Horizon Go

Diskuze o digitální kabelové televizi DVB-C.

Re: Horizon Go

Příspěvekod Milav » pát, 23.12.2016, 23:19

Jedna zkušenost pro ty, co si pořídili tablet Lenovo TAB3-7 16Gb LTE (Tab3 730X od O2), Android 6.0.
Po nainstalování Horizon Go jde sice aplikace spustit, ale nepřehraje žádný program (jen černá obrazovka).
Naštěstí byl k dispozici nový update systému (původní S032, nový S034) který jde instalovat přímo z tabletu - Informace o tabletu - Aktualizace systému).
Instalace trvá cca 30 min, ale po restartu jde Horizon Go perfektně bez trhání). :)
Milav

Internet: 200 M
Televize: Komplet
Telefon: Volám pevná

Příspěvekod mpetr » sob, 24.12.2016, 11:53

vpa píše:Od Zidoo mi funguje jen X6 s tuším dubnovou nebo květnovou verzí, pozdější už nefunguje a tato verze nefunguje na Androidu 6.0, takže nešel ani Zidoo X9S a vracel jsem ho.
Zidoo nemá podporu widevine, vypadá to tak, že asi ani mít nebude, na dotaz firma nereaguje, zatímco na jiné dotazy ano. Widevine není žádný doplněk, je to vestavěná knihovna DRM, pokud není integrována, tak Horizon GO prostě nepůjde. Nikdy.
Zkusil jsem koupit Beelink GT1 a ten podporu widevine 1.0 má a poslední verze mi běžela.

Ahoj
díky za info, škoda že jsem to nevěděl před nákupem. Zkusím po vánocích vrátit do Amazonu jestli to půjde. Další možnost je nechat si to a vyčkat zda to neupraví v nové verzi firmwaru, ale to je asi fakt hodně nejisté.
mpetr

Příspěvekod vpa » sob, 24.12.2016, 12:28

Omlouvám se, to jsem v té době asi už věděl, vracel jsem X9S do Amazonu asi před 14 dny a asi před týdnem vrátili peníze + úhradu části mého poštovného nazpět (poštovné sem jsem měl zadarmo). Mimochodem, spokojenost s Amazonem veliká. Možnost na vrácení byla až do konce ledna.
vpa

Televize: Komplet
Telefon: Basic

Příspěvekod mariosa » stř, 11.1.2017, 18:15

Kolik muzu zapojit na horizon go zarizeni? Jak je casto muzu menit? Vubec nikde to nemohu na jejich strankach najit. Diky
mariosa

IP: 185.47.220.30

Příspěvekod becvys » stř, 11.1.2017, 18:30

Aplikaci Horizon Go můžete využívat až na třech zařízeních.
becvys

Příspěvekod moderlida » stř, 11.1.2017, 19:00

Blbost mám 3 x telefon 2 pc a televizi a všude mě to jde bez problému
moderlida

Televize: Komfort

Příspěvekod mariosa » stř, 11.1.2017, 19:31

upc me ted psalo az 5 zarizeni a moznou menit po 24 hod. Zatim jsem to zapojit prez mini pc na tv a docela se to cuka.
mariosa

IP: 185.47.220.30

Příspěvekod tomus » stř, 11.1.2017, 19:59

Admin fora
tomus
Administrátor fóra

Horizon Go Smart TV LG

Příspěvekod Frodo89 » čtv, 19.1.2017, 23:15

Dobrý den, přemyšlí se o vyvoji applikace i pro Smart TV?
Na odpoved že na to mam settopbox mě nezajímá...
Proč mam kupovat nekvalitní settopbox když jsem utratil za kvalitní TV která má DVB-C tuner už má.
Frodo89

IP: 89.177.202.253

Příspěvekod tomus » čtv, 19.1.2017, 23:40

Ne ,aplikace pro smart TV nebude, vem si jen kolik typu a znacek televizoru existuje a jeste to cele neustale udrzovat, to neni realne.
Z meho pohledu by daleko vyhodnejsi byla apliakce pro HbbTv.
Admin fora
tomus
Administrátor fóra

Příspěvekod king555 » pát, 20.1.2017, 08:16

Existuju smart TV s androidom, tam by to bolo možné (podobne ako na smart TV boxoch), ak bude ochota...
U ostatných by to musel podporovať výrobca TV, podobne ako apilikácii Netflix ci HBO...
king555

Příspěvekod vidlas » pát, 20.1.2017, 10:21

Nemá někdo vyzkoušeno zda Horizon GO (TV průvodce - archiv) funguje na TV s OS Android TV vybaveným Google cast (např. Sony Bravia KD-55XD8505)?
vidlas

Příspěvekod Kodl » pát, 20.1.2017, 16:59

Předpokládám, že stejně, jak funguje na TV, která sice není vybavená Google Cast, ale máš v ní strčený Chromecast.
Tedy funguje. Na mobilu si přes to pustíš do TV jak živé vysílání, tak i zpětné shlédnutí.
Jen není možné přehrávat filmy z videotéky "My Prime".
To ale není problém technický, ale zřejmě licenční / smluvní.
Kodl

Příspěvekod Jardabr » pát, 20.1.2017, 17:28

Zkoušel jsem na Sony Bravia a Philips Android TV a nepovedlo se. Chromecast funguje.
Jardabr

Příspěvekod Kodl » pát, 20.1.2017, 17:52

Opravdu? To je divné. Podle návodu ze stránek Sony by to mělo fungovat stejně, jako s připojeným Chromecast.
Zkontroluj:
  • obě zařízení, tj. TV i mobilní telefon, ze kterého chceš "castovat", jsou připojeny ke stejné síti (stejná subsíť)
  • v nastavení TV je povolena funkce Google Cast (tlačítko HOME na ovladači / Nastavení / v kategorii TV zvolit aplikace / zvolit aplikaci Systém / přijímač Google Cast) / zvolit "Povolit"
Možná by stálo za to zkusit komunikaci s TV otestovat mobilní aplikací Google Home (původně se jmenovala Google Cast a ještě předtím myslím Google Chromecast). Aplikace slouží k nastavení "Cast" zařízení.
Kodl

Příspěvekod Marek-26 » pát, 20.1.2017, 19:02

Neměl na mysli instalaci aplikace rovnou do televize?
Marek-26

Příspěvekod Kodl » pát, 20.1.2017, 23:37

Možná ano, ale ptal se na funkci Google Cast, proto jsem odpovídal na ni.
Kodl

Příspěvekod vidlas » pon, 23.1.2017, 19:13

Marek-26 píše:Neměl na mysli instalaci aplikace rovnou do televize?

Měl jsem na mysli zrcadlení z telefonu přes aplikaci Horizon GO a funkci Google cast. Četl jsem v nějakých recenzích na TV Sony, že Google Cast se vždy nechová korektně jako Chromecast. Pokud jsou ještě nějaké praktické zkušenosti, tak budu rád.
vidlas

Příspěvekod divak35 » úte, 24.1.2017, 07:40

Dnes ráno přestalo fungovat přihlašování na www.horizon.tv. Co se děje a kdy to bude zas zprovozněno ?
divak35

IP: 78.102.71.27

Příspěvekod divak35 » úte, 24.1.2017, 08:13

Tak www.horizon.tv už zas funguje. Zkoušel jsem to mezi 6 a 7 hodinou a nešlo to. Po přístupu z PC se načetla stránka HORIZON GO, ale nebyly v ní zobrazeny žádné programy ani možnost přihlášení. Chvíli po 7 hodině to začalo fungovat.
divak35

IP: 78.102.71.27

PředchozíDalší

Zpět na Digitální televize