Informace o vypadcich sluzeb UPC

Problémy s rychlostí a výpadky internetu.

Re: Informace o vypadcich sluzeb UPC

Příspěvekod KarelBrno » pon, 5.12.2016, 21:36

Jsem si naivně myslel, že pro tak velké město jako Brno budou mít i nějakou záložní trasu a ne že bude celé viset na jediném kabelu...
KarelBrno

Příspěvekod Evzen » úte, 6.12.2016, 00:19

mobily? já jsem teda výpadek mobilních služeb nezaznamenal (Kaktus/T-Mobile, Tesco/O2)
Evzen

Příspěvekod TN26 » úte, 6.12.2016, 01:52

Nevím jak se to opravuje, ale asi nějaký další bagr, dost lidem to spadlo až během večera, u nás třeba po 22h, jinak celou dobu naprosto bez problému.

Jinak jestli to byli ti "inteligenti" kopáči na Erbenově, tak ti by neměli snad mít v rukou ani krumpáč nebo lopatu, natož celej BAGR. Jezdím tam často a je to síla, co jsou schopni vytvořit...
TN26

IP: 46.135.130.2

Příspěvekod Marek-26 » úte, 6.12.2016, 02:06

KarelBrno píše:Jsem si naivně myslel, že pro tak velké město jako Brno budou mít i nějakou záložní trasu a ne že bude celé viset na jediném kabelu...

Záložní trasa je, ale bohužel se poté sbíhají do jednoho distribučního místa.
Marek-26

Příspěvekod allien » úte, 6.12.2016, 08:44

TN26 píše:Nevím jak se to opravuje, ale asi nějaký další bagr, dost lidem to spadlo až během večera, u nás třeba po 22h, jinak celou dobu naprosto bez problému.

Jinak jestli to byli ti "inteligenti" kopáči na Erbenově, tak ti by neměli snad mít v rukou ani krumpáč nebo lopatu, natož celej BAGR. Jezdím tam často a je to síla, co jsou schopni vytvořit...

Překopnutý kabel byl na Veveří..., jak je 4 proudová silnice.
allien

Internet: 200 M
Televize: Komfort
Telefon: Basic

Příspěvekod KarelBrno » úte, 6.12.2016, 10:32

Marek-26: tak to je extra pech, překopnout zároveň páteřní přípojku i její zálohu :)

allien: opravdu na Veveří? Na FB UPC někdo psal i posílal foto, že je to na Erbenově a pobíhají tam lidi z UPC. Vůbec bych se nedivil, rok jsem okolo té bandy kopáčů chodil, když kopali hned ve vedlejší ulici a byli to opravdoví umělci, těm bych nedal do ruky ani dětskou lopatku.
KarelBrno

Příspěvekod Marek-26 » úte, 6.12.2016, 15:33

No jo, v Mostě jsme to před lety také zažili. A tam to bagrista navíc zasypal a zmizel. Takže trvalo, než našli někoho s bagrem, kdo by to odkryl a našel, kde je to překopnuté. Velká radost to byla :) Musel jsem doma vše přenastavovat na druhé záložní připojení.
Marek-26

Příspěvekod Návštěvník » úte, 6.12.2016, 16:02

[quote="KarelBrno"]Marek-26: tak to je extra pech, překopnout zároveň páteřní přípojku i její zálohu :)

allien: opravdu na Veveří? Na FB UPC někdo psal i posílal foto, že je to na Erbenově a pobíhají tam lidi z UPC. Vůbec bych se nedivil, rok jsem okolo té bandy kopáčů chodil, když kopali hned ve vedlejší ulici a byli to opravdoví umělci, těm bych nedal do ruky ani dětskou lopatku.[/quotehttp://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-zpravy/435387/firma-prekopla-na-veveri-opticke-kabely-bez-internetu-jsou-v-brne-stale-dve-tisicovky-uzivatelu.html
Návštěvník

