UPC fórum - Registrace

Prosím přečtě si pravidla, která je nutné na tomto fóru dodržovat, v opačném případě si za jejich porušování ponesete následky !

1. Fórum na tomto webu je NEOFICIÁLNÍ, to znamená že nemá přímo nic společného s firmou UPC (žádné oficiální fórum neexistuje) a pro si zde zbytečně nestěžujte na některé problémy, které zde není možné uspokojivě vyřešit (ikdyž lidé z UPC toto fórum také čtou).

2. Při nové registraci doporučuji zadávat i lokalitu Vašeho bydliště (město), pro lepší přehlednost v případné pomoci s Vašimy problémy.
Je zakázáno používat animované obrázky v podpisu a jako obrázek postavičky (avatar).
Maximalni povolená velikost obrazku v podpisu je 200x50 pixelu.

3. Je přísně zakázano registrovat se, nebo vkládat příspěvky za účelem vlatní reklamy, ci slovního napadání ostatních uživatelů, nebo podstaty tohoto fóra (flame), za podobné přestupky může uživatel dostat až trvalý zákaz přistupu na fórum !

4. Před tím než se na něco zeptáte použijte vyhledávaní, velká vetšina problémů se zde již řešila.

5. Nezakládejte zbytečně duplicitní témata - tzn. pokud je to možné použijte pro Váš dotaz již vytvořené téma jehož název nejblíže odpovídá Vašemu problému.

6. Při odpovídání na přispěvky v tématě pouzívejte tlačítko ODPOVĚDĚT, případně jestě na začátek vaší odpovědi můžete napsat jméno uživatele, na jehož příspěvek odpovídáte, tlačítko CITOVAT používejte jen na eventuální citaci některého staršího príspěvku v tématě, ale i tak citujte jen konkrétní větu a ne zbytečně celý příspěvek, protože se tím pak fórum stává nepřehledné. Upozorňuji ty co to někdo nebudou dodržovat, že jejich příspěvky budou bez milosti mazany nebo dostanou zákaz pristupu na forum !

7. Nepouživejte krátké odpovědi, které nemají žádný informační charakter (např. Souhlasím), takovéto příspěvky budou smazány.

8. Snažte se nepoužívat vulgární slova (některá jsou zde automaticky cenzurována).

9. Vaše identita na fóru není pro UPC úplně inkognito, taže pokud budete chtít vložit do fóra -závadný- příspěvek, tak se předtím podle toho zařiďte !

10. A neřešte zde pravopis (i,y atd.) nejsme tady ve škole.


Pro pokračování v registraci musíte souhlasit s těmito pravidly

 
cron