu mi to zavání jako diskriminace. Takže musím jen smutně konstatovat , že jsem si CA Modul pronajmul a platím 70 Kč/měsíčně (za 5 let 4200,- atd.....) a "zatim" s tím asi nic neuděláme. (Nebo že bychom je žalovali u Evropského soudu)
 1. Načíst více