IP: 46.135.249.9

Příspěvekod lada-vir » úte, 6.12.2016, 16:53

Lol no jako Blesk a jeho bulvar tomu neverim ani datum na uvodni strance. Staci si to precist a je poynat ze to nekdo narichlo napsal jen aby nahodil senzaci. Už jen ten nadpis " V Brně 2000 uživatelů bez internetu" počítám že jich bylo daleko více . Pak věta " „Čekám kompenzaci a hlavně mohl přijít e-mail ..... " no když nejde net tak ti emeil je hodne platny :o) a jestli ti ma jak dorazit net a je tva firma zavisla na internetu tak musí pocitat ze muze nastat takovíto problem a mit zalohu pripojeni. Ze tam vubec takove rekce pisou jen chtej senzaci a udelat s toho co nejvetsi vec.
lada-vir

Internet: 300 M
Televize: Supreme

Příspěvekod Evzen » úte, 6.12.2016, 17:55

jestli jsem dobře četl, tak psali "JESTE STALE 2000 uživatelů... ", ne že jich bylo postiženo 2000.
Evzen

Příspěvekod kotasek » úte, 6.12.2016, 21:10

tak erbenova viz Zprávy Prima
kotasek

Příspěvekod Meloun1905 » pát, 6.1.2017, 00:04

Tak tam jsem si ověřil, že je vše ok. Volal jsem na klientské centrum a informoval o výpadku. Že to předají, tak jsem poděkoval a zavěsil. Jen mě zajímá, co předají, když se nezeptal ani na adresu a na jiné věci? A na internetu se stále píše. Ve vaší lokalitě nemáme nic hlášeno a tady nic nefunguje. Tak netuším co je špatně?
Meloun1905

IP: 46.135.106.254

Příspěvekod sodekcz » pát, 6.1.2017, 11:23

Záleží odkud jsi volal. Pokud z registrovaného telefonu, pak ví adresu a o kterou přípojku se jedná.
sodekcz

Internet: 100 M

Příspěvekod raje » sob, 14.1.2017, 19:19

Výpadek Děčín?
Internet 120+ s Horizon Komfort+Telefon
raje

Internet: 240 M
Telefon: Telefon 30

Příspěvekod Jack_6428 » ned, 5.2.2017, 13:18

Vypadek minimalne v casti Prahy od 12h. Tv i net.
Zlatej Kabel Plus...
Jack_6428

Příspěvekod UPC je sračka » sob, 15.4.2017, 19:54

tomus píše:Na webove adrese http://web.upc.cz/vypadky
si muzete overit jestli ve vasi lokalite neni aktualne nejaky vypadek sluzeb (TV, NET, Telefon).

Mam toho dost porad vypadava interent a nekdy mam chut rozbít všechno co mám po ruce .
Mam pocit v UPC je 10 chlapku co jen tak chodí a a vypíná lidem wifi.
UPC je sračka

IP: 89.102.30.37

Příspěvekod YABAKA » ned, 16.4.2017, 11:22

SMAZANO

Vážený admine, naprosto zbytečná editace tohoto příspěvku: http://www.bohnice.cz/krizova-pomoc/ - jestli si dotyčný neumí podat reklamaci a jde vyplakávat na neoficiální fórum, navíc s tím, že si jako nickname zvolí urážku, tak by se měl skutečně obrátit na odborníka.
YABAKA

Příspěvekod hpfunny » úte, 18.4.2017, 10:50

Vážený kliente,
Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě (BRNO-ŽABOVŘESKY), která bude probíhat od 20.04.2017 00:00 do 20.04.2017 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.
hpfunny

Příspěvekod stedyn » úte, 18.4.2017, 11:18

Vážený kliente,
Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě (BRNO-KOMÍN), která bude probíhat od 20.04.2017 00:00 do 20.04.2017 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.
stedyn

Internet: 100 M

PředchozíDalší

Zpět na Výpadky a rychlost