Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

Zkušenosti a problémy se službami UPC.

Re: Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

Příspěvekod kayman » pát, 17.3.2017, 08:53

upcman píše:Nikdy som sa nezaoberal konkurenciou u vas v cz, ale na slovensku je situacia taka ze takmer vsade kde je UPC je aj iny poskytovatel okrem DSL, ktory ponuka solidne rychlosti cez kabel.
To nie je vôbec pravda. Som v Bratislave a mám na výber UPC, DSL alebo bezdrôtové pripojenia.
Predtým som býval v bytovke kde bol výber rovnaký, UPC alebo DSL linka. A to bolo v širsom centre. A vedel by som viacero miest takto vymenovať. A to nevravím o malých dedinkách..

Rodičia majú jedného lokálneho poskytovateľa v dedine pri Bratislave, keďže ide o novú oblasť tak tam nemá ani telekom káble, len lokálny ISP s dohodol s developerom. Čakali pár týždňov kým niekto prišiel im to zapojiť, ceny len o trochu nižšie ako by mali v UPC ale rýchlosti úplne smiešne (aj keď im to stačí :) ). A mám pocit, že do sveta sú pripojený cez iného veľkého ISP.

Ja inak viac ľudí som počul nadávať na UPC, ale nevypovedali ich. A teraz neviem či nemajú na výber alebo to v skutočnosti nie je tak zlé ako vravia lebo slováci veľmi radi nadávajú a nadávajú.. :lol:
kayman

Internet: 300 M
Televize: Klasik
Telefon: Telefon 100

Příspěvekod upcman » pát, 17.3.2017, 09:53

Ano jedine hlavne mesto, centrum mesta uznavam, ale skusme sa pozriet do inych miest, Poprad, Nitra, Kosice, Vranov, Bardejov, Michalovce, Roznava. V tychto mestach a dalsich inych je presne lokal, UPC, Dsl alebo optika Telekom, Orange. Tam uz UPC svojou politikou tiahne za najkratsi koniec. Kto je vlastne lokal na slovensku? Urcite to nie su firmy s par stovak zakaznikov, Swan, Antik atd...to su firmy s desatisice zakaznikov.
upcman

Příspěvekod ritchi » pát, 17.3.2017, 10:51

upc to jednoducho posralo,prepocitalo sa a len v mojom blizkom okoli (Ruzinov) viem minimalne o 15tich domácnostiach,ktore poslali vypoved.Zamerne pisem v blizkom okoli,kedze v BA a hlavne na sídliskách je konkurencia zvacsa dostupna (orange,telekom) a odliv bude tym padom masivny len v ramci BA a nepochybujem,ze aj v dalsich vacsich mestach.A to uz aj tato firma musi poriadne pocitit vo forme fin.strat.
UPCSK,TV:Samsung UE40ES5500-HbbTV,Samsung LE37C650-PVR,timeshift aktivovane cez servisne menu,Samsung S2 500GB disc,Samsung usb wifi adapter WIS-09ABGNX,Samsung AV receiver HW-C560,TV,3x CAmodul,HBO GO,Horizon Go,My prime,150/10,Ubee EVW 3226,38,70€
ritchi

Internet: 120 M

Příspěvekod upcman » pát, 17.3.2017, 11:18

mozno retencia pomoze, ale aky mal byt zamer? niekedy mam pocit ze upc prihrava zakaznikov konkurencii zamerne.
upcman

Příspěvekod ritchi » pát, 17.3.2017, 11:42

Šmejd menezment particka to cynicky odovodnuje zlepsovanim sluzieb :mrgreen: Pokial maju nejake retencne vôbec zriadene...
UPCSK,TV:Samsung UE40ES5500-HbbTV,Samsung LE37C650-PVR,timeshift aktivovane cez servisne menu,Samsung S2 500GB disc,Samsung usb wifi adapter WIS-09ABGNX,Samsung AV receiver HW-C560,TV,3x CAmodul,HBO GO,Horizon Go,My prime,150/10,Ubee EVW 3226,38,70€
ritchi

Internet: 120 M

Příspěvekod upcman » sob, 18.3.2017, 11:51

presne ta ista smejd particka riadi ceske UPC, pepici to este toleruju...
upcman

Příspěvekod Zlaťák » pon, 3.4.2017, 12:48

Pořád dokola, ale teď to zrovna řeším.
Končí mi věrnostní období, tak porovnávám nabídky s konkurencí. Dá se sehnat net+ televize Klasik (něco nejnižšího s HD kanály Primy a Novy) za maximálně 400Kč?
Za kolik se prodávaly CA moduly od UPC? Chtěl bych jeden koupit, tak to zkusím nějak pořešit. Díky.
Naposledy upravil Zlaťák dne pon, 3.4.2017, 18:05, celkově upraveno 1
Zlaťák

Příspěvekod Marek-26 » pon, 3.4.2017, 17:32

CAM modul stál nějakých 1209Kč myslím.
Marek-26

Příspěvekod retron » úte, 4.4.2017, 06:03

dá, Klasik+Horizon+jeden velký balíček a 200 bonusová rychlost lze mít pod 400
retron

Příspěvekod jk79 » čtv, 6.4.2017, 10:36

tak dnes mě volali a mám Internet 100+s Horizon Klasik+Media box(pronájem) za 450kč,pak že to nejde . Je pravda,že to mám cca po 7 letech normálního placení,takže jsem si své už zaplatil :(
jk79

Příspěvekod Zlaťák » stř, 12.4.2017, 17:18

Mně volali včera a nabídli mi internet 100 Mb/s + TV Klasik (včetně pronájmů) za 500Kč. Když jsem to odmítl, tak mi zlevnili samotný internet o 18Kč/měs. :diky :roll:
Zlaťák

Příspěvekod X123 » ned, 23.4.2017, 13:38

V Praze aktuálně dávají za 350,- (sleva 30%): BONUS RYCHLOST 200/20 NA 12M (ze 100) + TV START K I INTERNETU + modem. Napiště jim na FB, zavolají...
X123

IP: 89.103.129.186

Příspěvekod Firestone » ned, 11.6.2017, 10:17

Zdravím, jak se nejlépe k retenčnímu oddělení dostat? Má cenu někam zkoušet volat a nechat se přepojovat, anebo spíš zavolat, že chci odstoupit od smlouvy a pak se sami ozvou?
Firestone

Příspěvekod Kohy » ned, 11.6.2017, 22:43

Budoucnost je v optice, takže, raději vyber dodavatele s jménem a budeš mít zajištěný servis i stálé služby.
Content. Konzultace. Web. Provozuji magazín FreeBit.cz. Zastihnete mě na Google+ nebo Instagramu.
Kohy

Internet: 300 M
Televize: Komplet
Telefon: Volám Neomezeně

Příspěvekod YABAKA » pon, 12.6.2017, 06:57

Příspěvek zjevně psanej po návratu z restauračního zařízení :D
YABAKA

Příspěvekod hupkydupky » úte, 13.6.2017, 18:08

Po dvou letech končící věrnostní období na služby TV komplet, net 200MB a telefon 100. Veškerý HW v mém vlastnictví. Asi dvě minuty chatu s operátorkou a obě strany spokojené. Cena? - Za ty služby suprová. Nikomu jsem nevyhrožoval, "že u nich skončím a že chci lepší cenu a že jinde to maj levnější a že chci spojit na retenční, atd"
Prodloužené na další rok. Nikde nefňukám, jak se dostat na retenční a co jim tam říct a co kdyby a jak dál....
Edit: S UPC není problém! Problém je s blbama, co chtějí všechno nej a zadarmo! Ku*va, kde najdete někoho, kdo vám dá tytéž služby levněji než UPC?

To Kohy: Budoucnost není v optice, jak zde nepravdivě uvádíte. Budoucnost je v aluminiu!
hupkydupky

Příspěvekod becvys » stř, 14.6.2017, 14:38

hupkydupky píše:Po dvou letech končící věrnostní období na služby TV komplet, net 200MB a telefon 100. Veškerý HW v mém vlastnictví. Asi dvě minuty chatu s operátorkou a obě strany spokojené. Cena?

No cena? u mě to bylo něco za něco. Byla mi nabídnuta také si myslím fér cena, ale na úkor věrnostního období. Mám to na 2 roky. Nevím jestli to byla chyba nebo záměr, ale v mém případě se stejně nikam nechystám odejít. V mém okolí není konkurent za služby, které mám v balíku... O2 o tom uvažuje jen blázen ohledně internetu. Wolfnet sice nabízí dobrý internet ( např: 100/100 Mb/s - 359kč s úvazkem tuším na 2 roky), na optice. U UPC mám též tv komplet + 100 Mb/s. Modem koupený a CA modul to vše za necelých 800kč...
becvys

Příspěvekod Honza007 » ned, 18.6.2017, 10:41

100/100 Mb/s proti 100/10 Mb/s jsou dvě nesrovnatelné nabídky. Ta první má určitě větší cenu.
Honza007

Příspěvekod YABAKA » ned, 18.6.2017, 16:46

Větší cenu má to připojení, který je spolehlivější. Je sice hezký, že kdejakej garážník šermuje těma 100/100 a ještě to v rámci marketingu strká na optice (když pak má obvykle zahraniční konektivitu v řádu sotva desítek Mbps pro všechny), ale v tomto kontextu je na tom UPC se 100/10 pořád líp.
YABAKA

Příspěvekod upcman » ned, 18.6.2017, 17:07

ani garazova firma, ani UPC ani ktokolvek iny ti neda zahranicny konekt v sume sluzieb pre domacnost. tych 100mbit je sirka pasma, vramci vnutrostatneho peeringu to mas moznost realne dosiahnut pre naddimenzovanost kapacity liniek (NIX). transit je niekolko nasobne drahsi a kapacita je obmedzenejsia. mozes mat rychlost internetu aj 300mbit, proste viac ti to neda ako 20mbit max. s poskytovatelom to nema nic spolocne. ak chces mat garantovanu kapacitu linky to je uz ale o niecom inom, za 10mbit sa zvykne platit okolo 100eur, ale to je garantovana linka aj do zahranicia. to je riesenie pre firmy.
upcman

PředchozíDalší

Zpět na Služby